Çocuk Abiyeleri: En Güzel Çocuk Abiye Modelleri ve Online Alışveriş

Çocuk Abiyeleri: En Güzel Çocuk Abiye Modelleri ve Online Alışveriş Galeri

Düğün, nişan, mezuniyet, doğum günleri, kutlamalar, gibi özel günlerin vazgeçilmezidir abiye kıyafetler. Bu özel günler yaklaşırken evlerde tatlı bir telaş yaşanır ve yetişkinler kadar çocuklar ve hatta bebekler de kıyafetinden, ayakkabısına, saç aksesuarlarından, çantasına kadar özenle hazırlanır. Özellikle anneler çocuklarının bu özel günlerde ne giyeceği konusunda heyecanlanıp hummalı bir arayışa girer. Tekstilde seri üretimin henüz pek yaygın olmadığı günlerde yetişkinler gibi, çocuk abiye kıyafetleri için de bu konuda bilinen terzilere başvurulur, istenen modeller anlatılır, kumaşlar seçilir ve çocuklar bu özel günlere hazırlanırdı. Bugün ise tekstil sektörünün ilerlemesi ile birlikte hemen her yaş çocuk ve bebek için, her bütçeye uygun birbirinden şık abiye kıyafetler bulabilir, çocuklarınız için bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Çocuk Abiye de Özel Tasarım mı? Mağaza mı?

Çocuğunuz için özel tasarım, başka kimsede bulunmayan özel bir abiye kıyafet arıyorsanız bunun için Nişantaşı'nda bulunan, yıllardır sosyete den ve sanat dünyasından ünlülerin çocuklarını giydiren Baby Concitta'yı ziyaret edebilirsiniz. Kırk yılı aşkın bir süredir var olan ve Türkiye'nin ilk Haute Couture çocuk butiği olan Baby Concitta'da çocuğunuza özel tasarlanacak bir kıyafetle onun günün en şık çocuğu olmasını sağlayabilirsiniz. Son yıllarda Yine Haute Couture tarzda çalışan başka isimlerde mevcut. Ürünlerini Lala markası ile sunan Necla Mert ve A46 markası ile tasarım yapan Tuvana Büyükçınar gibi. Bu isimlere başvurarak çocuğunuzun ölçülerine ve zevkine göre özel üretilmiş bir abiye kıyafet edinebilirsiniz. Bu tarzda özel tasarım bir kıyafet için seçeceğiniz kumaşa ve modele bağlı olmak üzere, yaklaşık 400TL ila 1000TL arasında bir ödeme yapmanız gerekiyor. Abiye kıyafetlerin çoğu zaman sadece bir kez giyildiğini göz önünde bulundurarak bu konuya daha ekonomik bir bütçe ayırmak isteyenler için de birçok seçenek mevcut. Çocuk tekstil ürünleri satan hemen hemen bütün mağazalarda her sezona uygun abiye çocuk elbiseleri bulmak mümkün. Chicco, Mothercare, Zara Kids, Panço, Goose, Marks&Spencer, Debenhams, Joker, B&G, Carters mağazaları bunlardan birkaçı. Bu mağazalarda abiye kıyafetleri yaklaşık 80TL ile 500TL arasında değişiyor. Abiye kıyafetlerde kız çocuklar için pembe, beyaz, ekru, lila renklerde, saten, tafta, tül, şifon gibi kumaşlar ve çiçek, inci, kurdele gibi aksesuarlarla süslenmiş modeller ön planda. Erkek çocuklar ise siyah, füme, gri ve beyaz renklerde takımlar ve papyon, kravat gibi aksesuarlarla minik beyefendilere dönüşüyor. Bu arada hatırlatmak gerekir ki kız çocuklar için daha fazla seçenek olduğundan kız çocuk anneleri birçok seçenek arasından karar vermekte zorlanabilir.

Ünlü Markaların Çocuk Abiyelerini İnternette Yakalayın

Tarihi önceden belli olan özel günler için erken davranarak internet ortamında bulunan alışveriş sitelerinden ünlü markaların çocuk abiye modellerini oldukça uygun fiyatlara alma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu bu özel günde uygun bir fiyata bir prens veya prensese dönüştürme şansını bulurken, çocuğunuzla birlikte mağaza mağaza gezerek alışveriş yapma sıkıntısından da kurtulmuş olursunuz. Bunun için Limango, Markofoni, Trendyol gibi alışveriş sitelerini takip ederseniz, Carters, Rare Edition, Bonnie Jean,Bonnie Baby, Jujube, C'est Chouette,Youngland, Nautica, DKNY, Guesse, Little Bitty, First İmpression gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini mağaza fiyatlarının neredeyse yarı fiyatına alma şansınız olabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İNCİ
  • Zara
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları