Cbr 125: Honda Motosiklet Alımlarında Uygun Banka Kredi Seçenekleri

Cbr 125 Galeri

Soichiro Honda tarafından, Japonya Hamamatsu’da kurulmuştur. Motosiklet, otomobil, ticari araç, deniz araçlarında kullanılan su motorları, jeneratör ve çim biçme makinelerinin üretimini gerçekleştirerek faaliyetlerine başlamıştır. Yıllık motor üretim kapasitesi ile en fazla motor üretimi yapan firmadır. Yaygın servis ağı, satış sonrası teknik servis ve dünyanın birçok ülkesindeki üretim tesisleri ile kalitesini ispatlamıştır. Üretimini gerçekleştirdiği birbirinden farklı ve kaliteli modellerde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri gereksinimlerini karşılamak içinde, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermiştirler. İlk motosiklet üretimini 1947 yılında gerçekleştiren firma bu üretimden elde ettiği başarıların üzerine araştırmalarını genişletmiş ve çıkardığı yeni modeller ile kısa sürede Japonya’nın en büyük motosiklet üreticisi unvanını elde etme başarısını göstermiştir. Daha sonraları otomobil üretimine verdiği önem ve kullandıkları teknoloji ile de dünyadaki otomobil üreticileri arasında ilk sıralarda yer almışlardır. En iyi kaliteyi, kabul edilebilir fiyatlarla üreten ve pazarlayan kuruluş, kısa sürede en çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Sunmuş olduğu konfor, güvenlik donanımları ve şık tasarımlar ile hep göz önünde olmuşturlar. Firmanın üretmiş olduğu motosikletlerden biri olan Honda CBR 125’ te, güç ile kontrol arasında mükemmel uyum bir arada sunulmuştur. Firma, üretiminde her zaman yenilikleri tasarlamış ve kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. Bunlardan biride balanssız arka amortisör ve arka süspansiyon kullanımıdır. Kullanılan bu teknolojiler dünyada bir ilktir.

Özgürlüğün İlk Adımını Cbr 125 Modeli İle Atınız

Üretilen modellerdeki, özgün tasarımları, göz alıcı çizgileri, görenleri kendine hayran bırakan gösterişli yapısı ile en çok tercih edilen modeller arasındaki yerini çok kısa sürede almıştır. Kuruluş, ekonomik yakıt tüketimi, çevreye duyarlı motor seçenekleri ve üretim aşamasında kullandığı teknolojiler ile sürekli olarak ileri gitmeyi, geleceğe yatırım yapmayı kendine görev edinmiştir. Üretmiş olduğu modeller ile her zaman motosiklet pazar ortalamasının üzerinde satış rakamlarına ulamışlardır. Motor kullanmaya yeni başlayanlar için küçük boyutları ve kolay kullanımı ile en uygun modellerden biri Honda CBR 125 dir. Yolda ilerlerken oluşan hava basıncını kanalize edebilmek için özel olarak tasarlanmıştır ve az miktarda plastik kullanılmıştır. Arka kuyruk kısmında sivri tasarımlar, modele özgü alttan tasarım egzoz borusu, büyük kazalar bile yapılsa düzeltilebilen çelik şasi, düşündüğünüzden çok daha uzun yolculuklar yapabileceğiniz 13 litrelik yakıt deposu cebinize dosttur. Yeni başlayanların rahat oturup motoru idare edebilmesi için özel olarak tasarlanmış alçak sele, yolculuk esnasında rahatlıkla takip edilebilen gösterge paneli, yumuşak bir yapıya sahip ayak ve el kumanda düğmeleri ve ayrıca enjeksiyonlu ve tek silindirli motor bloğuna sahiptir. Çok sessiz çalışan motoru sayesinde yolculuklar esnasında sürekli kulağınıza gelen gürültüden rahatsız olmamaktasınız. Virajlarda yol tutuşundaki üstün özellikleri, frenleme esnasında ki yerden kesilmeme özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Kendi boyutundaki modeller arasında kullanımı en kolay, en öngörülür, en rahat modeldir. Kendi türündeki en kaliteli işçiliğe sahip ve en göz alıcı modeldir.

Uygun Kredi ve Düşük Faiz Oranları İle

Özgürlüğün sembolü, sizi bulunduğunuz gürültülü mekânlardan, şehrin karmaşasından alıp, sessizliğe, huzura ve doğayla baş başa vakit geçirebileceğiniz mekânlara getirmek için Honda CBR 125 motosiklet modellerine sahip olmanız yeterlidir. Modelin teknik özelliklerine, göz alıcı tasarımlarına, fiyatlarına ve ödeme kolaylıklarına ulaşmanız çok kolay. Tek yapmanız gereken honda.com.tr adresinden siteye giriş yapmak ve istediğiniz renkte ki modele sahip olmak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları