Çanta Modelleri: Yeni Sezon Çanta Trendlerinde Son Moda

Çanta Modelleri: Yeni Sezon Çanta Trendlerinde Son Moda Galeri

Hiç kuşkusuz çanta, bayanlar için vazgeçilmez aksesuarlar arasında birinci sırayı almaktadır. Kadınlar çantayı gerek görsel bir obje olarak gerekse dışarıda oldukları vakitlerde gün boyu hemen her an ihtiyaç duydukları küçük ya da büyük öteberilerini yanlarında rahatlıkla bulundurabilmek için kullanırlar. Her ne amaçla olursa olsun her kadın sahip olduğu çantanın kullanışının kolay olmasının yanı sıra görsel olarak da giydiği kıyafeti ve ayakkabısını tamamlamasını ve bir uyum içerisinde olmasını istemektedir.

Yeni Sezon Çanta Modelleri

Çantalar bir çok malzemeden yapılabilmektedir. Örgü ipliklerden, deriden, kottan, kumaştan, metal enstrümanlardan yapılan çantalar olduğu gibi hasırdan ve su geçirmeyen çeşitli malzemelerden yapılmış çantalar da mevcuttur. Bir kadın için çantanın onun tarzını en belirleyici unsurlardan biri olduğu düşünülürse, çanta modellerinin de kullanım alanı, kullanan kişinin yaş aralığı ve yine kullanan kişinin zevkiyle doğru orantılı olarak değişebileceği de göz önünde bulundurulmalıdır. Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi çanta modellerinde de her yıl moda değişmekte ve model kadar moda olan çanta renkleri de yıllara göre değişiklik göstermektedir. 2012 yılı çanta modellerine baktığımızda günlük kullanımda büyük ve koldan askılı modellerin yine geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ön plana çıktığını görmekteyiz. Gece kullanımlar için ise gündüze oranla oldukça küçük ve elde taşınabilen modellerin daha revaçta olduğu görülmektedir. Gece kullanıma uygun olan çanta modellerinde genellikle işlemeler, pullar, boncuklar ve taşlar dikkati çekmektedir. Kullanılan malzemenin yanı sıra çantanın süslenişinde kullanılan enstrümanın renklerinin de yine yılın son moda trendlerine uygun olarak seçildiği görülmektedir. Çanta modellerinde kullanılan renklere baktığımızda 2012 yılında karşımıza canlı ve iç açıcı renkler olan pembe ve yeşil tonları çıkmaktadır. Özellikle kırmızı-pembe, yeşil-turuncu, kahverengi-pembe ve sarı-toprak tonları gibi renklerin bir arada kullanıldığı çanta modellerine bu yıl oldukça sık olarak rastlamak mümkün. Gündüz kullanımlarda pratikliğin ve şıklığın, gece kullanımlarda ise özellikle ufak formlardaki modeller ile şıklığın yakalanması amaçlanan 2012 çanta modellerinde zincirlere ve tokalara da rastlamaktayız.

Yeni Sezon Trend Çantalar ve Online Alışveriş

Yeni Sezon Trend Çantalar ve Online Alışveriş

Dünyaca ünlü bazı çanta markaları arasında Gucci, Fendi, Louis Vuitton, Miu Miu, Dolce Gabbana gibi firmalar ön plana çıkmaktadır. Yeni sezon ünlü markaların çanta modellerine hem uygun fiyatlar ile hem de zahmetsizce ulaşabilmenize olanak sağlayan bazı online alışveriş siteleri arasında; Day Buy Day, Morhipo, Eçanta, Çanta Modelleri, Mill and Fashion, Moda Elinizde, Accessorize, Tergan, Bebe, Zidaya, Matraş, Matmazel, Evoria, Flo, Yeni Çarşım’ı sayabiliriz. Kullanacağınız çantanın kullanışlı ve yılın son trend modelleri arasında olup olmamasının yanı sıra dünyaca ünlü markaların yüzde yüz orijinal ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, değişen zaman ve değişen alışveriş alışkanlıkları ışığında artık mağazalara giderek istediğiniz çanta modelini almak yerine sayılan online alışveriş siteleri aracılığı ile sitelerin üyelerine sundukları avantajlarla beraber piyasa fiyatından oldukça düşük ücretlerle hayalini kurduğunuz çantaya kısa sürede ve zahmetsizce ulaşmanız mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Matmazel
  • Eçanta
  • Matraş
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları