Çilek Mobilya: Genç Odası ve Bebek Odasında Kampanyalı Fiyatlar

Çilek Mobilya: Genç Odası ve Bebek Odasında Kampanyalı Fiyatlar Galeri

Hayatta insan, gerçek anlamda iki kere çocuk olur. Birincisi kendi çocukluğunu yaşarken, diğeri ise çocuk sahibi olduğunda. Çocukluk hayallerinin ucu bucağı yokken, hayalleri gerçekle bütünleştirmek de biz ebeveynlerin elindedir elbette. Çocuk, her bir yeni yaşa bastığında ihtiyaçları, yetenekleri ve hayalleri de büyür. Çocuklarımızın duygusal ve fiziksel gelişimi için, kendi yaşam alanlarına ihtiyaçları olduğu gibi, kendilerini özgür ve rahat hissedecekleri mekanları yaratmak da mutlu bir çocuk yetiştirmenin pek çok yolundan yanlızca bir tanesidir. Her anne-baba, elbette ki yavrusu için en iyisini, en doğrusunu ister hayat boyu. Yaşam maratonunda çocuklarınızın başarılı bir birey olarak toplumda yerini alması için, çocuğunuzun zevkine göre odasını dekore edin. Çünkü kendi tercih ve seçimlerinin önemsenmesi ve hayallerinin gerçekle buluşması o minik insanlar için özgüven duygusunu pekiştirerek, doğru karar verme mekanizmasını kuvvetlendirir. Bu nedenle yavrularınızın özenç ve arzularını dikkate alarak, dekorasyon alışverişini gerçekleştiriniz. Bu sayede ikinci çocukluk döneminizi de mutlu mutlu yaşamış olursunuz.

Çilek Mobilya Hakkında Genel Bilgi

Çilek Mobilya Hakkında Genel Bilgi

Çocuk ve genç odası denilince akla ilk gelen markalaşmış firmalardan bir tanesi Çilek Mobilya'dır. Firma, 1995 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve Türkiye'de isim yaptığı kadar, diğer dünya ülkelerinde de kalitesi ve ergonomik tasarımlarıyla tüketicisinden tam güven almıştır. Çocuk hayallerinin peşinden giden Çilek Mobilya, yavrularınızın beğenisi için birbirinden güzel modelleriyle yılda beş yüz binden fazla ürünü satışa çıkarabilmektedir. Firmanın ürün yelpazesinde bulunan kategoriler bebek odaları, çocuk odaları, genç odaları, aksesuarlar ve mobilyalar olarak gruplandırıldığından web sayfasındaki tüm ürün çeşitlemelerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Çilek Mobilya Kampanyaları

Çilek Mobilya, yılın belli aralıklarında hatırı sayılır kampanyalara imza atar. Bu kampanyalardan bir tanesi yılda bir kez gerçekleşen değiştirme kampanyasıdır. Bu yıl da eski bebek ya da genç odalarını yenilemek isteyen müşterilerine %30'a varan değişim indirimiyle Çilek Mobilya, bu imkanı fırsata dönüştürüyor. Kredi kartında peşin fiyatına12 taksit seçeneğinin yanısıra 4 ay ödeme erteleme seçimi de ayrı bir avantaj olarak, çocukların hayallerine kavuşmasına ve ebeveynlerin rahat bir nefes almasına imkan tanıyor. Diğer bir kampanya seçeneği de yılın ilk ayında başlayan KDV oranında indirim fırsatı. Tüm ürünlerde geçerli olan %18 oranındaki indirim, tüm müşteriler için ayrı bir fırsat gibi görünüyor.

Çilek Mobilya Bebek ve Genç Odaları

Çilek mobilyada her çocuğun beğenisine göre mutlak bir tasarım vardır. Var olan çocuk odasına ilave aksesuarlar, lambalar, sandalyeler, nevresim takımları ve genç, çocuk ve bebek odası için tüm çeşitleri ve oda tasarımlarını Çilek Mobilya'nın web adresinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer online alışveriş sitelerini incelerken Evimister ve Evmanya gibi adresleri de ziyaret edebilirsiniz. İlgili kampanya ve indirimli ürünler kapsamında hizmet veren bu sitelerde, Çilek Mobilya'nın güncel indirimli ürünlerini de takip etme şansını elde edebilirsiniz. Çilek mobilyanın internet sitesine e-mail adresinizi bıraktığınızda, tüm indirim ve kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Çilek Mobilya
  • Evimister
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları