Chicco Bebek Arabası: İndirimli Online Fiyat Fırsat ve Kampanyaları

Chicco Bebek Arabası: İndirimli Online Fiyat Fırsat ve Kampanyaları Galeri

Hiç Şüphesiz ki; söz konusu olan evladımız olduğunda her şeyin en iyisini onun için isteriz. Daha hamilelik süresince dahi ona yarayacak, beslenmesini, gelişimini olumlu yönde etkileyecek şekillerde yediğimize içtiğimize dikkat etmeye başlarız. Bu sürecin devamında da hazırlıklarımıza hep bebeğimizi, rahatlığını, sağlığını düşünerek devam ederiz. En şık odayı hazırlar, en rahat yatağı alır, zaman geçireceği eğlenceli oyun alanları kurar, cicili bicili kıyafetlerle gardroplarını süsler ve onu rahatlıkla taşıyabilmemize imkan verecek en güzel, en sağlam ana kucağı, oto koltuğu ve bebek arabalarını alırız. Ülkemizde, gün geçtikçe artan kalite arayışı nedeniyle de pek çok iyi firmanın ürünlerine kolayca ulaşabilir hale geldik. Gerek mağazalarından gerekse internet üzerindeki sitelerden pek çok markanın sahip olduğu onlarca ürün çeşidine rahatlıkla erişebiliyor; hem kullanıcıların yorumlarını okuyup, hem de ürünlerin özelliklerini inceleyebiliyoruz.

Chicco Bebek Arabası Modelleri Ve Özellikleri

Ülkemizdeki pek çok popüler markadan biri de Chicco. Ürettikleri kıyafetlerden ayakkabılara, yataklardan arabalara kadar hemen her alanda tercih edilirliklerini sürdürüyolar. Onlarca renk ve model çeşidine sahip ürün yelpazeleri ise albenilerini epey yükseltiyor. Oldukça uygun fiyatlara sahip ürünleri olduğu gibi, kullanılan malzemenin ve teknolojinin de getirisiyle farklı fonksiyonel özelliklere sahip daha pahalı ürünleri de firmanın çatısı altında bulmak mümkün. Sade dizaynları ile basit kullanımlar için düşünülmüş Ct 06 Puset Amber, Jade ve Jasper modelleri uygun fiyatları ile dikkat çekerken; kullanımda kolaylık sağlayan ergonomik kolları, 360 derece dönen ve istenildiğinde kilitlenebilen tekerlekleri ile de beğeni topluyor. Altı aylıktan büyük olan çocuklar için onbeş kiloya kadar kullanım olanağı tanıyan bu tarz Chicco bebek arabaları; şeffaf yağmurluklu ve katlanıldığında kolayca taşınabilecek şekilde dizayn edilmiş çantalara da sahip. Bir kerede tüm ihtiyaç duyulacak şeyleri almayı tercih edenler içinse; portbebe, oto koltuğu ve bebek arabası ile birlikte satılan Chicco Trio Enjoy Travel System üç farklı renkte; Navy, Monstone ve Garnet isimleri ile satışa sunulmuş. Annelerin neredeyse otuzaltı aya kadar en büyük yardımcıları olan bu setlerdeki ürünlerden portbebe; doğumdan itibaren altı aya kadar çocuğunuzu düz yatırmanız için tasarlanmış, oto koltuğu ise onüç kilogram ağırlığa gelene kadar ufaklığı aracınızda güvenli bir şekilde taşımanıza yarıyor. Oto koltuğu ile birlikte ikili set olarak satılan Ct 02'yi Klabber ve Syria çeşitleri ile bulanız mümkün. Sıfır ila otuzaltı ay arasındaki onbeş kilogram ağırlığa kadar olan ikiz çocuklarınız için tasarlanmış modeller de mevcut. Bunların arasında Together Tandem İkiz Bebek Syria özellikle dikkat çeken, oldukça kaliteli bir ürün. Beş noktadan kemerli iki adet oturma alanı bulunan bu araç; ikizler ve yaşları birbirine yakın kardeşler için düşünülmüş, aliminyum gövdeye sahip tek bir pusetten oluşuyor.

Chicco Bebek Arabalarını Bulabileceğiniz İndirimli Online Siteler

Chicco Bebek Arabalarını Bulabileceğiniz İndirimli Online Siteler

Tüm bu ürünlere hem E-bebek gibi sitelerden, hem de Hepsi Burada ve Yeni Çarşım gibi birçok ürünü aynı anda bulabileceğiniz online marketlerden kampanyalı fiyatlarla, çeşitli promosyon imkanlarıyla ve taksitli ödeme alternatifleri ile satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • E-Bebek
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları