Çilek Genç Odası: Gençlerin Tercihi Çok Avantajlı Fiyatlarla!

Çilek Genç Odası: Gençlerin Tercihi Çok Avantajlı Fiyatlarla! Galeri

Çilek Genç Odası, 1996 yılında mobilya sektörüne girdiğinden bu yana ayrıcalıklı bir marka olmaya devam etmektedir. Bu ayrıcalığında en önemli etken ise, genel mobilya üretiminden çıkıp, gençlere yönelik ürünler sunuyor olmalarıdır. Kalıplaşmış mobilya üretimine Çilek Genç Odası'nın yeni bir soluk getirdiğini ilk bakışta anlamanız hiç de zor değildir. Her ürün kendi içinde farklıdır sanki. Bir başka deyişle gençlerin dünyasını yeniden keşfettiğinizi hissedersiniz.

Çilek Genç Odası: Gençler için Özgün Tasarım

Çilek Genç Odası: Gençler için Özgün Tasarım

Tasarım ürünlerinin bu kadar günümüz gençlerine hitap ediyor olmasının altında yatan sebebi araştırdığınızda, markanın genç tasarımcılar ile çalıştıklarını anlarsınız. Bu düşünce tarzı ile hareket etmeleri, gençlerin kendi duygularını, vizyonlarını, seçimlerini ve hatta hayallerini en iyi şekilde irdelemelerini sağlamaktadır. Çilek Genç Odası, gençleri takip edebilmek, trendleri yakalayabilmek ve günümüz gelişen teknolojisiyle birleştirebilmek için son derece özverili bir çalışma yürütmektedir. Çok çabuk gelişen bir teknoloji ve her an değişebilen trendlerle başa çıkabilecek bir süreç olduğunu kabul etmemiz gerekir. ''Dünya çocuklarının hızına yetişmeye çalışıyoruz'' diyen Çilek Genç Odası kurucusu sayın Muzaffer Çilek, aldıkları uluslararası tasarım ödüllerini nasıl hakettiklerini de açıklamış oluyor böylece. Çilek Genç Odası yeni tasarımlarını belirlerken, o senenin moda akımlarını mobilyaya uyarlanabilir yenilikler ile harmanlamayı en iyi biçimde yaparak bir çalışma sergilemektedir. Otomotiv sektöründen oyuncak sektörüne, film sektöründen teknoloji sektörüne kadar her alandaki gelişmeleri yakından takibe alan firma, tasarımlarıyla bunu bizlere kanıtlamaktadır. Genç kızların prenses olma hayallerinden, delikanlıların araba sevdalarına kadar her türlü tasarımı bulabileceğiniz tasarımlar bulunmaktadır. Sakin ve huzurlu bir ortam arzu eden gençler için soft renklerden bir oda planlayabilirsiniz. Eğer hareketli kişiliklerini yansıtsın diyorsanız, cıvıl cıvıl renklerde odalar yaratmanız da mümkündür. Çilek Genç Odası'nda, detaylı düşünülmüş seçenekler beğenilerinize sunulur. Tek kişilik odalarda, çeşitli dolap ve çekmece düzenleri olduğu gibi, iki gencin rahatlıkla yaşayabileceği ranzalı modeller de seçenekler arasında yer almaktadır.

GS Sertifikası Ayrıcalığı - Online Alışveriş

Genç odası takınları alışverişi için Çilek markasının online alışveriş sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Gençlerin hayal dünyalarını yansıtan, zevklerine hitap edebilen, her sektörün modasını mobilyaya uyarlayan Çilek Genç Odası, ürünlerinde kullanılan malzeme seçiminde de son derece titiz davranmaktadır. Günlük yaşamlarını sürdürdükleri ortamlarda seçilen mobilyaların, rahat ve kullanışlı olmalarının yanısıra bir o kadar da dayanıklı olmaları zorunludur. Çilek Genç Odası, güvenlik standartlarına uygun dizayn ettikleri ürünleri kaliteli malzemeler kullanarak güvenilir olmalarını sağlamaktadırlar. Her anne baba çocuklarını güvenli ortamlarda yetiştirmek ister. Çilek Genç Odası, en ileri ürün güvenliği ve kalite belgesi olan GS Sertifikası (Geprüfte Sicherheit) sahibidir. Almanya'da olmasına karşın tüm dünyada prestijli olan bu sertifika, uzman mühendisler tarafından tam teçhizatlı laboratuarlarda uygulanan detaylı güvenilirlik testleri sonucunda başarılı görülen firmalara verilmektedir. Ülkemizdeki evde yaşanan kazaların sayısı küçümsenemeyecek kadar çoktur. Bunu göz önüne aldığımızda böyle bir sertifikaya sahip olan Çilek Genç Odası'nın hayatımızdaki önemini anlamamız için yeterlidir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları