Chicco: Çocuk Modası Online Alışverişte İndirimle Buluştu; Kaçırmayın!

Chicco: Çocuk Modası Online Alışverişte İndirimle Buluştu; Kaçırmayın! Galeri

Çocuk giyiminin önde gelen markalarından Chicco, oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Bu markanın Pietro Catelli tarafından bundan 60 yıl önce 1946 yılında Como’da kurulduğunu biliyoruz. Pietro Catelli, ilk olarak eczanelere termometre, şırınga ve iğne gibi ürünler pazarlamaya başlamıştır. Daha sonra ise 1950’li yıllarda 50’ye yakın bebek ürününü "Mother’s Help" markası altında pazarlamaya başlamış ve böylece Chicco markasının temellerini atmıştır. Firma, 40 yıldan daha uzun bir süredir bebek ile ilgili her alanda büyümeye devam eden ve gıda dışında birçok bebek ürünü satan ve günümüzde 175 ülkede bayiilikleri bulunan çok uluslu bir şirkettir. Ayrıca İtalya ve Avrupa bebek ürünleri arasında sadece lider bir marka değil, aynı zamanda Dünya üzerinde bu markayı tercih eden 400 milyondan fazla anne ve baba bulunmaktadır. Özellikle Dünya ekonomisinin çok hızlı büyümeye başladığı 1960 ve sonrasında Fransa, Almanya, İsviçre ve İspanya gibi ülkelerde şubeler açılmaya başlamıştır. Bu markanın kalite standartlarının oldukça yüksek bir çıtaya sahip olması çok ünlü olmasına katkı sağlamıştır. Ülkemizde Chicco Shop adı altında mağazalar açılmaya başlandığından beri birçok anne ve anne adayı bu markaya aşina olmaya ve ürünlerini kullanmaya başlamıştır. Şirket bu mağazaların sayısını arttırmak amacıyla Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam etmektedir. İstanbul, İzmir, Konya, Samsun ve Çorlu gibi birçok şehirde bu markasına ait mağazalar bulabilirsiniz. Bu markanın ürünlerin yapım aşamalarında uzman pediatrist ve dişçi gibi profesyonel eğitim almış kişilerle birlikte çalıştığını ve ürünlerini sürekli geliştirdiğini söylemeliyiz. Tüm Chicco ürünleri, yeni doğmuş bebeklerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Sadece yeni doğan grubuna değil, diğer yaş grubunda bulunan çocuklara da hitap eden giyim ve oyuncak gibi birçok ürün bulunmaktadır. Kısacası Chicco markası tıp ve gıda sektörü dışında, hemen hemen her alanda ebeveynlerin bebek ve çocuk bakımı için gerekli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürünleri için en büyük pazarları oluşturan ülkelerin başında İspanya, Amerika, Portekiz, Fransa, Almanya, Yunanistan ve Rusya gibi ülkeler gelmektedir. Chicco giyim ürünleri, modelleri ve online alışveriş gibi konuları ve çeşitli fırsatları indirimlr.com adresinde bulabileceğinizi unutmayın !

Chicco Giyim

Chicco Giyim

Son yıllarda Türkiye'de bebek ürünleri konusunda Chicco markasını önemli bir pazara sahip olmuştur. Bu markanın kaliteli, sağlıklı ve güvenli ürünler sunması ebeveynlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçlarından oyuncak ve giyime kadar birçok ürünü bulmanız mümkün. Chicco ürünleri ise bebek arabaları, kangurular, mama sandalyeleri, şampuanlar, oyuncaklar, ayakkabılar, araba koltukları, ev güvenlik gereçleri, gardırop kilitleri, telisizler, biberonlar, bardak ve tabak gibi yemek gereçleri, sterilizatörler ve termometreler gibi ürünlerdir. Ayrıca giyim konusunda da oldukça kaliteli ürünleri bulunan marka; kaban, kar tulumları, atkı, bere, çorap, t-shirt, hırka, kazak, elbise, şort, pantolon, body, mont gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu belirtmeliyiz.

Chicco Giysi Modelleri Ve İndirimli Fiyatlar

Chicco giysi modelleri yazlık, kışlık, yeni doğan, erkek çocuk modelleri, kız çocuk modelleri, elbise takımları, pantolon ve tayt modelleri, yazlık ve kışlık çeşitli ayakkabı modelleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kaliteli giyim ürünlerinin fiyatları ise 20 TL ile 150 TL arasında fiyatlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayakkabılar ise 30 TL gibi cüzzi fiyatlardan başlamaktadır. İyi alışverişler.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları