Cep Telefonları Modelleri: Ünlü Markaların En Yeni Telefon Modelleri

Htc One X Galeri

Cep telefonlarının hayatımıza kattığı kolaylık kuşkusuz tartışılmaz. Son yıllarda çıkan cep telefonları modelleri özellikle akıllı uygulamaları desteklemesi ve üstün özellikleri ile insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. İnternet ile haşır neşir olan ya da olmayan her kesim tarafından tercih edilmiştir. Bu sektörde söz sahibi olan markalara ait yüzlerce model ile insanlara geniş bir tercih hakkı sunulmuştur. Fotoğraf çekmek isteyenler için çözünürlüğü çok daha yüksek bir ürün geliştirilirken, müzik dinlemek isteyenler için ise özel ses sistemi entegre edilmiş cihazlar üretilmiştir. Tasarım olarak daha ince ve küçük bir cihaz isteyen ancak üstün özelliklerden de vazgeçmeyenlere olduğu gibi dokunmatik ekranı geniş olan, klavyeli ya da klavyesiz ürünlerde piyasaya sürülmüştür.

Ünlü Markaların En Son Modelleri!

Ünlü Markaların En Son Modelleri!

Küresel cep telefonu pazarının her yıl payını biraz daha arttırdığı, geleneksel modellerin artık çok daha az satıldığı yeni modern ürünlerin yeni akıllı özelliklere sahip cihazların ise daha fazla satıldığını göstermekte. Akıllı özelliklere sahip ürünlerde en büyük pay şüphesiz ki Apple markasının çıkardığı iPhone adlı telefonda. Piyasaya bu tür ürünleri sunan ilk marka olmasının yanında modellerinde bulunan akıllı özelliklerin oldukça iyi olması ve birçok rakip markanın henüz yanından dahil geçemediği aşikar bir durum. Son çıkardığı modeller olan iPhone 4 ve iPhone 4S adlı ürünleri ile piyasada yeni bir soluk getirdi. Yakın zamanda çıkacak olan iPhone 5 de yakında vitrinlerde görülecek. İşletim sistemi olarak kendinize özel bir uygulama alanı kuran markayı yakından Htc, Samsung, Nokia, Blackberry, Lg, Sony Ericsson gibi markalar takip ediyor. Htc markasına ait Desire ve One serisine ait ürünler en son çıkanlar arasında. Htc Ville One S, HTC One X en çok ilgiyi çekenler arasında. Blackberry markası ise daha çok iş hayatında kullanılmak üzere ürettiği modeller ile göz önüne çıkan bir marka. Alışagelmiş klasik tasarımın yanında son yıllarda çıkardığı sadece dokunmatik ekrandan oluşan ürünü ile oldukça beğeni topladı. Blackberry çıkardığı ürünlerde kendi işletim sistemini kullanıyor. Blackberry Bold, Torch, 9900, 9860, 9780 isimli modelleri farklı özellikler ile karşınızda. Nokia ise kaybettiği tahtını geri almak için E7 ve N9 ile görücüye çıkıyor. Samsung markası ise Galaxy S3 ile Apple markasının en büyük rakibi olacak gibi. Daha ekonomik fiyatlar ile satılan Galaxy Ace, Gio serisi de markanın yeni ürünlerinden.

Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!

Elektronik ürünlerde insanlar en çok şikayetlerine en kısa sürede dönüş yapan firmaları tercih etmişlerdir. Ünlü markaların en yeni ürünlerine ulaşmak için Kliksa.com, Webdenal.com, Hizlial.com ve Darty.com.tr adlı siteleri ziyaret edebilirsiniz. Kredi kartına 12 taksit imkanı ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ücresiz kargo ve indirim çekleri de sahip olduğunuz diğer avantajlar. En yeni ürünlere en iyi fiyat ile ulaşmak için bu siteleri tercih edebilirsiniz. Cep telefonları modelleri ve fiyatlarındaki kampanyayı kaçırmayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • WebdenAl
  • Kliksa.com
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları