Civil Bebe: Civil Bebek ve Çocuk Dünyası | Online Alışveriş Mağazası

Civil Bebe: Civil Bebek ve Çocuk Dünyası | Online Alışveriş Mağazası Galeri

İnternetten satış hizmeti artık bebek ve çocuk alışverişlerinde de kolaylık sağlıyor. Anne-babalar mağaza mağaza gezmek yerine artık bebekleri veya çocukları için siparişlerini artık internetten veriyor. Özellikle de bebekli anne ve babalar için büyük kolaylık sağlayan bu sanal mağazalardan birisi de Civil Bebe...

Türkiye'nin Her Yerinden Tek Tıklamayla Satın Alın

Civil Bebe, 1996 yılı İstanbul kuruluşlu 0-14 yaş grubuna hitap eden bir perakende satış mağazasıdır. Her sezon 400 farklı markaya ait 5000 farklı ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaktadırlar. Genel merkezi İstanbul - Bağcılar'da olmak üzere, Balıkesir, Hatay, Kayseri, Osmaniye, Karaman, Batum, Kocaeli, Sivas, Konya, Rize, Kahramanmaraş, Mersin, Trabzon, Konya, Bursa, Gaziantep gibi şehirlerde toplamda 32 adet mağazası bulunmaktadır. Zamanla müşterilerden gelen çok yoğun talepler üzerine internetten online satış için kolları sıvamış, civilim.com ve cantamm.com sitelerini kurarak, Türkiye'nin her yerinden ve KKTC'den müşterilerine internet üzerinden hitap etmeye başlamıştır. Civil Bebe’nin gerçekleştirdiği bu yenilik sayesinde internet sitelerinde de mağazalarda bulunan tüm ürünleri bulabilir ve tek tıklamayla satın alabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları mağaza fiyatları ile aynıdır ve kargolanacak kolinin ağırlığına göre kargo ücreti değişkendir.

Online Alışveriş Mağazası Ürün Çeşitliliği

0-14 yaş arası bebekler, çocuklar ve annelerine özel ürün yelpazesi oldukça geniş olan Civil Bebe’nin internet satış kanalı olan civilim.com'un ürün kategorileri şöyle:
- Çocuk Giyim: Takımlar, jile ve elbiseler, gömlekler, t-shirt ve sweatler, kapriler, şortlar, etekler, pantolonlar, badiler, hırka ve yelekler, kazaklar, mont, kaban ve yağmurluklar, şapka, bere ve eldivenler, eşofmanlar, pijama takımları, iç çamaşırları, ayakkabılar, terlikler.
- Bebek Giyim: Tulumlar, tek alt ve tek üst çeşitleri, çıtçıtlı badiler ve iç çamaşırları, takımlar, slopetler, hastane çıkışı setleri, zıbın setleri, jile ve elbiseler, iç ve dış zıbınlar, mont ve astronot modelleri, hırka ve yelekler, şapka, bere, eldiven çeşitleri, prematüre (erken doğum) ürünleri.
- Bebek Araç Gereçleri: Arabalar, oto koltuğu ve yükselticiler, ana kucağı, anadizi
çantaları, oyun parkları, yürüteçler, beşik, mama sandalyeleri, port bebe setleri, kangurular, bebe güvenlik ürünleri, bisikletler, kundaklar, bezler.
- Bebek Beslenme Ürünleri: Biberonlar, ağız bezleri ve önlükler, emzikler, mama tabakları, dişlik ve çıngıraklar, termoslar, mamalar, göğüs pompaları, sütler.

- Çeyiz ve Battaniye: Nevresim takımları, uyku setleri, alt açma setleri, yorgan ve yastıklar, çarşaflar, pikeler, battaniye ve uyku tulumları.

- Patik ve Çorap: Ayakkabılar, panduflar, sandaletler, ilkadım ayakkabıları.

- Tuvalet Eğitimi Ürünleri: Klozet adaptörü ve lazımlıklar, alıştırma külodu, yatak koruyucu çarşafları.

- Banyo Bakım Ürünleri: Havlu ve bornozlar, bakım ve kozmetik ürünleri, banyo gereçleri.

- Oyuncak, Aksesuar & Kitap Çeşitleri: Puzzle, bahçe oyuncakları, oyun minderleri, aile ve çocuk kitapları, interaktif eğitimler, küçük ev aletleri.

- Anne Ürünleri: Hamile ürünleri, anne çantaları, emzirme ürünleri.

- Hediyelik Ürünler: Bu bölümde de yine bebek, çocuk ve anneler için hediyelik olarak alabileceğiniz çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Civilim
  • Bebe
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları