Chicco Ana Kucağı: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

Chicco Ana Kucağı: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Hem ev içi kullanımı hem de otomobilde güvenli taşıma sağlamak için dizayn edilmiş modelleri ile ana kucakları, bebeğinizin doğumundan sonra en çok ihtiyaç duyacağınız ürünlerden biri olacaktır kuşkusuz. Gerek salıncaklı ve sallanan oyuncaklı yapıları ile bebeğinizi oyalayıp eğlendirmesi açısından, gerekse de bir yerden bir yere kolaylıkla taşıyabilmeniz için açısından, kesinlikle çok önemli bir üründür. Ülkemizdeki bir çok dünyaca ünlü marka gibi Chicco da hem genel ürün yelpazesi ile, hem de ana kucakları ve oto koltukları ile oldukça iddialı. Kaliteyi, güveni, rahatlığı ve eğlenceyi bir arada sunan firmanın tüm ürünleri, alım için araştırma yaptığınızda mutlaka gözünüze çarpmayı başaracaktır.

Chicco Ana Kucaklarında Popüler Modeller ve Özellikleri

Chicco Ana Kucaklarında Popüler Modeller ve Özellikleri

Özellikle ev tipi olarak üretilmiş olan; bebeğinizin zaman geçirmesi, oyalanması ve eğlenmesi için tasarlanmış ürünler, onlarca farklı renk, desen ve fonksiyon ile beğenimize sunuluyor. Pembesi, mavisi, moru, yeşili ile çokca tercih edilen Chicco I Fell; şirin, zevkli ve modern görünümünü; ağaçtan üretilmiş olan gövdesi ve oyuncak barına borçlu. Nefes alan kumaştan üretilmiş, bebeğinizin yaşı ilerledikçe de kullanım şansı tanıması için taşarlanmış ekstra yumuşak yükseltici pedini, dilerseniz çocuğunuz büyüdükçe ona yer kazandırmak için çıkarabilirsiniz de. Hem sabit hem de sallanabilir şekilde kullanabileceğiniz üründe oturma bölümünü yatış pozisyonuna göre tek elle üç farklı pozisyonda ayarlayabilirsiniz. Mp3 bağlantısı sayesinde bebeğinize istediğiniz müzikleri dinletebilir, mp3 çalarınızı da özel cepte muhafaza edebilirsiniz. Bej, yeşil ve mavi tınları ile beğenimize sunulan Jolie de modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir diğer ürünleri. Oturma ve yatış pozisyonu iki farklı pozisyonda ayarlanabilen bu ürünle gelen modüler yükseltici yastık, bebeğinizin tüm gelişme aşamalarına uyum sağlıyor. Oldukça doğal bir görünümü olan bu üründe kullanılan materyallerin hemen hepsi yumuşacık. Jolie’nin bir diğer özelliği ise; oturma yerinde bulunan titreştiricisi ile bebeğinizi yumuşak bir şekilde sallıyor olması. Ayrıca sahip olduğu müzik kutusu sayesinde bebeğinizi hem yatıştırıp hem de eğlendirecek müzikler ve sesler barındırıyor. Barından sarkan; arı, kelebek ve salyangoz oyuncakları da kendi doğal görünümünü destekler cinsten. Polly Swing Up Castlerock salıncaklı ana kucağı ise; hem evde hem de dışarıda kullanıma uygun olarak tasarlanmış, sallanan bir ürün. Bebeğiniz sekiz kilogram oluncaya dek kullanabilir, dört farklı hızda sallanmasını sağlayabilirsiniz. Elektronik panelinde çeşitli rahatlatıcı doğa sesleri ya da dinlendirici ve eğlenceli melodiler, hatta anne karnındaki kalp atışlarına benzer sesleri bulabilir, çocuğunuza dinletebilirsiniz.

Chicco Ana Kucaklarında İndirimli Fiyatlar, Online Fırsatlar

Chicco Ana Kucaklarında İndirimli Fiyatlar, Online Fırsatlar

İhtiyaçlarınızı, bebek ürünleri satan mağazalardan, marketlerden çok daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz; zahmetsizce kapınıza kadar yollayacak ve ödemelerinizde hem indirim olanaklarından hem de taksit şansından yaralanabileceğiniz Yeni Çarşım ve Hızlı Al gibi sitelerden; Chicco ana kucaklarına ulaşabilir, özelliklerini kıyaslayabilir, kullanıcı yorumlarını okuyup fikir edinebilir ve sonrasında da alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Üstelik kampanyalarla uygulanan indirimli fiyatların yanı sıra, peşin ödemelerde yapılan ekstra indirim şansına da sahip olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları