Celal Aydın Yayınları: Soru Bankalarında İndirimli Online Fiyatlar

Celal Aydın Yayınları ile hazırlanın Galeri

Okullar insanlara bir şeyler öğretmek için oluşturulan kurumlardır. İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde okula giderek eğitim alırlar ve hayata hazır hale gelirler. Eğitim hayatın her alanında alınabilir. Fakat okullarda planlı bir şekilde yürütüldüğü için bireye verilen eğitim ve öğretimin ne kadar başarılı olduğunu belirlemek amacıyla sınavlar yapılır. Öğrenciler başarılarını ölçmek için bu sınavlara girerler ve sınavlardan yeterli puanı alırlarsa başarılı olmuş sayılırlar. Başarılı olmak için okulda sadece öğretmenlerin anlattıklarıyla yetinmek yeterli olmaz. Okuldaki öğrenilen derslerle ilgili konu anlatımlı kitaplardan, soru bankalarından yararlanarak sınavlara hazırlanılmalıdır. Öğrencilerin ders çalışmaları sırasında onlara yardımcı olacak kaynak kitapları yayın evleri seneden seneye yenileyerek satışa sunmaktadır. Celal Aydın Yayınları bu yayınlardan biri olup öğrencilerin çalışması için kaynak kitap ve soru bankaları hazırlamaktadır.

Öğrenciler Sınavlara Nasıl Çalışmalı?

Ülkemizde öğrenciler bir eğitim kademesini bitirdikten sonra başka bir eğitim kademesine gitmek için sınavlara girmek zorundadır. Orta okulu bitiren öğrenciler diğer liselere göre daha iyi eğitim veren Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve Anadolu öğretmen lisesine gitmek için kısa adı SBS olan Seviye Belirleme Sınavı'na girerler. Bu liselere yerleştikten sonra dört sene okuyan öğrenciler üniversiteye gitmek için yine YGS ve LYS sınavlarına girerler. Belli sayıda öğrenci alan bu okullara gitmek için çaba sarf eden öğrenciler birbirleriyle yarış halindedirler. Birbirlerini geçmek için çok çalışmaları gerekir. Bu durumda bazı öğrenciler dershaneye giderken, bazıları da özel ders alır. Bu öğrencilerin çalışmalarında en büyük yardımcıları kitaplardır. Öğrenciler konu anlatımlı kitaplardan ve soru bankalarından yararlanarak hem okul derslerine çalışırken hem de sınavlara hazırlanırlar. Öğretim hayatında kitaplar büyük bir öneme sahip olduğu için yayın evleri her ders için ayrı ayrı konu anlatımlı kitapların yanında, soru bankaları, deneme sınavları, geçmiş yıllarda çıkmış soruların derlendiği kitaplar hazırlayarak öğrencilerin hizmetine sunmaktalar. Öğrenciler bu kitapları temin ederek sınavlara hazırlanırlar.

Celal Aydın Yayınları İle Sınavlara Hazırlanın

Celal Aydın Yayınları hayalleriniz için hayal ettiğiniz kadar sloganıyla yola çıkmış olup öğrencilere yardımcı olacak çeşitli kaynak kitaplar yayımlamaktadır. Soru bankaları, konu anlatımlı kitaplar, dergiler hazırlayarak öğrencilerin hizmetine sunmuştur. Başarılı olmak isteyen öğrenciler bu kitapları alarak derslerine çalışmalıdırlar. Sınavlara hazırlık kitaplarının yanında okuduğu sınıftaki derslerine yardımcı olacak kitaplar da yayımlamaktadır. 9. 10. 11. ve 12. sınıfta okuyan öğrenciler okuldaki derslerine katkı sağlaması amacıyla bu yayının çıkardığı çalışma kitaplarını satın alabilirler. Artık internetten de satış yapan bu yayın evinin internet adresine girerek derslerinize katkı sağlayacak kitapları inceleyerek indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin soru çözme hızlarını ve artıracak ve sınavda çıkması muhtemel olan soruları tanımalarına yardımcı olacak soru bankaları internet üzerinden indirimli fiyatlarla satışa sunulmuştur. Üstelik kredi kartına taksit imkanı ile bir tıkla çok kısa sürede kargoyla kapınızda.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları