Cansu Alabalık: Kaçırılmayacak Fiyatlarla En Leziz Online Yemekler

Cansu Alabalık Galeri

1998 yılından beri Kocaeli Maşukiye'de faaliyetini devam ettiren Cansu Alabalık Tesisleri birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Restoran, otantik pansiyon ve salonlar, düğün ve organizasyon planlama, farklı ve keyifli aktiviteleri ile sizlere hizmet etmekten keyif almaktadır. Bir alabalık restoranı olmaktan daha fazlasını sunmayı başaran kurum müşterilerine hep daha fazlasını vermiştir. Şahane bir bahçesiyle sizleri karşılayan bu yerde her zevke uygun aktiviteler bulmak mümkün. Yemyeşil bir mekanda rahat ve huzurlu bir tatil geçirirken aynı zamanda kurumun kendi özel yetiştirdiği alabalıklardan da tadabileceksiniz. Misafirlerin hem göz zevkine hem de damak tadına hitap eden dinlenme tesisi son derece rahat edebileceğiniz bir mekan. Mimarisinde ahşap kullanılarak dekore edilen mekan yeşillikler içinde çok hoş bir yerde kurulu. Yalnız bunlarla sınırlı değil. Düğün, nişan gibi toplu etkinliklerinizde çok şık bir mekan. Yazın bunaltıcı sıcaklarından kaçıp kurtulmak isteyenler için bu yer adeta bir vaha. Ağaçlarla kaplı 3 büyük bahçesi bulunan mekanda büyük havuzda bulunmaktadır. Havuzda çeşitli balıklar da görsel şölen yaratmaktadır.

Cansu Restaurant'ta Canlı Alabalık Keyfi

Cansu Restaurant'ta Canlı Alabalık Keyfi

Cansu Alabalık'ın hizmetlerini saymakla bitiremeyiz. Mevsim çiçekleri ile süslenen bahçelerde hem rahatlayabilir hem de çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Dileyenler bahçesinde bulunan hamaklardan birinde uzanıp cıvıl cıvıl kuş sesleri eşliğinde ruhlarını ve bedenlerini dinlendirebilirler. Doğa içinde harika pansiyonlarda kendi evinizdeymiş gibi rahat edebileceksiniz. 3. bahçe tamamen sportif faaliyetlere ayrılmıştır. Zemini tamamen çimle kaplanan sahada voleybol, futbol ve yürüyüş alanları mevcuttur. Bahçe kenarında bulunan kümeste bulunan kaz ördek tavuk gibi hayvanlar da özellikle çocukların dikkatini çekmekte. Hem konaklama hem restaurant hem de şahane bir eğlence yeri olan bu mekanda her şekilde bulunabilirsiniz. Dört mevsim açık olan pansiyonları, dinlenme tesisi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İster standart oda ister suit isterseniz de şirin bungalov evlerinde konaklayabilirsiniz. Özellikle bungalov evleri en çok tercih edilen mekanlardan biri. Özelliği bahçe içine açılıyor olması ve şirin ve özgün yapısıyla müşterileri çekmektedir. Pansiyonlarda kalanlara özel bir ayrıcalık da tanınmıştır. Kaldıkları sürece restaurant bölümünden %20 oranında indirim uygulanmaktadır. Güler yüzlü ve sıcak kanlı personeli ile her zaman hizmetinizdedir. Trafikten seslerden uzak bu şahane mekanda hem kendiniz hem de çocuklarınıza özel eğlenceli alanlar bulunmaktadır. Binicilik dersleri, at binme, balık tutma, gölde deniz bisikletiyle gezinti gibi harika aktiviteler yapabilirsiniz. Hizmet verdiği restaurant her zaman hijyenik ve sağlık standartlarına uygun olarak işinde usta olan aşçılarla çalışmaktadır. Leziz yemeklerinden tadarken harika manzaranın tadına varabilirsiniz.

Cansu Alabalık Tesisleri Online Fırsatları

Cansu Alabalık Tesisleri Online Fırsatları

Doğa ile baş başa her türlü eğlenceli aktiviteler eşliğinde leziz yemeklerden tadabileceğiniz Cansu Alabalık tesisleri isterseniz konaklama hariç harika bir kahvaltı yapmak için de uğrak bir mekanınız olabilir. Online olarak bu harika mekanın fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Dört mevsim uğrayabileceğiniz mekanda yiyeceğiniz alabalıkları kendiniz özel çiftlikten seçebilirsiniz. Aileniz ve sizin için hafta sonu ya da tatilleriniz de harika bir terapi merkeziniz olabilir. Şehir Fırsatı online sitesinden mekanla ilgili size özel fırsat ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları