Chevrolet Cruze Dizel: En Son Dizel Modellerde Uygun Kredi Fırsatları

Chevrolet Cruze Dizelde Avantajlar Galeri

Benzerleri arasında model üstünlüğü bulunan Chevrolet Cruze Dizel, ekonomik yakıt sarfiyatı ve yüksek güvenlikleri ile öne çıkıyor. Bu model, dizel modeli ile birlikte otomatik vites versiyonunu da kullanıcılarının hizmetine sunuyor. 2,0 litrelik motor hacmi ile birlikte sunulan Chevrolet Cruze, bu dizel motor seçeneği ile birlikte kullanıcısına yüksek bir performans sağlıyor. Chevrolet Cruze ile aynı fiyata sahip ama gücü çok daha az başka markalar da bulunuyor ama yüksek güç özelliği nedeniyle kullanıcılar bu modeli rahatlıkla tercih edebiliyorlar. İlk bakışta köşeli farları ile dikkat çeken bu modelde sportif bir görüntü hakim. Modele yandan, arkadan ve önden bakıldığında oldukça heybetli bir görüntüye sahip olduğu dikkatlerde kaçmıyor. 17 inçlik jantlar da bu görüntüye özel bir detay katıyor. 4597 mm'lik uzunluğa sahip olan Cruze, rakiplerinden biraz daha büyük ancak dizel motoru sayesinde rakiplerinden çok daha ekonomik. Büyük bir bagaz kapasitesine sahip bu model, 450 litrelik bagaj hacmi ile öne çıkıyor. Aracın iç mekanı, oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip. Kullanılan malzeme de oldukça kaliteli. Ön konsolunun kumaş kaplı olması ve araç döşemesi ile aynı rengi olması, araca ayrı bir hava katıyor. Sunroof ise araca ayrı bir özellik katıyor. Direksiyon simidi ve sinyal kolları ayrı bir tasarımla hazırlanmış. Bütün butonları yerli yerinde ve bu özellik de kullanım kolaylığı getiriyor. Eşya gözleri de yeterli büyüklükte ve kullanıcısına sıkıntı yaşatmıyor. İstenildiğinde devreden çıkarılan ESP butonu ise vites kolunun sağ tarafında bulunuyor ve bu da kullanım kolaylığı getiriyor. İç ve dış tasarımı oldukça şık olan, yüksek donanımsal özellikleri bulunan yeni Chevrolet Cruze, dizel seçeneği ile hayallerinizde otomobilini yerini tam olarak dolduracak.

Chevrolet Cruze Dizelde Motor Ve Performans

6 kademeli otomatik şanzımanı bulunan bu modelde vites geçişleri hissedilmiyor. Bu da konforlu bir sürüşü beraberinde getiriyor. Bu aracın yol tutuşu da benzerlerine göre oldukça iyi. Önde bulunan yan destelkil. Koltuğu, arkada ise baş ve diz mesafesi oldukça iyi seviyelerde. Araç içinde AQS sistemi bulunuyor ve bu istem hava kalitesini denetliyor. Hız sabitleyici ve ESP de standart olarak sunuluyor. Akaryakıt fiyatlarındaki yükseklik göz önüne alındığında, dizel motor seçeneklerinin ekonomik olması, tercihi artırıyor. Chevrolet Cruze modelindeki yüksek güce rağmen düşük yakıt sarfiyatı, benzerlerinden çok daha az. Dış görünümü mükemmel denilebilecek ölçüde, güçlü motoru ve otomatik şanzıman seçeneği, bu araçların tercih edilmesindeki önemli etkenlerden biri olarak gösteriliyor. Chevrolet Cruze dizel, bu anlamda en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor.

Tüm Modellerde Uygun Kredi Fırsatları

Markanın ürettiği her modelinde olduğu gibi bu modeline de uygun kredi koşulları ile sahip olunabilir. Özellikle yüzde sıfır faizli kredi avantajı, çok cazip gelebilir. Ancak bu yüzde sıfırlık faiz seçeneğinden yararlanmak için belirli bir miktar peşin paranızın olması gerekmektedir. Bunun haricinde bankaların sunduğu düşük faiz ve uzun vadelerden de yararlanılabilir. Chevrolet’nin internet sitesi tıklandığında, çok farklı seçenekler incelenebilir. Markanın ürettiği yüksek kalitede ve güvenli otomobillerine ulaşmak için ilk adımı atabilirsiniz. Peşin alımlarda belirli bir fiyat indiriminin de sunulduğu bu otomobillerle, ailenizle konforlu bir hayat sürebilirsiniz. İsterseniz Araba online satış sitesini ziyaret edebilir, otomobil dünyası ile ilgili son bilgileri öğrenebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları