Canon Türkiye: Ülkemizde Satılan En Son Canon Fotoğraf Makineleri

Canon Galeri

Fotoğraf çekmek ciddi bir iştir ve hem ilgi hem de kaliteli bir makine ister. Bu nedenle Canon Türkiye modelleri gibi özel tasarlanmış ürünler kullanmanız, kaliteli fotoğraflar elde etmeniz açısından tavsiye edilmektedir. Çünkü bu ürünlerin objektifinden lensine kadar birçok bileşeni özel olarak hazırlanmıştır ve uzun yıllar boyunca yoğun kullanımda dahi bozulma eğilimi göstermezler. Canon, amatör kullanıcıları da unutmuyor ve onlar için de giriş seviyesinde harika modellere imza atıyor. Kullanımı kolay olan bu modeller sayesinde, fotoğrafçılığa ilgi duymuyorsanız bile, duyma ihtimaliniz var. Çünkü Canon Türkiye modelleri kullanması keyif veren modellerdir.

Canon Türkiye Modellerinde Sanal Mağaza İndirimleri

Fotoğraf makinelerin sahip oldukları özelliklerden pek fazla anlamıyor ancak kaliteli bir modele sahip olmak istiyorsanız, kullanımı kolay olan Powershot serisi modellerini denemelisiniz. Bu modeller hem Lcd ekranları sayesinde size çekim modları arasında kolay geçiş yapabilme imkanı sağlar hem de çektiğiniz bir fotoğrafta oluşan kırmızı göz gibi hataları anında düzeltme imkanı sağlar. Bu serinin modellerlinin 16 megapiksel çözünürlüğe sahip oluşu yeni başlayanlar için önemli bir artıdır. Çünkü çektiğiniz manzara fotoğraflarını odanızın güzel bir köşesine koymak istiyorsanız fotoğrafın kalitesinden ödün vermeden bunu gerçekleştirebilirsiniz. Optik görüntü sabitleyici özellik sayesinde fotoğraf çekerken elinizi titretmek gibi bir sorunla karlılaşabilme olasılığınızı sıfıra indirmiş olursunuz. Ayrıca yine bu modellere has özellik olan Dinamik IS ile HD kalitesine sahip video çekimleri yapabilirsiniz. Bu modellerin dezavantajı hafızalarının düşük boyutlu olmasıdır ancak bu durumu ufak bir hafıza kartı takviyesi ile kolayca halledebilirsiniz. Serinin üyesi olan modellerin pil ile çalışması en büyük artısıdır. Çünkü böylece evinizden uzak bir yerde ürününüzün bataryası bittiğinde şarj edebilecek yer arama derdinden kurtulup, hemen yedek pillerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bulanıklığı azaltıcı özellik de yine bu modellerde yer almaktadır. Genel anlamda bakıldığında ise Powershot serisi teknolojik aletler ile arası pek iyi olmayan kullanıcıların tercih edebileceği modelleri içerisinde barındırmaktadır. Profesyonel olanlara ise Eos 1100D modeli tavsiye edilmektedir. Çünkü bu model bir profesyonel fotoğraf makinesinden beklediğinizden çok daha fazlasını verebilecek güçtedir ve bu ürüne ödeyeceğiniz fiyatın tam karşılığını alırsınız. Objektiften lense kadar tüm bileşenlerde en kaliteli malzemelerin kullanıldığı bu ürün yenilik arayan fotoğrafçılara özel Canon Türkiye modelleri arasında yer almaktadır. Size yardımcı olabilecek birçok özelliği bünyesinde barındıran bu model özellikle manzara çekimlerine en büyük yardımcınız olacak. Dünyaca ünlü firmanın ürettiği bu modelleri ve diğer tüm serileri Gold Bilgisayar, Kliksa ve Darty’de bulabilirsiniz. Ayrıca bu markanın imzasını taşıyan ürünlerde birbirinden cazip fırsatlar da sizleri bekliyor. Kredi kartınız varsa birçok taksit imkanından yararlanabileceğiniz gibi, üstelik kargo da bedavadır.

Canon Firmasının Geçmişi

Japonya merkezli ve çok uluslu bir yapıya sahip olan firma, fotoğraf ürünleri ve ekipmanları konusunda ürettiği birbirinden kaliteli ürünlerle adını dünyaya duyurmuştur. Bunların yanı sıra yazıcı, tarayıcı gibi ürünlerin de üretimini üstlenmiştir. Ayrıca dünya çapında 23 bin çalışana sahiptir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları