Çiçekçi: Çiçek Siparişlerinizi Online Yaparak Kâra Geçin

Çiçekçi: Çiçek Siparişlerinizi Online Yaparak Kâra Geçin Galeri

İnsanların birbirlerine hediye vermesi çok eski zamanlara dayanır. Herhangi bir hata işleyen insanlar karşı tarafa kendilerini affettirmek için çeşitli şeyler verebilir, hediye edebilir. Tarihin en eski hediyelerinden biri de çiçek vermektir. Yüzyıllardır bu böyle devam etmiş ve günümüzde de devam etmektedir. Birçok farklı sebepten dolayı karşınızdaki insana bir sepet gül ya da lale verebilirsiniz. Özellikle Türkiye'de özel günlerde çiçekçilerde bir patlama yaşanmaktadır. Siparişlerini yetiştiremeyen firmalar bu güne özel olarak kurye elamanları almaktadır. İnsanları çiçekçilere yönlendiren bu özel günlerde amaç ise karşı tarafa unutulmadığını ve sevildiğini hissettirmektir. Türkiye'de internetin yaygın olarak kullanıması ile artık çiçekçiye gitmeden internet üzerinden de sipariş vermeniz mümkün. Birkaç dakikalık işlem ile sevdiğinize en güzel gülleri, papatyaları ya da laleden oluşan sepetleri yollayabilirsiniz.

Çiçekçi Arama Derdine Son

Çiçekçi Arama Derdine Son

Sevdiğiniz, tanıdığınız bir arkadaşınızın açılışı var ve buna uygun bir şeyler arıyorsanız cicekci.com'da size uygun ürünler bulunmaktadır. Bu durumlarda daha çok kullanılan modeller ise beyaz gül ve papatya olmaktadır. Kırmızı bir cam ya da şeffaf plastik bir vazonun içine papatya, lale ve beyaz gül koyarak sipariş verebilirsiniz. Hastanede olan ya da çıkış yapmış birine ise geçmiş olsun temalı ürünler arayanlara özel ise beyaz gül ve lilyumlardan oluşan bir sepet yollayabilirsiniz. Ciceksepeti.com üzerinden de farklı tarzlara uygun seçenekleriniz bulunuyor. Sevgililer Günü gibi oldukça özel durumlarda nasıl bir şey göndereceğini bilmeyenler için hazır tasarımlar mevcut. Kalp şeklinde güllerden oluşan bir ürünün yanı sıra beyaz güllerden oluşan ve aynı renkteki bir vazo ile son derece muhteşem bir uyum oluşturan modellerde tercihleriniz arasında olabilir. Doğum Günü ya da yeni bir işe giren bir arkadaşınız içinde "Yeni İş" kategorisine göz atabilirsiniz. Bunun gibi daha birçok özel gün bulunmaktadır. Bu günlerde karşı taraf sevildiğini ve unutulmadığını bilmek ister, gönderen tarafta tam aksine sevildiğini ve unutulmadığı göstermek ister. Beyaz gül masumiyet anlamı taşımaktadır. Daha çok özür dilemek amaçlı yollanmaktadır. Bunun yanında çiçekçilerin en popüler tercihi olan gül ise aşk, meşk temasını içerir. Sevgililer Günü gibi özel bir günde en çok tercih edilenler arasındadır. Beyaz lale daha çok saflık ve temizlik anlamları taşırken kırmızı lale ise seni seviyorum anlamını taşır.

Online Çiçekçi!

Cicekdiyari.com ve cicekci.com gibi siteler özel fiyatları ile size kolaylık sağlıyor. Bunun yanında cicek.com da alternatif olarak diğer siteler arasında yer alıyor. Kredi kartına taksit imkanı ile de ödeme seçeneğin bulunuyor. Ayrıca özel olarak da kampanyalar devam etmektedir. Bazı ürünlerinde yarı yarıya varan indirimler ile sizler kolaylık sağlanması amaçlanmıştır. Bunun yanında çikolata, kek, kurabiye gibi yiyecekleri de göndermeniz mümkün. Açılışlar için özel olarak hazırlanan koleksiyonların yanı sıra cenaze, kutlama, özür gibi kategoriler de mevcut.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Cicek.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları