Christina Aguilera Şarkıları: Son Albümünde İndirimli Online Fiyatlar

Christina Aguilera Galeri

Pop müzik türünün dünyadaki temsilcilerinin en ünlü olanlarından biridir Aguilera. Uzun adıyla Christina Maria Aguilera 1980 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nin New York şehrinde dünyaya gelmiştir. Daha çok R&B ve pop müzik türünde şarkı sözleri yazmıştır. Bu türlerin yanında jazz ve gospel türünde de söz yazarlığı yaptığı bilinmektedir. Christina, müzikle henüz 6 yaşındayken ilgilenmeye başladı. İşin ilginç yanı daha çocukluk yıllarında katıldığı ses yarışmalarını bir bir kazanıyordu. Bu da onun müzik konusunda ne kadar yetenekli olduğunu ortaya koyuyordu. İlerleyen yıllarda bazı televizyon programlarına çıkıp orada seslendirdiği şarkılar onu ünlü yapmaya başlamıştı. Öyle ki daha 10'lu yaşlarda kendisine diva diye hitap edilmeye başlanmıştı. O güne kadar o yaştaki bir şarkıcıya böyle hitap edilmesi görülmüş şey değildi.

Christina Aguilera Şarkıları ve Tüm Albümleri

Christina Aguilera Şarkıları ve Tüm Albümleri

Christina Aguilera, kendi müzik kariyerine 1996 yılında söylediği “All I Wanna Do” adlı şarkısıyla başlamıştır denilebilir. Profesyonel müzik hayatına ise ilk albümü olan “Christina Aguilera” ile 1999 yılında başladı. Bu albümde Reflection, Come On Over Baby ve Genie In A Bottle gibi şarkılar dikkat çekiyordu. Genie In A Bottle şarkısı Billboard listelerinde uzun bir süre ilk sırada yer aldı. Bir yıl sonra 2000 yılında “Mi Reflejo” adlı albümünü piyasaya sürdü. Bu albüm İspanyolca'ydı. Genio Atrapado, Falsas Esperanzas ve Contigo En La Distancia gibi şarkılar bu albümün en hit şarkılarıydı. Yine 2000 yılında çıkardığı “My Kind Of Christmas” adlı albüm çok ses getirdi. Tüm dünyada 5 milyondan fazla satan albüm bir de Amerika Birleşik Devletleri'nde altın plak ödülü kazanmıştır. Christmas Time, Angels We Have Heard on High ve The Christmas Song adlı şarkılar albümün en beğenilen şarkıları oldular. 2002 yılında çıkan “Stripped” albümü Grammy Ödülü kazanmıştır. En iyi pop vokal albümü ödülünü alan albümde en dikkat çeken şarkılarsa Fighter, Beautiful ve Can't Hold Us Down olmuştur. 2006 yılına gelindiğinde başka bir ilgi çeken albüm olan “Back to Basics” piyasaya sürüldü. Bu albümde yer alan en ünlü şarkılar ise Slow Down Baby, Oh Mother ve Ain't No Other Man'di. 2008 yılında “Keeps Gettin' Better” adlı albümü satışa çıktı. Keeps Gettin' Better single şarkısı Billboard Hot 100 listesinde zirveyi zorladı. 2010 yılında “Bionic” isimli albümü piyasaya sürüldü. 18 şarkının yer aldığı albümde bulunan en hit şarkılar Not Myself Tonight, Woohoo ve Elastic Love'dı. Son olarak yine 2010 yılında “Burlesque” adlı albümünü çıkaran Christina Aguilera bu albümüyle tekrar yeni bir başarı elde etti.

Aguilera Son Albümünde İndirimli Online Fiyatlar

Dünyaca ünlü Christina Aguilera'nın şarkılarının yer aldığı son albümünü internet üzerinden satın alınabilir. Albümde yer alan Something's Got A Hold Me, You Haven't Seen The Last Of Me ve Bound To You gibi güzel şarkıların bulunduğu bu albümü oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. gittigidiyor.com adlı internet adresinden sanatçının son albümünü indirimli olarak satın alabilirsiniz. idefix websitesinde yine Christina Aguilera'nın son albümünü cazip fiyatlarla elde edebilirsiniz. İndirimli online albüm satın almak artık daha kolay.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları