Çocuk Mayoları: Çocuk Giyim Markalarında %50'ye Varan İndirimler

Çocuk Mayoları: Çocuk Giyim Markalarında %50'ye Varan İndirimler Galeri

Sabırla beklenen yaz aylarına girmek üzereyiz. Sıcakların artması ile birlikte özlenen ve merakla beklenilen tatil mevsimi de, artık başladı. Çocuklar ve aileleri okulların kapanması ile birlikte, deniz kıyısında kumdan kaleler yapmak, denizde ya da havuzda keyifle yüzebilmek için bir tatil seyahati planı yaparlar. Tatile gitmeden öncede tüm eksikler sırası ile tamamlanır. Anne babalar için en keyifli alışverişlerden birisi de, çocuklarına alınan yazlık tatil kıyafetleridir. Deniz, kum, güneş ve tatil deyince de ilk akla gelenlerden arasında çocuk mayoları gelir. Birbirinden renkli, birbirinden şirin çocuk mayoları da mağazalarda vitrinlerdeki yerini alır. Çocuklar için üretilen mayolarda özellikler farklılık gösterebilir. Büyüklerle aynı modelde de üretilebilen bu mayolar, çocuklara özel tasarlandığında şirinlik katacak ufak tefek aksesuarlarla da renklendirilir. Çocuk mayoları da yaş grubuna göre değişir. Bebekler için tasarlanmış olan mayolarda çocuğun altına yapabilme olasılığına karşılık kumaş daha kalın ve dışarıya geçmeyen tarzda seçilmektedir. Ama yaş grubu arttıkça, çocukların daha çok oynama ve denizde zaman geçirme durumlarına karşın daha kullanışlı kumaşlar tercih edilmektedir.

Çocuk Mayoları

Birbirinden şık tasarlanmış olan çocuklar için üretilmiş bu mayoları bulmak ve seçmek, artık çok daha kolay. Birçok marka büyüklere olduğu gibi, çocuklar için de birçok farklı modelde mayo üretimi yapmaktadır. Hatta çoğu zaman çocuklar için üretilen bu mayolar, büyükler için üretilen mayolardan daha şık ve gösterişli olabilmektedir. Bu mayolar sadece deniz tatili için değil, yüzmeye giden ve bu sporu yapmak isteyen çocuklar içinde her mevsim üretilip satılmaktadır. Çocuklar için mayo modelleri ise erkek çocuklar için sadece alt, kız çocukları için bikini modeli, ya da düz mayo modelleri bulunmaktadır. Kız çocuklarına etekli mayo modelleri de yapılmaktadır. Özellikle yaz aylarının ve tatil mevsiminin gelmesi ile hem renk bazında, hem model bazında da ürün çeşitliliği artmaktadır. Birçok çocuk giyim markası mevcuttur. Bunlardan “LC Waikiki” markası dünyada bilinen ve tam koleksiyon çalışan bir firmadır. Etekten, pantolona, ayakkabıdan çocuk mayosuna kadar birçok kalemde koleksiyon hazırlamaktadır. Bu markanın yanı sıra “H&M” firması da çocuk koleksiyonunda her sezon hem ürün çeşitliliği ile, hem de cazip fiyatlarla koleksiyon hazırlamaktadırlar. Yine çocuklar birbirinden güzel çeşitlilikte mayo koleksiyonu hazırlayan “Kom” firması da kaliteli ve uzun ömürlü mayolar üretmektedirler. Birçok çocuk giyim markasında da çocuklar için mayo bulabilirsiniz. Bu markalara örnek verecek olursak “Bücürük”, “Ceylan”, “Panço”, “Armani Junior”, “Zıppy”, “Kids”, “Benetton”, “Aziz Bebe” gibi firmaları sayabiliriz. Ayrıca spor giyimde üretim yapan “Adidas”, “Nike”, “Puma”, “Reebok” gibi markalarda çocuklar için birbirinden şık ve kullanışlı mayolar üretmektedirler.

Çocuk Giyim Markalarında %50'ye Varan İndirimler

En güzel çocuk mayolarını en avantajlı fiyatlarla Yeni Çarşım'da bulabilirsiniz. Çocuk koleksiyonları üreten firmalar hem model çeşitliliği ile hem de uygun fiyatlarla satışlarını sürdürmektedirler. İster sezonda olsun, ister sezon sonunda olsun herkese ve her keseye uygun ürünleri bulabilirsiniz. Çocuk koleksiyonlarında birçok çeşitlilikte mayo modelleri olan firmaların başında “LC Waikiki” ve” H&M” gelmektedir. Bu firmalar %50’ye varan indirimlerle satışlarını sürdürmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları