Clio Symbol: Yaygın Filo Kullanımına Sahip Araçlarda Taksit Olanakları

Clio Symbol Galeri

Kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız, mutlaka kendinize ait bir otomobile ihtiyaç duyuyorsunuzdur veya işiniz gereği sürekli seyahat etmek durumundaysanız, bu seyahatleri çok daha eğlenceli hale getirecek, kendinizi evinizdeymiş gibi rahat ettirecek bir otomobile ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Kişisel otomobile sahip olmanın avantajlı bir yanı da, dilerseniz seyahatlerinize aileniz ile birlikte çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra Clio Symbol gibi yakıt tasarrufu konusunda etkili çözümler sunan araçları tercih ederek bütçenizi zorlamadan dilediğiniz gibi seyahat etme şansına erişebilirsiniz. Bu otomobili üretici firmanın kampanyalarından yararlanarak uygun ödeme koşullarıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Clio Symbol'lerin Detaylı Özellikleri

Aracın dış tasarımı, detayları ile göz doldurmaktadır. Otomobilin modern ön kısmı ve çekici detayları onu farklı kılmakta ve serinin yeni modelindeki değişimin sinyalidir. Bunun yanı sıra ön farların tasarımının yeniden düzenlenmesi ve şık bir görünüm kazandırılması da, Clio Symbol'ün öne çıkan özellikleri arasındadır. Ön kısma eklenen sis farları ve gövde rengindeki dikiz aynaları, modelin görünüşünü modernleştirmektedir. Aracın arka kısmına bakıldığında ise burada da sağlam ve kusursuz çizgiler dikkat çekmektedir. Aracın gövdesi ile aynı renge sahip tampon ve stop lambaları, kaliteli bir otomobile sahip olma hissini size yaşatacaktır. Yakıt tüketimi konusunda ise tasarruflu bir otomobile sahip olduğunuzu, aracı kullandığınız her dakika yaşayabileceksiniz. Çünkü üretici firma bu otomobilinde verimlilik ve tasarruf konusuna yoğunlaşmış ve oldukça olumlu sonuçlar elde etmiştir. Clio Symbol'ü satın alarak düşük yakıt tüketimi ile uzun kilometreler kat edebilirsiniz. Dilerseniz bu otomobilin fabrika çıkışlı LPG özelliğine sahip modelini de satın alabilirsiniz. Bu araçta ise ciddi bir yakıt tasarruf oranı mevcuttur. Clio Symbol'ün teknik özelliklerine değinmek gerekirse, aracın performansı konusunda önemli bir yere sahip olan silindirler, bu araçta 1149 cm3 hacmine sahiptir ve araçta 4 adet bulunmaktadır. 16 adet supap yer alan otomobilde, kurşunsuz süper benzin kullanılabilmektedir. 5 ileri mekanik vitesin yer aldığı Symbol'ün maksimum hızı 167 km/s değerindedir ve 0-100 km arasında geçen süre 13 saniyedir. Şehir içi sürüşlerde 7,6 litre benzin yakarken, bu süreçte kilometre başına 136 gram CO2 salınımı yaparak, çevreye duyarlı olduğunu kanıtlamıştır. Şehir dışlarında harcadığı yakıt ise ortalama 4,8 litredir. Genel olarak bu aracın 5,9 litre benzin tükettiği söylenebilir. Aracın hidrolik direksiyona sahip olması kontrolü kolay bir hale getirmiştir. Bu otomobilin yol performansı konusunda iddialı olmasının bir diğer nedeni de ağırlığının 904 kilo olmasıdır. Bu sayede piyasadaki birçok modelden çok daha hafif olmuştur ve dolayısıyla taşıdığı yük daha az olduğundan, harcadığı benzin miktarı da düşmüştür. Piyasada standart haline gelen ve sürüş esnasında aracınızdaki tüm detayları öğrenebileceğiniz yol bilgisayarı bu otomobilde de bulunmaktadır. Gösterge panelinin krom çerçeve ile kaplanması araç içerisini zenginleştiren bir detay olarak göze çarpmaktadır.

Birbirinden Cazip Fırsatları Kaçırmayın!

Şimdi Renault markalı otomobil satın almanın tam zamanı. Çünkü firma Symbol gibi, kaliteli modellerinin hemen hepsine birbirinden cazip indirimler düzenleyerek otomobil satın almak isteyen tüketicileri mutu etmiştir. Renault.com.tr adresine girerek firmanın en yeni modelleri hakkında bilgi edinebilir ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları