Çıplaklar Plajı: Yurt Dışı Plaj Tatil Fırsatı ve Kampanyalı Fiyatlar

Çıplaklar Oteli Galeri

Özellikle yıl boyunca yapılan yoğun çalışmaların ve iş stresinin ardından insanın tatile ihtiyaç duyduğu bilimsel bir gerçektir. Tatilin amacı iş stresini, belirli bir dönem yaşanan sıkıcı olayları ve hayatın monotonluğunu bize unutturmasıdır. Yaşamında değişiklik arayan insanın tatil ve eğlence alanında da farklılık arayışında olmasını makul karşılarız. Beynimizde farklı bir yol açan ve bir nevi aklımızı karıştıran eğlence dolu bir dizi olayın gerçekleştiği tatil yörelerindeki faaliyetlerin başlıca misyonu, bizi alışık olduğumuz hayattan uzaklara taşımasıdır. O yüzden bu misyonu yerine getiren tesis ve tatil köylerini, turistik faaliyet ve çok sayıdaki organizeyi başarılı buluruz. Bizi günlük yaşantının sınırları dışına çıkaracak ve aradığımız farklılığı yakalamamızı sağlayacak turistik faaliyetlerden biri de ilk Almanya'da baş gösteren ve Nudizm olarak adlandırılan hareket sonucunda zamanla turistik faaliyete dönüşmüş, özgürlüğün hakim olduğu Çıplaklar Plajıdır. Tabulardan arındırılmış düşüncelerin ve özgürlüğün kol gezdiği bu plajlarda vakit geçirmek eğlence anlayışınıza yeni bir boyut katabilir.

Dünyadaki En Saygın Çıplaklar Plajı ve Özellikleri

İnsan medeniyet basamaklarında ilerledikçe üstünü örtmeyi ahlaki bir değer, çağın vazgeçilmez davranış kalıbı olarak algıladı. Yine de çıplaklığa duyulan hasret tüm çağlarda etkisini hissettirmiştir. 1903 yılında özgürlükçü bir düşünce akımının sonucu, aynı düşüncede birleşen insanlar giysilerini çıkarıp bir araya geldiler. Almanya'da türeyen bu akım Nazi etkisiyle bir çeşit baskıya maruz kalsa bile varlığını koruyup diğer ülkelere sıçramış ve sayıları koloni kuracak şekilde hızla artmıştır. Teşhire açık bedenlerinden utanmadıklarını vurguladıkları bu hareket tarzı kısa zamanda yayılıp tüm dünyada adeta bir ihtiyaç haline dönüştü. Günümüzde Çıplaklar Plajı olarak adlandırabileceğimiz bu turistik faaliyet, pek çok gelişmiş ülkede adından söz ettiren bir organizasyona dönüşmüştür. Jamaika'da Ocho Rios, Florida'da Haulover Beach, Brezilya'da Praio do Pinho en gözde çıplaklar plajına verebileceğimiz örneklerden. Fransa'da Centre Helio Marin Oteli ailecek gidilecek ilk çıplaklar otelidir. Bunun yanında, sadece bir turizm faaliyeti olarak değil bir yaşam biçimi olarak da çıplaklığı seçen pek çok yerleşim yeri mevcut. İçkinin ve aşırı uçlarda yaşanan cinselliğin merkezi haline gelen bu gibi yerler hiçbir düşüncenin kısıtlamasına uymayan mizaca sahip kişilerce en rağbet gören mekanlar arasına girmiş ve popülerliğini her zaman korumuştur.

Mayosuz Tatilde İndirimli Fiyatlarla Rezervasyon

Mayolu güneşlenmenin sonrasında esmerleşen teninizde güneş ışınlarının ulaşamadığı beyaz bölgelerden mi şikayetçisiniz? Plajların alışıldık havasından bıktınız mı? Yapılacak en iyi seçim mayosuz tatilin göz bebeği yurt dışı plajlarını görmek. Yurt dışı tatil için Gezisitesi.com, online rezervasyonla kampanyalı fiyatlardan haberdar olabileceğiniz, geniş seçenekler sunan bir sitedir. İstediğiniz otelde rezervasyonunuzu yaptırabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Geniş yelpazeli ürün çeşitliliğine sahip bir diğer online mağaza olarak Tatil.com’u gösterebiliriz. Güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz site içeriğinde yurt dışı otel ve turlara ulaşmanız çok kolay. Sitenin kendine özel ödeme seçenekleri ve indirimleri mevcut.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları