Citroen Ds3: Tasarım Harikası Araçlarda Kredi ve Taksit Fırsatları

Citroen Ds3 Galeri

Eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken, performansı ile yolların hakimi olabileceğiniz, kişiselleştirme seçenekleri ile size özel hale getirilebilen bir otomobil arıyorsanız Citroen Ds3 sizin için en uygun tercih olacaktır. Eğer otomobiliniz ile şehir içlerinde dolaşacaksanız, yakıt tüketimi az olan bir modeli tercih etmeniz en uygunu olacaktır. Bunun yanı sıra aileniz ile birlikte seyahat etmekten hoşlanıyorsanız da konforu ve en yeni teknolojik donanımları bir arada sunabilen otomobilleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Bu gibi aradığınız birçok özelliğin çok daha iyisine Ds3'te rastlayabilirsiniz. Yenilenen tasarımı ile oldukça şık bir görünüm kazanan otomobil size yolculuk yapmayı sevdirecek özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra ekonomik ve çevre dostu olması da bu aracın artı puan almasını sağlayan en önemli iki etkendir.

Citroen Ds3'lerin Detaylı Teknik Özellikleri

Bu modelin en önemli özelliği, kişiselleştirmeye olanak sağlamasıdır. Bu araçta dikiz aynasının rengine ve yüksekliğine, açılabilir tavan olup olmayacağına ve diğer birçok detaya siz karar vererek yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Araçta kişiselleştirilebilir özellikler, dış tasarımda olduğu gibi iç tasarımda da yer almaktadır. Gösterge panelinin rengine, vites topuzunun rengine siz karar verebilir ve sevdiğiniz renkler eşliğinde otomobilinizin içinde geçirdiğiniz vakitlerden zevk alabilirsiniz. Başka bir deyişle, bu otomobilin tasarımcısı sizsiniz. Bir otomobilde önem verdiğiniz ilk konu konfor ise aradığınız mükemmel konforu bu araçta bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Otomobilde konforu sağlayan önemli etkenlerden birisi sessizliktir. Motorun çıkardığı sesler, titreşimler gibi birçok rahatsız edici unsurla karşılaşmadan seyahat edebileceksiniz. Konforu sağlayan etmenlerde ikinci sırada teknolojik özellikler yer almaktadır. Citroen Ds3'te teknolojik detaylar bir hayli ön plana çıkmıştır. Bu özelliklerin tamamı yolculuğu size ve sevdiklerinize çok daha eğlenceli kılacak özelliklerdir. MP3 çalarınızdaki müziklerinizi otomobilinizde de dinlemek isterseniz, USB yoluyla bunu gerçekleştirebilir veya CD/DVD/MP3 çaları kullanarak, sevdiğiniz sanatçıların albümünü aracınızda dinlemenin keyfine varabilirsiniz. Altı adet hoparlör bulunan Ds3, size kaliteli müzik keyfini yaşatabilecek bir otomobildir. Bluetooth desteği sayesinde telefonunuzdaki müzikleri de aracınızda dinleyebileceksiniz. Bu özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, Citroen Ds3'ün tam anlamıyla yirmi birinci yüzyıl otomobili olduğu çok rahat anlaşılmaktadır. Modelin göze çarpan özelliklerinden bir diğeri de entegre araç parfümü özelliğidir. Bu sayede aracınızın kapısını açtığınız anda ferah bir hava ile karşılaşabilecek, dilerseniz kendi seçiminize bağlı olarak otomobilinizin parfümünü değiştirerek, aracınızın içinin her daim sizin istediğiniz gibi kokmasını sağlayabileceksiniz. Sürüş yardımı konusunda ise yine kalitesini kanıtlayan Citroen Ds3, park yardımı özelliği sayesinde siz park esnasındayken arkanızdaki engeller hakkında sizi bilgilendiriyor ve park işleminizi kısa sürede, sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Güvenliğin ön planda tutulduğu aracın hava yastıkları, kaza anında araç içerisindeki tüm yolcuları tam anlamıyla koruyabilecek ve geliştirilmiş diğer birçok güvenlik önlemi sayesinde kazanın büyüklüğü sizi etkilemeyecek.

Citroen Markalı Araçlarda Cazip İndirimler Sizi Bekliyor!

Hemen Citroen.com.tr adresine girerek, Ds3 de dahil olmak üzere firmanın tüm modellerinde sizlere sunduğu kampanyalara göz atabilir ve satın aldığınız aracı oldukça kolay ödeme yöntemleri ile ödeyerek uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları