CAT

Cat markası, biri iş makinaları, diğeri ise ayakkabı üretiminde lider ve köklü iki firma olan Caterpillar ve Wolverine World Wide’nin bir araya gelmesiyle oluşan dev bir markadır. 1904 yılında Benjamin Holt ve Daniel Best adlı iki girişimci tarafından kurulan Caterpillar Dünyanın en tanınan markaları arasında yer alan Caterpillar ismi, günümüzde iş makinalarından tekerleğe kadar, ayakkabıdan kıyafete, gözlükten güvenlik ekipmanlarına kadar pek çok farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Caterpillar Inc. bugün 30 milyar dolar üzerindeki yıllık cirosu ile iş makinaları üretiminde önder firmalardan biri haline gelmiştir.

En Son Cat Türkiye Modelleri

En Son Cat Türkiye Modelleri

Cat ayakgiyim grubu 1994 yılında Wolverine World Inc'ye katılmıştır. Günümüzde cat ayyakgiyim grubu 14 ülkede ortalama 6 milyon ayakkabı üretiyor. Başlangıcında temel iş güvenliği ayakkabılarıyla hayata geçirilen cat ayakkabı koleksiyonu, artık hem endüstriyel hem de moda odaklı günlük yaşam ürünlerini de içinde barındıran geniş bir ürün yelpazesi haline gelmiştir. İlk olarak Amerika’lı işçiler için yapılmış olan Caterpillar botları, daha sonraları Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünyada birçok kişi tarafından kullanılır oldu. Özellikle 90'lı yıllarında tüm Türkiye’yi kasıp kavuran bir bot modasının adıydı Cat markası. CATayakkabı modellerinin yanı sıra Türkiye'de CAT kıyafetleri, çanta ve bavulları da tercih edilen ürünler arasında.

Şık ve Dayanıklı Botlar Online Alışverişte

Şık ve Dayanıklı Botlar Online Alışverişte

140 ülkede milyonlarca kişi tarafından tercih edilen CAT ürünleri rahatlığı, sağlamlığı ve şıklığı bir arada sunarak günlük yaşam ürünlerinizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kışın soğuk günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutacak tasarımlar yaratan CAT, konforu ve sağlamlığı ile sizlere uzun ömürlü ürünler sunuyor. Yıllardır bilinen modellerinin yanı sıra, erkek ve kadınlar için ürettiği yeni,modern ve şık tasarımlarıyla da dikkat çeken CAT, piyadaki yerini her zaman koruyacapa benziyor. Sadık müşteriler tarafından, rahatlığı ve dayanıklılığla yıllardır takip edilen bir marka olan CAT, ayakkabı dolabımızdaki yerini uzun süre muhafa ederek yıllarca zedelenmeden giyilebiliyor. CAT bot çeşitleri cırt cırtlı, bağcıklı, çizme türleri, deri ve süet modelleri ile hem sağlam hem su geçirmeyen hem boyanmayan hemde üşütmeyen yünlü botları ile kalitesini ve güvenirliğini ortaya koyuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları