Çocuk Botları: Uygun 2012 Model Çocuk Ayakkabı, Boti, Çizme Modelleri!

Çocuk Botları: Uygun 2012 Model Çocuk Ayakkabı, Boti, Çizme Modelleri! Galeri

Yapılan araştırmalar, küresel ısınma nedeniyle dünyanın bulutları otuz kırk mt aşağı çekerek kendini koruma adına soğutma yaptığını gösteriyor. Artık sonbahar, kış, hatta bahar ayı bile mevsim normallerinden çok daha soğuk geçiyor. Çocukları olan aileler de, onların minicik ayaklarını dışarıda sıcak tutmak için, hem kaliteli malzemeden yapılmış hem de uygun fiyatlı çizme gibi koruyucu ve ayakabılar istemekte. Yeni teknolojilerin de uygulanmasıyla, artık rahatça, sağlam malzemeli, su geçirmez ve şık modellere kolayca ulaşılabiliyor.

Çocuk Botu Marka ve Modelleri

Çocuk ayakkabıları denilince, aklımıza gelen en popüler markalardan biri Rubber Duck. Firma çok geniş bir ürün yelpazesiyle karşımıza çıkmakta. Su geçirmez malzemeler, kalın tabanlar ve inanılmaz çeşitlilikte renklerle süslü tasarımlar hem küçükler hem de ebeveynleri için markalar açısından tercih kolaylığı sağlamakta. Online mağazalarda da çok sayı da modeli olan firma, çizme de diyebileceğimiz boylardaki ürünleriyle vitrinleri süslemekte. Pembeden tutunda sarı veya turuncuya kadar, ya da üç dört göz alıcı rengin bir arada tutulduğu modeller gerçekten göz alıcı. Yine Pampili markası da kaliteli ürünleriyle kapılarını sizlere açıyor. Farklı renkte ve üst malzemeyle değişik modellere de imza atan firma, ürünlerinin hemen hemen hepsinde, kauçuk kokulu taban, anti bakteriyel sentetik dış malzeme kullanmış. Beeko firması, çoğu çocuk botunda deri malzeme ve kokulu taban kullanmakta. Geox, büyüklere benzemek isteyen minikler için bulunmaz fırsatlar sunmakta. Kahverengi, siyah ve deri ağırlıklı modeller tıpkı büyüklerin ayakkabılarına benzemekte. Tabii ki renkli model isteyenler için de çeşitli sevimli ürünler bulunmakta. Özgürlüğü temsil eden Harley Davidson firması da, o bildik kalitesi ile deri ve yüksek tabanlı çizme ve botlarla her zamanki gibi göz alıyor. Sportif ayakkabılar arayanlar ise, dünyaca ünlü Nike, Adidas, Puma, Reebok gibi firmaların modellerine bir göz atabilir. Yine, Punto, Palladium, Nev Balance, Superga, And1 gibi firmalarda çocuk botu ve diğer ayakkabı modelleri için tercih edilen önemli firmalar listesinde üst sıralarda.

Uygun Fiyatlı modeller ve Alışveriş Fırsatları

Çocuk botları denilince hemen akla cazip fiyatlar da gelmekte. Fakat bazen ayırdığımız bütçeden çok daha fazla fiyatlı ürünler görebiliyoruz. Oysa bir sürü online alışveriş sitesinde indirimli fırsatlar mevcut. Zizigo.com alışveriş sitesinde yüzde elliye varan indirimler sizleri bekliyor. Geox markasının su geçirmez deri çocuk modellerinde 110 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Rubber Duck firmasının ürünlerine de yine bu fiyatlardan alabilirsiniz. Ayrıca kargo kolaylıkları ve kredi kartına taksit gibi imkanlar da sizleri bekliyor. Flo.com.tr adresindeyse yirmiye yakın firmanın hem spor ayakkabılarına hem de botlarına ulaşabiliyorsunuz. Yüzde otuza yakın indirim sunan site, 50 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo olanağı da sunuyor. Minimaksi.com alışveriş sitesindeyse inanılmaz yüksek oranda indirimler göze çarpıyor. Beeko çocuk bot ya da pampili çizme bot modellerini 50 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yine, urunalisveris.com, pabbuc.com gibi adreslerde de indirimli fırsatlar sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Harley Davidson
  • Pabbuc.com
  • Flo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları