Ceptown: İndirimli Cep Telefonu Alışverişi ve Online Kampnayalar

Ceptown: İndirimli Cep Telefonu Alışverişi ve Online Kampnayalar Galeri

Cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası,öyle ki cep telefonsuz kalma fobisi gibi fobiler bile türemiş durumda. Teknolojinin de gelişmesiyle cep telefonları, her geçen gün yeni özelliklere kavuşuyor. Markalar, özellikler, farklı tasarımlar arttıkça, karşımızda çok geniş bir ürün yelpazesi buluyoruz. Haliyle bu denli fazla ürün arasından, bir tercih yapmak giderek zorlaşırken, aynı zamanda uzmanlık gerektiren bir uğraş olup çıkıyor. Telefon seçerken faydalanabileceğimiz onlarca forum,blog yazıları ve cep telefonu siteleri var. Bu internet sitelerinden bir tanesi de Ceptown. Ceptown.com, cep telefonlarıyla ilgili haber, tarife, test yazıları ve cep teknolojileri hakkında bilgiler sunuyor. Online alışveriş sitelerinden aldığı datalar sayesinde, size fiyat karşılaştırma imkanı tanıyor.

Ceptown Fiyat Karşılaştırma

 Ceptown Fiyat Karşılaştırma

Yüzlerce cep telefonu arasından kendinize uygun olanı arıyorsunuz ya da almak istediğiniz bir cep telefonunu, en hesaplı nereden alabileceğinizi araştırıyorsunuz. Ceptown sizin için biçilmiş kaftan. Fiyat karşılaştırma özelliği Ceptown'ın kuşkusuz en yararlı yanı. Fiyat karşılaştırma modülünde önce marka seçiyoruz. Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, LG, Apple, Philips, HTC, Blackberry gibi markalardan birini seçtikten sonra, altından model seçiyoruz. Karşımıza modelin özellikleri, ikinci el ilanları ve altında mağazalardaki fiyatları çıkıyor. İsterseniz tek bir mağaza seçebiliyor ve sıralamayı pahalıdan ucuza , ucuzdan pahalıya, ürün ismine veya eklenme tarihine göre sıralayabiliyorsunuz. Bu şekilde, en uygun fiyat hangi online mağazadaymış öğrenebilirsiniz. Marka ve modeller oldukça çok ve en önemlisi güncel. Seçebileceğiniz mağaza sayısı çok fazla değil fakat oldukça iyi, kaliteli ve güvenilirliği bilinen online mağazalar. Gold, Hizlial, Darty, Hepsiburada, K.V.K, Genpatech ve Teknosa bu mağazalar arasında. Fiyatlar oldukça güncel ve telefonların özelliklerinde hata yok.

Ceptown Diğer Yararlı Özellikleri

Ceptown'ın diğer kısımları ise şöyle; haberler, ikinci el, tarifeler, cep tv, 3g, iphone, ipad, test sürüşü, download, forum ve blog.

Haberlerde yeni çıkan telefonlar, yeni cep telefonu kampanyaları, firma yöneticilerinin beyanatları, cep telefonuyla ilgili her türlü sosyal aktivite haberleri ve operatör kampanya haberleri gibi haberler yer alıyor. İkinci el kısmında tahmin ettiğiniz üzere, kullanılmış telefonların satışı için aracı site vazifesi görüyor, aynı zamanda hatlarınızın satışı için de burayı kullanabilirsiniz. Eğer kurumsal üye olursanız,ilanlarınız Show Tv teletext’te ücretsiz yayınlanıyormuş. Tarifeler kısmında operatörlerin kullanıcılara sunduğu tariflerin listesi ve analizleri yer alıyor. Cep tv bölümünde yeni çıkan telefonların tanıtım ve inceleme videoları yer alıyor. Listeden istediğiniz marka ve modeli seçerek, videolarına ulaşabiliyorsunuz. Videoların oldukça güncel olduğunu belirtmekte fayda var. Test sürüşü kısmında, test ettikleri en yeni telefonların makalelerine ulaşabilirsiniz. Download bölümünde telefonunuz için oyun, resim, ekran koruyucu, program ve temalar yer alıyor. Forum bölümü her portalın, olmazsa olmazı olarak sitede yerini almış. Kullanıcılar burada birbirine soru sorup,yardımcı olabiliyor, telefonları hakkında ya da sosyal içerikli sohbetler edebiliyorlar. Eğer cep telefonu alacaksanız ya da cep telefonu piyasasını bir teknoloji sever olarak takip ediyorsanız, Ceptown tam ihtiyacınızı karşılayabilecek bir cep telefonu portalı olarak yer imlerinizde bulunmasını tavsiye ederiz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Teknosa
  • Nokia
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları