Clinique Ürünleri: Cilt Bakım Ürünlerinde Online Alışveriş Fırsatları

Clinique Ürünleri: Cilt Bakım Ürünlerinde Online Alışveriş Fırsatları Galeri

Makyaj malzemeleri seçimi söz konusuyken dikkat etmemiz gereken bir çok nokta var fakat en önemlilerinden birisi de cildimizin ürüne karşı reaksiyon gösterip göstermediğidir. Makyaj ürünlerinin direk temas ettiği bölge, yüz bölgemiz olduğu için ekstra önem göstermek gerekir. Zira alerjilere maruz kalmış bir yüzle etrafa gülücükler saçmayı bayan olarak hiçbirimiz istemeyiz. Ve buna ulaşmanın en kolay yollarından biri Clinique ürünleri kullanmaktır diyebiliriz.

Clinique Hakkında

Clinique, bu anlamda hizmet verme amaçlı, dermatologlar tarafından kurulmuş olan ilk kozmetik markasıdır. Her biri özenle hazırlanan Clinique ürünleri tüm alerji testlerinden geçmiş ve %100 parfümsüzdür. Sektördeki en iyi eğitimi almış uzmanlar tarafından hazırlanan cilt bakım ve makyaj ürünleri herkesin mükemmel bir cilde sahip olması amacıyla bir araya getirilmiştir. Uzmanlar yeterli bakım ile her cilt tipinin mükemmelliğe yaklaşacağını savunmaktadırlar. Mükemmel bir cilde ulaşmanın sırrı; Clinique ürünleri arasında en ünlülerden birisi olan bir pakete sahip olmak. En iyi cilt bakımının Sabun ile temizlemek, losyon ile arındırmak ve cilt tipinize uygun nemlendirici ile nemlendirmek olduğunu düşünen marka baş dermatologları bunun için 3 Step denen üçlüyü yaratmıştır.

Clinique 3 Step

Clinique ürünleri arasında en büyük yere sahip bu seti sabun (katı veya likit), Clarifying Lotion ve Dramatically Different Moisturizing Lotion veya Gel'den oluşmaktadır. Markanın sabunları özel yapıları sayesinde kalıntı bırakmaz ve ciltte kuruluk hissi yaratmazlar. Yüzdeki ölü hücreleri arındırarak Clarifying Lotionla temizlemeye uygun zemin hazırlarlar. 2. Adım olan Clarifying Lotion'la arındırma aşaması ciltteki hücre yenilenmesinin en önemli faktörüdür. Ölü hüzrelerden arınan cilt, nemlendirici uygulamaya hazır hale gelir. Bu işlemde hissedilen hafif karıncalanma ürünün işe yaradığının bir göstergesidir. Nemlendirme aşaması vücudun nemini dengelediği için canlı görünüme katkıda bulunur. Yağlı ciltlerin bile neme ihtiyacı olduğu düşünülerek, markanın nemlendiricileri buna göre hazırlanmıştır.

Cilt Bakımı İçin Clinique Ürünleri

Nemlendirici Serisi: Tüm cilt tipleri için düşünülmüş, koruyucu yüz ve göz çevresi kremleri
Yaşlanma Karşıtı Bakım : Tüm cilt tipleri için tasarlanmış, yüz, göz ve dudak çevresi bakım krem ve serumları
Sivilce Karşıtı Seri: Tüm cilt tipleri düşünülerek hazırlanmış olan anti-blemish serisi baş belası sivilcelerden kurtulmaya yardımcı krem, serum ve temizleyiciler içermektedir.
Kızarıklık Karşıtı Seri: Tüm cilt tipleri düşünülerek hazırlanmış Redness serisi ile kızarıklıklara elveda deme zamanı!
Gözenek Küçültücü Seri: Tüm cilt tipleri için hazırlanan serideki krem ve serumlar gözneklerin gözle görülür ölçüde küçülmesine katkıda bulunmaktadır.
Renk Tonu Düzenleyici Seri: Tüm cilt ti,pleri için, renk düzensizliklerini dengeleyerek sağlıklı bir cilde kavuşturmayı amaçlayan serum ve kremler içermektedir.
Donukluk Giderici Seri: Tüm cilt tipleri için tasarlanan Turnaround serisi cilde doğal ışıltısını geri kazandırmayı amaçlamaktadır.

Clinique Makyaj Ürünleri

Clinique ürünleri, makyaj konusunda da aynı özeni göstererek cildinize dost ürünler tasarlamaktadır. Fondötenler, Pudralar, Rujlar, Allıklar, Maskaralar, Göz Kalemleri, Göz Farları, Kapatıcılar üretilen ürünler arasındadır. Fondötenleri de diğer tüm ürünleri gibi alerji testlerinden geçtiği için tüm cilt tiplerinde sorunsuzca kusur kapatmada önemli rol oynarlar. Pudraları kurutmaz, Maskaraları kolay çıkarılır ama akma yapmaz, Rujları ise yumuşak yapıları ve tek damla parfüm içermediği için kendine hayran bırakır.

Nereden Temin Edebiliriz?

Dünyaca ünlü Clinique ürünlerini birçok büyük kozmetik marketlerde bulabiliriz. Bunun yanında, Balerin Kozmetik, Luxybox, 7/24 Tıkla, Hızlıal.com, Zidaya gibi sitelerden dilediğimiz zaman alışveriş yapabilir veya dönem dönem düzenlenen, uygun fiyat seçenekli kampanyalar sayesinde, Limango, Trendyol, Markafoni, Morhipo gibi sitelerden de Clinique ürünlerine ulaşabiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Clinique
  • Markafoni.com
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları