Çocuk Abiye: Çocouk Elbise ve Abiye Modellerinde Online Fiyatlar

Çocuk Abiye: Çocouk Elbise ve Abiye Modellerinde Online Fiyatlar Galeri

Abiye, düğün, doğum günü ve özel toplantılarda giyilen zarif kıyafetlere deniyor. Çocuklar da artık büyükler gibi şık olmak istiyorlar. Özelikle düğün, nişan, sünnet, parti, doğum günü ve diğer tüm eğlenceli toplantılarda onlar da şıklık yarışına giriyor ve modayı takip ediyor. Uzun, kısa etekli, askılı, straplez, her çeşit kumaş ve malzeme kullanılarak, adeta büyükler için tasarlananlar kadar çeşitli ve şık modeller vitrinlerde ve online mağazalarda yerini alıyor.

Çocuk Abiye Modelleri

Çocuk Abiye Modelleri

Çocuk abiye modellerinde o kadar çok çeşit ve model var ki minikler seçim yapmakta zorlanacaklar. Bu sezon kabarık, hatta bazen tarlatan koyulmuş etekler çok moda. Taşlı, boncuklu, payetli, dantelli birçok model görücüye çıktı bu sezon. Kat kat tül etekler, bustiyerler, diz hizasından kabaran, Viktoryan stilde kat kat büzülmüş ve taşlarla iliştirilmiş, üst kısmı payetler veya taşlarla bezenmiş olanlar, 70'li yılların düz, minimal, sıfır kolları, düğünlerde giyilebilecek gelinlik tarzı beyaz uzun modeller, daha çeşit çeşit pekçok model minikler tarafından sevilerek satın alınıyor ve giyiliyor. Siyah geçtiğimiz yıllarda miniklerin modasında revaçtaydı. Modellerde siyahı bol miktarda görüyoruz. Asil, sade bir hava veren siyah artık miniklerin modasında da var. Prenses elbisesi modeli kabarık etekli, karpuz kollu renkli modeller miniklerin kendilerini pamuk prenses gibi hissetemsini sağlayacak zerafette hazırlanmış. Saçlarda kocaman çiçekli aksesuarlarla desteklenen bu modeller gerçekten çok zarif ve şık. Saten yine bu sezon da oldukça popüler. Asil duruşu ve en gösterişli eğlence ve seremonilerin başlıca giysi kumaşı satenler. Renk renk satenler bu sezon da yoğun kullanılan kumaşlar arasında. Dantel de her zaman olduğu gibi bu sezon da popülerliğini koruyor, dantelden asla vazgeçilmiyor. Turuncular, pembeler, morlar, eflatun, sarı ve yeşiller renk renk cıvıl cıvıl bir şıklık yaratıyor bu sezon. Diz boyunda etekli modeller de oldukça şık fakat minikler çizgi filmlerde gördükleri prensesler gibi görünmeyi daha çok tercih ediyorlar ve uzun etekli modeller onlar için daha çekici hale geliyor. Tütülü etekler yine bu sezon da moda. Ucuz bir malzeme oluşu kıyafetin fiyatını daha ekonomik kılıyor dantele oranla. Eteğin arkasından kat kat boğumlarla kabartılmış modeller de şık miniklerin favorisi. Büyüklerin bu sezon gözde modellerinden olan ön kısmı kısa, arka kısmı uzun etekler çocuk modasında da var. Rahat bir şıklık yaratan, eteğin bacaklara dolaşmasını engelleyen bu pratik model minikler tarafından da çok sevildi. Kısacası çocuklar bu sezonda da davet ve düğünlerde şıkır şıkır, renk, renk, cıvıl cıvıl. Onlara yakıştığı gibi.

Çocuk Abiye Modellerinde Online Alışveriş Fırsatları ve Fiyatlar

Seyma Çocuk Giyim'de oldukça indirimli fiyatlara 68 TL.'dan 124 TL.'ya kadar fiyat seçenekleriyle alışveriş olanağına sahipsiniz. Sosyal paylaşım ağlarında firmanın sitesini takip edenler ekstra indirim kuponu kazanma şansını yakalıyor. Abiye modelllerinin üstüne giyilebilecek saten bolerolar da oldukça uygun bir fiyatla satılmakta. İlk Hediyem'de son derece hesaplı bir alışveriş yapma olanağınız bulunuyor. Taksitle, sabit kargo bedeli, kapıda ödeme ve belirli bir bedel üzeri alışverişlerde bedava kargo imkanlarıyla güvenli alışveriş yapabilir ve çocuğunuzun şıklığına şıklık katabilirsiniz. Papşin Club'da birbirinden şık modeller mevcut. Abiye çantaların da bulunduğu siteden alışveriş yapmak çok keyifli. Tamamen organik kumaş ve malzemelerden oluşan kıyafet seçenekleriyle Nuuba and The Gang her yaş grubuna uygun abiye modelleriyle göz dolduruyor. Pekçok üründe indirim de uygulanmış olan markanın ürünlerinde kanserojen ve allerjen maddeler içeren hiçbir malzeme kullanılmıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları