Çift Geyik Karaca

Çift Geyik Karaca Galeri

Çift Geyik Karaca 1917 yılında Bandırma'da kuruldu. 1947 yılında İstanbul'da 'Karaca Örme Sanayi' olarak üretime başladı ve 1961 yurtdışına ihracat yapan ilk Türk tekstil markası oldu. 1965 yılına gelindiğinde Karaca artık dünya çapında 36 ülkeye ihracat yapan kuruluşlardan biri haline gelmişti. 1998 yılında Tekfen Holding'e geçen Çift Geyik Karaca, 1995 yılında Narin Grup'a katıldı. 1993 yılından bu yana %100 yüz Türk sermayesi ile üretim yapan Karaca'nın Türkiye çapında yaklaşık 50 mağazası bulunmakta. Kuruluş, 100. yıldönümü olan 1917 yılına kadar mağaza sayısını 100'e çıkarmayı hedefliyor.

Klasik Tasarımlara Modern Çizgiler

Klasik Tasarımlara Modern Çizgiler

Önde gelen yerli markalardan biri olan Çift Geyik Karaca, büyümeye devam ediyor. Yeni dönemde mağaza konseptleri ile kreasyonlarını yenileyen firma, logosunu da modern çizgiler ile tekrar düzenleyerek sizlerin beğenisine sunuyor. Teknolojik altyapı ve marka yatırımına ciddi yatırım yapan Çift Geyik Karaca,kendi adıyla dünyaya açılmayı hedefleyen bir Türk markası.

Çift Geyik Karaca Koleksiyonları

Çift Geyik Karaca, klasik tarzından ödün vermeyen, ama her zaman yenlikleri ve trendler takip ederek kadın ve erkek koleksiyonlarını hazırlıyor. Kullandığı yüksek kalite materyallerle dünya standardında bir marka olan Karaca ağırlıklı olarak iş kadınları ve iş adamlarına yönelik koleksiyonlar hazırlıyor. Bunun dışında son yıllarda casual giyime de ağırlık veren Çift Geyik Karaca özellikle trikotajda öne çıkıyor. Çift Geyik Karaca markasının kadınlara yönelik hazırladığı abiye koleksiyonu klasik ama şık olmak isteyen kadınların ilk tercihlerinden.Kurulduğu 1917’den bugüne adı kalite ve zarafetle özdeşleşen Türkiye’nin en köklü markalarından Çift Geyik Karaca bu sezon Fransız rüzgarı estirecek. Dünyaca ünlü tasarımcı Anna Romiti tarafından hazırlanan kreasyon ‘Paris’te Sonbahar Romantizmi’ adını taşıyor. Karaca mağazalarında bu eşsiz koleksiyonu görebilir,Karaca'nın şık ve modern ürünlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Çift Geyik Karaca, Türkiye'nin hemen her şehrindeki mağazaları ile sizler için hep daha ileriye giden koleksiyonlar sunuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Kuponlar ve indirimler
 • Mudo'dan Ücretsiz Kargo Fırsatı Sizlerle
  Kuponu Göster

  Kod Gerekli Değil

  Kodu Kopyala

  Son Kullanma Tarihi 31.12.2014 | Detayları göster | Bütün Mudo Online kuponlarını göster

  Mudo'dan 75TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı sizlerle.

  Minimum sipariş miktarı 75TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Geçerlidir

 • N11 Günün Fırsatlarında %80'e Varan İndirimler
  Fırsatı Göster

  Kodu Kopyala

  Son Kullanma Tarihi 31.12.2014 | Bütün n11 kuponlarını göster