Ceylan Bebe: Bebek ve Çocuk Giyim Ürünlerinde İndirim Fırsatları

Ceylan Bebe: Bebek ve Çocuk Giyim Ürünlerinde İndirim Fırsatları Galeri

Bebek ve çocuk giysileri en zor alınan ürünler arasındadır. Vitrinlerde o kadar çok ürün vardır ki, kız ve erkek bebekler için üretilmiş modelleri seçerken kararsız kalabiliriz. Bebekler için patikler, tulumlar, çıtçıtlı üstler hatta minnacık elbiseler, montlar bile bulunmaktadır. Çocuklar için de etekler, pantolonlar, renk renk tişörtler, kotlar, kazaklar gibi bir sürü ürün üretilmektedir. Aldığımız ürünün renginden kalitesine kadar dikkat ederiz. Çünkü bu giysileri giyecek olan çocuklarımızdır. Onların giyeceği giysilerin yakışması bir yana kaliteli üretilmesi de bir o kadar önemlidir. Türkiye’de bebek kıyafetleri satan mağazaların pek çoğu yurt dışı kökenli olsa da üretim yapan Türk firmalar da mevcuttur. Türk kökenli mağazalar arasında ise en çok bilinen markalardan biri de Ceylan Bebe'dir. Bu firmaya ait ürünleri mağazalardan alabileceğiniz gibi bazı sanal satış sitelerinden de indirimli olarak bulabilirsiniz.

Ceylan Bebe Mağazaları ve Ürünleri

Bebek ve çocuk mağazaları denince aklımıza ilk gelen isimlerden biri de Ceylan Bebe markasıdır. Ürün açısından oldukça çeşitli olan marka birçok alışveriş merkezinde de bulunmaktadır. Çocuk giyiminde isim yapmış Türk markalarından biri olan Ceylan markası kalitesiyle de adını yıllardır duyurmaktadır. 0 – 16 yaş arasındaki çocuklara yönelik satış yapan firma, yurt dışına da üretim yapmaktadır. Bu ürünü satan mağazalarda kız ve erkek çocuklarına göre tasarlanmış çok çeşitli ürünü bir arada görebilirsiniz. Bebekler için de pek çok ülke ve pazarda bu ürünleri görmek mümkündür. Yaklaşık yirmi şehirde bayisi bulunan marka, bayilik vermeye de devam etmektedir. Bin dokuz yüz altmış bir yılında hazır giyim üzerine fabrika kuran firma geçmişten günümüze gelen kalitesini korumaktadır. Ürünlerin fazla olması bir yana, kız ve erkek çocuklar için farklı farklı modellerin bulunması da seçim yapmamızı kolaylaştırmaktadır.

Ceylan Bebe'de İndirim, Kampanyalar ve Online Satışlar

Bebek ve çocuk giyiminin en çok bilinen Türk firmalarından biri olan Ceylan Bebe markasını birçok alışveriş merkezinde görmeniz mümkündür. Genelde sezon sonlarında indirime giren Ceylan mağazalarında indirimleri takip etmek gerekmektedir. Bazen, yetkili mağazalar ilkbahar kampanyası gibi sezon başlarında da indirim yapmaktadır. Bazı kredi kartlarına da çeşitli kampanyalar mümkündür. Bu ürünleri internetten almak da mümkündür. Ceylan markasını online da alabilirsiniz. Ayrıca ceylanbebe.com.tr sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Böylece hem ürün hakkında bilgi edinmiş, hem de almak istediğiniz ürünü seçmiş olursunuz. Sonrasında tek yapmanız gereken size en yakın yerdeki mağazayı ziyaret etmektir. Ayrıca çocuk kıyafetleri satan bu markayı bazı online satış mağazalarını takip ederek de alabilirsiniz. Ceylan markası kendi online sitesinde sanal olarak satış yapmamaktadır. Ancak; Trendyol, Morhipo gibi belirli aralıkla belirli markaların satışını yapan online satış mağazalarını takip ederseniz bu markaya ait ürünleri bulmanız mümkün olabilir. Tabi ki bu belirli dönemlerdeki online indirimleri yakalamak için bu tür sayfalarda sık sık gezinti yapmanız gerekmektedir.  

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bebe
  • Trendyol
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları