Civciv Bebe: Bebek Kıyafetleri ve Yenidoğan Malzemelerinde İndirimler

Civciv Bebe Galeri

Bebek kıyafet seçimi büyüklere nazaran çok daha eğlenceli ve keyifli bir olaydır. Hemen her şeyin bir nevi minyatürü gibi gözüken parçalar çeşitlilik ve tasarım konusunda sınır tanımıyor. Çizgi film karakterlerinin kıyafetleri özellikle çok şirin bir görünüme sahip olmalarını sağlıyor. Çeşidin çok olması çocuğunuzla aynı giyinmenize olanak sağlıyor. Birçok mağaza bu yönde tasarımlar hazırlayarak hoş kombinler yaratmanıza imkân tanıyor. Örneğin; bebeğinizle gideceğiniz bir doğum günü organizasyonunda aynı elbiseyi giymeniz çok güzel bir algı bırakmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında kız çocuklar bu konuda çok daha şanslı. Küçük peri kıyafetleri değişik renklerdeki süslü, payetli bluz ve etekler, saç aksesuarları minik çantalar ve şapkalar tasarım harikası niteliğindedir. Küçük beyler için de kravatlı gömlekler ve minik smokinler en güzel parçalar arasında kendine yer bulmakta. Görünüşün yanı sıra kıyafet seçerken dikkat etmeniz gereken temel düşünce görüntü değil kalitesi ve kumaşıdır. Tabii ki görünüm ve uygunluk sağlayan parçalar çok daha cezbedici boyutta. Kumaş kalitesi bebekler için çok önemli bir unsurdur. Doğal ve yüzde yüz pamuktan yapılmış olması en temel unsur olarak değerlendirilmelidir. Narin ciltlerinin tahriş olmaması için dikkatli seçimler yapılması gerekir. Fazla dikişli olmayan düğme bulunmayan parçalar seçilmelidir. Düğmenin kopması ve akabinde yutulması çok acı sonuçlara neden olabilir. Ayrıca fazla dikiş nakış yine cildi rahatsız edebilir ve kızarıklıklara neden olabilir. Bu konuyla ilgili birkaç pratik bilgiyle kafamızda daha net şekillenmesini sağlayalım. Omuzları çıtçıtlı tulumları ve üst giysileri giydirme çıkarma kolaylığı açısından kullanmanızda yarar vardır. Civciv Bebe yenidoğan kıyafetleri konusunda oldukça kaliteli ürünler üretmektedir.

Civciv Bebe Bebek Kıyafetleri ve Malzemeleri

Civciv Bebe evlatlarınız için oldukça rahat kıyafetler üretmektedir. Çıtçıt olmayan bir giysi seçtiğinizde mutlaka başından geçirirken esnetmeniz gerekir. Yandan bağlanan zıbınlar her giysi altına rahatlıkla giydirilebilir. Pratik bir çözüm sunabilir. Bağlanması zor ve minik düğmeli giysiler tercih etmemenizde yarar vardır. Çıtçıtlı ve geçme düğmeli ürünlerin kullanımı çok daha rahat ve kolaydır. Direk olarak ten ile temas olduğu için alerji konusunun göz önünde bulundurulması gerekir. Etiketleri hemen çıkarak rahatsızlık hissini ortadan kaldırabilirsiniz. Bilindik markalardan alışveriş yapmanız öncelikli tercihiniz olsun. Az ve öz giysiler alarak görüntüden çok sağlık ve kullanma elverişliliğini göz önünde bulundurunuz. Giysilerin yanı sıra çarşaf ve battaniyesinin de temizlik ve hijyenine dikkat edilmesi gerekir. Bunların yedeklerinin bulundurularak ihtiyaç anında kullanılması size rahatlık sağlayacaktır. Yeni doğan ürünleri hakkında bahsedecek olursak size ilk aylarda lazım olacak temel maddelerden söz etmek gerekir. En az 10 adet iç çamaşırı almanız gerekecektir. Sağlık ve hijyen açısından sık değiştirebileceğiniz göz önünde bulundurularak sayı arttırılabilir. Rahat hareket etmesini sağlayan gece ve gündüz kullanımı için çıtçıtlı tulumlar tercih edilmelidir. Su geçirmez bir alt alma bezi mutlaka edinmelisiniz. Kolay taşınabilir rahat bir uyku uyuyabileceği beşik temin etmelisiniz. Sadece onun kullanabileceği küçük ebatlardaki bir küvet, banyoları zevkle yaptırmanıza neden olacaktır.

Yenidoğan Malzemelerinde Online İndirimli Fiyatlar

Civciv Bebe kıyafetlerini orijinal online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca Bebekbezi.com gibi online alışveriş sitelerinden indirimli fiyatlarla ürünler satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bebe
  • Bebekbezi.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları