Chanel Çanta: Satın Alınabilecek Online Siteler ve Kampanya Fiyatları

Chanel Çanta: Satın Alınabilecek Online Siteler ve Kampanya Fiyatları Galeri

Günümüzde birçok çanta markası çeşitli tasarımları ile göz doldurmaktadır. Klasik ve spor çeşitleri bulunan, yapımında deri, kumaş gibi çeşitli materyaller bulunduran modeller kadınların en önemli ihtiyaçlarından biri olmanın yanında kıyafeti tamamlayan bir aksesuar olma özelliğini de beraberinde getirmektedir. Zamana meydan okuyan ve her daim kadınların gözdesi olan Chanel çanta ilk kez 1955 yılında Fransız moda tasarımcısı Gabrielle Bonheur "Coco" Chanel tarafından tasarlandı. Klasik, güzel, şık, asil, elegant gibi kelimelerin tanımladığı markanın ürünleri, günümüz modasında sembolik bir anlam kazanmıştır. Bir Chanel çantaya sahip olmak şıklığın ve zarifliğin yanında bir moda zevkine sahip olmayı da beraberinde getirir. Hiçbir zaman eskimeyen ve modası geçmeyen bu çantaları hemen her kıyafet ile kombinleyebilirsiniz. Kış ve yaz dönemlerine uygun modelleri bulunan marka. Gün geçtikçe, tasarım çizgisi ve zarafetinden ayrılmadan modellerini çeşitlendirmektedir. Zincirleri ile ünlü olan markanın tasarımları hacminin zincirleri ile orantılı olması sonucunda hanımlara çok kullanışlı gelmektedir. Şıklığının yanında kullanım rahatlığı ve dayanıklılığı ile geçmişten günümüze klasik olma özelliğini beraberinde getirmektedir. Dünyaca bilinen markası, yapımında kullanılan materyaller, kalitesi ve dayanıklılığı gibi özellikleri fiyatını da etkilemektedir. Chanel Çanta modelleri her bütçeye hitap etmemekte, yüksek gelirli bayanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Chanel Çanta modelleri

Chanel Çanta modelleri

Lüksü sadelik ve modernizmle bir araya getiren Chanel kadınların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak birçok renk ve modelde tasarımı piyasaya sunmuştur. Klasik olmuş herkesçe bilinen siyah tasarımı her daim moda olan, gece ve gündüz kombinlerinde kullanılabilen bir model olmuştur. Zincir askısı ve üzerinde yine metalden yapılmış markanın sembolü tasarımın vazgeçilmez bütünleyici öğesi olmaktadır. Zaman içinde çeşitli renk kombinleri ile kullanılan bu modelin özellikle açık renkleri gençlerin ilgisini çekmektedir. Croco ismi ile piyasaya sürdüğü dayanıklı ve şık modelin değişik renkleri ise ister gece, ister gündüz kullanabilmektedir. Yaz sezonu için üretilmiş olan bu model şimdiden birçok kadın tarafında kullanılmaya başlanmıştır. 2012 bahar modası için deniz kabuğu gece çantası konseptinde ürettiği, parlak ve taşlı modelleri de olan çantalar ise farklı tasarımı ile iddialı bayanların beğenisini toplamaktadır. Yaz geceleri için planlanan organizasyon ve gecelerde dikkatleri üzerine toplayacak olan bu modeller doğallığı şıklıkla birleştirmek isteyen kadınların tercihleri arasında yer alacaktır.

Satın Alınabilecek Online Siteler

Bu ürünler markanın kendi özel mağazalarında ve bir çok satış noktasından temin edilebilmektedir. Gelişen teknoloji ile online alışveriş mağazalarında da bu seçkin marka yer almaktadır. Bu markayı online satın almayı düşünenlerin öncelikle markanın orijinal olup olmadığına dikkat etmesi gerekmektedir. Birçok ünlü markanın olduğu gibi Chanel markasının da taklitleri piyasada bulunmaktadır. Fotoğraftan anlaşılamayacağı için ürünün orijinal olup olmadığını fiyatına bakarak anlayabilirsiniz. Markanın ürünleri düşük fiyata satılmamaktadır. Satış yapan mağaza hakkında yazılmış olan yorumlar okunarak da fikir sahibi olunabilmektedir. Online olarak Chanel çanta satın alınabilecek yegane site ise GittiGidiyor.com'dur.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları