Clarks Ayakkabı Türkiye | Satış Noktaları ve Online Satış Fırsatları

Clarks Ayakkabı Türkiye | Satış Noktaları ve Online Satış Fırsatları Galeri

Sizler de ayakkabı seçerken ince eleyip sık dokuyanlardan, malzemesinden formuna, modelinden dikişine kadar her detayı ince ince düşünenlerdenseniz, Clarks markasıyla tanışmış olmalısınız. Ayakkabı tutkunlarını artık klasikleşmiş olan bu asil İngiliz markasıyla tanıştıralım, halihazırda haberdar olanları da en son trendler hakkında bilgilendirelim öyleyse. Modellerini 186 yılın deneyimiyle üreten ünlü marka, Clarks Ayakkabı Türkiye olarak da Türk pazarında iddiasını ortaya koyuyor. Deneyim ve bilinirlik yüz yılı aşınca da, neden bu kadar tercih edildiğine ve ürün detaylarına detaylı bakmak gerekiyor.

Topuklu ayakkabı ve konfor

Sadece İngiltere sokaklarını değil, tüm dünyanın kaldırım, park ve bahçelerini arşınlayabileceğiniz tasarımlar. İşte, bir çift Clarks almak için gerekçeniz hazır. Marka, ergonomi ve ayak sağlığına verdiği önemle öne çıkarken, hem düz hem topuklu modellerde bu iddiasını sürdürüyor. Gerçekten de, zorlu geçeceği her halinden belli olan yoğun iş günlerinde ayakkabı seçmek zor değil midir? Vurduğunda veya hasar gördüğünde, günün tüm anlamını alıp götürebilir! İşte bu yüzden, “topuklu” kültünü bir yerlerde, şıklığın da göz doldurduğu bir noktada, rahatlıkla buluşturmak gerekiyor. Bu buluşmayı sağlayan da kullanılan derinin kalitesi, hava alabilen astar ve nem emici özel malzemeler. Dolayısıyla, bir çift Clarks satın aldığınızda, avantajını uzun ve yorucu günlerin sonunda görebileceğiniz bir tasarımı edinmiş oluyorsunuz.

Günü şehirde-şehirle yaşayanlar için Clarks

Rahatlık testinin en güzeli yürüyüş sırasında yapılır değil mi? Öyleyse bir de bu alanda nasıl yenilikler ortaya koyulduğuna bakalım. Bu modellerde, dayanıklı tabanlar için uzun ömürlü malzemeler tercih edilirken, süngerli EVA ayak yastığı ile konfor sağlanıyor. Buna active air teknolojisi deniyor ve ezilmeyen özel malzeme sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyor.
Gore-tex adlı mucizevi malzeme de, özellikle uzun süreli kullanımı kolaylaştırmak için sıkça başvurulan teknolojiler arasında . Bu malzemenin özelliği ayak ısısını buharlaşma yöntemiyle sabitlemesi. Gore-tex’te bulunan moleküller, hava moleküllerinden 700 kat daha büyük olduğundan rahatça buharlaşma sağlanıyor. Böylece ister hareket halinde, ister ofiste oturur pozisyonda olun, her mevsim aynı rahatlık ve konfora sahip oluyorsunuz. Gore-tex gibi uluslararası üne kavuşmuş bir outdoor harikası,Clarks Ayakkabı Türkiye ile bizlerin de ulaşabileceği bir konfor harikası olarak raflarda yerini almış durumda.
Kendilerine ait resmi web sitesinde , kullandıkları dokuz farklı teknolojinin detaylarını okuyup size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu teknolojilerden “wavewalk” özellikle dikkat çekici. Taban kavisi, parmak desteği ve tabanı çevreleyen eksen noktası sayesinde hem yürüyüş kolaylaşıyor, hem da az eforla/ büyük keyifle yürüyebiliyorsunuz. Taban teknolojisi, ağırlıklı olarak spor alanında ve geniş ar-ge bütçeleriyle uygulanıyor ve sporcular tarafından ısrarla takip ediliyor, tercih ediliyor. Basıncı emen, eklem gerginliğini azaltan yeniliklerin casual (günlük) kullanıma uygun hale getirilmesi ise günlük yaşamın zorlu şehir koşullarını teknolojiyle birleştirme anlayışının bir ürünü.

Clarks Ayakkabı Türkiye Mağazaları ve Online Alışveriş

İngiltere’de doğan, geliştirdiği ürünler ve başarılı pazarlama stratejisi ile, ünüyle beraber mağazalarını da birçok ülkeye taşıyan bu ünlü marka, uzun zamandır ülkemizde de kendi adıyla müşterileriyle buluşuyor. Kendi mağazalarından, İstanbul , Ankara, İzmir, Mersin gibi şehirlerde alışveriş yapabileceğiniz gibi Ayakkabı Dünyası’nda da hem güncel hem de “originals” adı verilen klasikleşmiş modellere ulaşabilirsiniz. Önerimiz, önce Clarks.com.tr adresini ziyaret ederek hem modeller, hem de kullanılan malzeme ve teknoloji hakkında bilgi almanız yönünde. Markanın en güzel ürünlerini, indirimli fiyatlar ve kargo avantajlarıyla Zizigo'dan almanız mümkün. Üstelik, Zidaya, anlaşmalı kredi kartlarına peşin fiyatına taksit imkanı da sunuyor!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları