Çınarcık Pansiyon: Çınarcık Otel ve Pansiyonlarında Online Fiyatlar

Çınarcık Eylül Pansiyon Galeri

Yalova iline bağlı son derece şirin bir ilçe olan Çınarcık’ın tarihi M.Ö. 4000 yıllarına kadar uzanmaktadır. İstanbul’dan vapurla ulaşılabilen ve Marmara bölgesindeki Bodrum adı verilen çok sevimli bir yerdir. Çınarcık pansiyonlarında çoluk çocuk ailecek kalabilir ve son derece misafirperver ev sahiplerinden ayrılmakta zorlanabilirsiniz. Ulaşımın çok kolay olması, pansiyonlarında konaklama ve yemek imkanlarının son derece hesaplı olması yaz aylarında inanılmaz derecede kalabalık olmasına sebep olmaktadır. Denize paralel uzayan cadde boyunca akşam saatlerinde yürüyüş yapabilir, kafelerinde oturabilir, ünlü dondurmasından yiyebilirsiniz. Muhteşem günbatımlarını seyredebilir, gece ayın denize vuran yakamozlarını izleyerek romantik bir tatil yapabilirsiniz.

Çınarcık Pansiyonları ve Otelleri

Çınarcık Pansiyonları ve Otelleri

Deniz kıyısındaki ulu çınar ağaçlarının dalları, her köşesi ayrı bir tarih ve hikaye anlatan sevimli ve şirin Çınarcık’da gezilecek ve görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Her yerden denize girilebilmektedir. Yaz aylarında genellikle uzun süreli yazlıkçıların geldiği nüfusun çok fazla arttığı ilçede kış aylarında sadece yerliler ve yakındaki büyük şehirlerden emekli olarak gelip ikinci baharlarını yaşayanlar bulunmaktadır. Dondurmacıları, kebapçıları, köftecileri ile ünlüdür. Çınarcık pansiyonları son derece hesaplı fiyatları ile bilindiğinden genellikle uzun süreli tutulurlar ve hafta sonunda gelenler yer bulmakta zorluk çekebilirler. Çınarcık pansiyonları genellikle kum plajında yoğunluk gösterir. Ada Pansiyon Kum plaja çok yakın sevimli bir yerdir. Yat Pansiyon, denize sıfır, mutfaklı odalar, klima,TV, mini buzdolabı, mutfak eşyaları ve elbise dolabı vardır. Eylül ise Kum Plajına yakındır ve restoranı bulunmaktadır. Doğa, apart ahşap villalardan oluşmakta ve Kum Plajının girişindedir. Elif Apart Evleri, hem yazın hem de kışın günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanabilir. Kılıçarslan merkeze çok yakın ve sadece yazları hizmet vermekte olan her odası muhteşem deniz manzaralı bir yerdir. Masal Evi, 20 yıllık deneyimle özellikle çocuklu aileler için tatil keyfi yapılacak bir yerdir. Mawish Tatil Köyü aynı zamanda Mawish Beach ile birlikte işletilmekte, Kum Plaja ve denize sıfır konumda bulunmaktadır. Lahmacun, pide ve ızgara çeşitleri sipariş edilebilmektedir. Özcan Camping denize ve Kum Plaja sıfır konumda, mangal ve çadır yerleri bulunmaktadır. Çınarcık merkezde ve diğer semtlerde denize sıfır pek çok küçük otel ve motel bulunmakta ve son derece cazip fiyatlarla kalmak mümkün olmaktadır. Merkez dahil olmak üzere her yerden rahatlıkla denize girilebilmektedir. Sadece Kum Plajı’ındaki Beach’lere ücret ödenerek girilmektedir.

Çınarcık Otellerinde Online Fiyatlar

Marmara Bölgesinde, son derece şirin ve muhteşem deniz manzarası eşliğinde denize girmek, eğlenmek ve hesaplı bir tatil yapmak isteyenler Çınarcık pansiyonlarında ve otellerinde son derece uygun fiyatlarla unutamayacakları günler geçirebilirler. İnternet sitelerinden bölgedeki konaklama imkanları hakkında araştırma yaparak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitle ödeme yapabilirsiniz. Böylece, son derece şirin, masmavi deniz ve yemyeşil doğa manzaralı Çınarcık’ta, ailenizle ve sevdiklerinizle çok huzurlu ve keyifli bir tatil yapabilirsiniz. İyi tatiller!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları