Charlize Theron Filmleri: En Son Filmleri İndirimli Online Mağazalarda

Charlize Theron Galeri

Charlize Theron 7 Ağustos 1975 tarihinde Güney Afrika’nın Benoni şehrinde dünyaya geldi. Güney Afrika’da yol yapımında çalışan fakir bir ailenin tek çocuğu olan Charlize, çocukluğunu ailesinin çalıştığı çiftlikte geçirdi. Annesi Alman asıllı, babası ise Fransız asıllıdır. Güzel oyuncunun çocukluğu buhran içinde geçti; bir tartışma sonucu annesi babasını vurdu ve babası Charles hayatını kaybetti. Annesi nefs-i müdafaa yaptığı gerekçesiyle ceza almadan kurtuldu. Sanatçı 6 yaşına geldiğinde bale öğrenmeye başladı. Profesyonel olarak eğitim alması için Johannesburg’a gitti. Burada öğrenim görmeye başladı. Eski yaşantısına geri dönmek istemeyen Charlize Theron İtalya’ya giderek modellik yapmaya başladı. Magazin dergilerinde boy göstermeye başlayınca ünlendi. 1992 yılında New York’a gitti ve modellik yapmamaya karar verdi. Dans eğitimi almaya başladı ve birkaç yerde oynadı ama beklenmeyen bir gelişmeyle dizinden sakatlandı ve dansçılık kariyeri son buldu. Hayatın sürprizlerle dolu olduğunun ispatıdır sanatçı. Bir gün bankadaki görevliyle hararetli bir tartışma içine girmişti ki menajer John Crosby tarafından keşfedildi. Sanatçı çocukluk yıllarından bu yana çeşitli dilleri az da konuşmaya başlamış, ilerleyen zamanlarda ise bu merakını ilerleterek pek çok dil öğrenmiştir. Charlize Theron filmlerinde güzelliği ve cazibesiyle dikkat çekmiştir.

Charlize Theron'un İlk Sinema Çalışmaları ve Kariyeri

Charlize Theron'un İlk Sinema Çalışmaları ve Kariyeri

Bir daha asla modellik yapmak istemiyordu güzel aktrist. Bu yüzden Hollywood’a gittiğinde Crosby’i aradı ve hayatını değiştirecek olan bu şansı iyi değerlendirdi. 1994 yılına kadar bekleyen sanatçı bir anda kendini film setlerinde buldu. İlk sinema yapıtı 2 Days On The Valley oldu. Ama şöhreti Al Pacino ve Keanu Reeves’in başrol oynadığı Şeytanın Avukatı adlı yapımda yakaladı ve Mary Ann Lomax karakterine hayat verdi. 1998 yılında ülkemizde vizyona girmeyen Celebrity adlı projede küçük bir rol oynadı. Disney yapımlı bir filmde rol aldıktan sonra 1999'da Johnny Depp ile beraber The Astronaut’s Wife adlı filmde oynadı. Başarısı ve güzelliği ile dikkat çeken Theron, 2000 yılında The Yards, Men Of Honor, The Legend of Bagger Vance, Reindeer Games adlı yapımlarda boy gösterdi. 2001 yılında oyunculuğa biraz ara verdi güzel yıldız. Dinlenmek istiyordu ve bu yüzden çok önemli bir proje olan Pearl Harbor’da oynamayı reddetti. Birkaç ay sonra Charlize Theron filmlerine kaldığı yerden devam edecekti. Sweet Remember ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. 2002 yılında Trapped ve Waking Up in Reno adlı projede rol aldı. 2003 yılında The Itallian Job ve Monster filminde oynadı. Aynı sene En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar kazandı. Kariyerine hiç hız kesmeden devam eden Hollywood’un güzel ve başarılı yıldızı Snow White And The Huntsman’da oynadıktan sonra son olarak 2012 yılında Prometheus’ta Meredith Vickers karakterine hayat verdi.

Güzel Yıldızın Filmlerinde Online İndirim Fırsatları

Charlize Theron filmlerinde genellikle çok büyük oyunculara ya eşlik etmiştir ya da başrollerde oynamıştır. Yıldız oyuncunun en güzel sinema yapımlarına online alışveriş imkanları eşliğinde sahip olmanız mümkün. Yeniçarşım ve İdefix internet alışveriş mağazalarında yıldız oyuncunun filmlerine ve dilediğiniz ürüne indirimli fiyat olanaklarıyla ucuza sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda hepsiburada gibi online alışveriş mağazalarında da uygun fiyatların yanında cazip taksit seçenekleri müşterilerini bekliyor. İnternetten yapacağınız alışverişler hem süratle gerçekleşir hem de güvenlidir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yeniçarşım
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları