Ceyo Terlik: Yeni Sezon Terlik Modası ve Online İndirimler

Ceyo Terlik: Yeni Sezon Terlik Modası ve Online İndirimler Galeri

Ceyo sağlıklı ve kaliteli terlik ile ayakkabı ve ayak sağlığı ürünlerinde önemli markalardan biridir. 1964 yılında kurulan şirket uzun yıllardan bu yana üretim yapmakta olup, sektörde önemli bir yere sahiptir. Ürünlerinde ayak sağlığı, kalite ve kullanım kolaylığı olmasında çaba sarfeden şirket gelişen üretimiye artık dünyanın birçok yerine ürün ihracı yapmaktadır. Günümüzde onun üzerinde ülkede Ceyo ürünleri satılmaktadır. Türk Standartları Enstütüsünün resmi onayladığı şirketlerden biri olan Ceyo firması ayakkabı, sandalet ve terlik üretimi yapmaktadır.

Yeni Sezon Terlik Modası ve Modeller

Yeni Sezon Terlik Modası ve Modeller

Ceyo firması diğer birçok önemli firma gibi her mevsim sezonunda yeni bir koleksiyon hazırlamaktadır. 2012 yazı için de koleksiyon hazırlayan firma ürünleri hem şık hem de göz alıcı modelleriyle dikkat çekmektedir. Yaz günlerine yakışan açık renkli Ceyo modelleri dikkat çekmektedir. Gündüz kullanımı için üretilen modellerde açık renkler olan, krem, beyaz, açık kahverengi gibi renklerin yanısıra mor ve tonları, pembe, mavi, kırmızı,sarı gibi canlı renklerde ürünlere rastlamak mümkündür. Gündüz kullanımı için üretilen terlik modellerinde düz veya az topuklu parmak arası modeller ve atkılı, tokalı modeller ön plana çıkmaktadır. Erkek ve çocuk modellerinde de yine açık veya canlı renkler kullanılmıştır. Ayakkabı tasarımları da gri, siyah, kahverengi ve beyaz renkler ağırlıklı olmak üzere önü, arkası açık çeşitli modellerle koleksiyon hazırlanmıştır. Ceyo 'nun babet bölümünde çiçekli desenler ağırlıklı olmak züere çeşitli canlı renklerle hazırlanan ürünler satışa sunulmuştur. Akşam kullanımı için hazırlanan modellerde inci, taş gibi çeşitli aksesuarlar kulanılmıştır.

Ceyo Ürünleri ve Online Alışveriş

Ceyo yıllar içinde gelişerek oldukça tanınmış, birçok yerde satış noktaları olan bir markadır. Satış noktalarının yanısıra birçok öenmli büyük markat ve mağazalarda bu markanın ürünlerine rastlamak mümkündür. Firma hakkında ayrıntılı bilgi almak, koleksiyonları incelemek, sezon koleksiyonlarına göz atmak için firmanın resmi sitesi olan www.ceyo.com.tr adlı internet sitesini ziyaret etmek mümkündür. Bu siteden online alışveriş yapmak veya satış noktalarını görmek de mümkün olmaktadır. Markanın ürünlerini çeşitli online mağazalarda bulmak da olası. Online mağazalar zaman zaman yaptıkları önemli indirimlerle, ücretsiz kargo imkanlarıyla, piyasanın oldukça altında satış bedelleriyle ekonomik alışveriş imkanı sağlamaktadır. Markanın satışı yapan online alışveriş sitelerinden başlıcaları: Hızlıal.com, Hepsiburada.com, Kocalayakkabı.com, Gittigidiyor.com, E-ceyo.com, Yeşil.com, Hemenal.com, Flo.com gibi adreslerdir. Bu adreslerden ürün takibi ve seçimi yapılarak indirimli olarak ürün alımı oldukça ekonomik olacaktır. Online mağazalarından ürün alımı yapmadan önce öncelikle ihtiyaç olan hususların tespit edilmesi gerekir. Ürün seçerken uygun numara ve model alınıp alınmadığı kontrol edilmeli ve bir soru varsa mutlaka site yönetimine sorulmalıdır. Firma her yaşta kişiye hitap etiiğinden bu marka ürünlerinden tüm aile için ürün seçmek mümkündür. Online mağazaların büyük bir kısmı toplu alımlar sayesinde kampanya ve indirim yaptıklarından, ekonomik şekilde alışveriş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak da mümkün olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ceyo
  • Flo
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları