Canon 7d Fiyat: Profesyonel Dijital Fotoğraf Makinelerinde Kampanyalar

canon 7d Galeri

Fotoğrafçılık, 19. yüzyıla dayanan ve köklü bir geçmişe sahip olan bir sanattır. Günümüzde ise oldukça popüler durumda olan bu sanat, birçok sanatçının ellerinde yeni bir anlam kazanmıştır. Eğer siz de bu sanat ile uğraşmayı seven bir insansanız, kaliteli bir fotoğraf makinesi ile harikalar yaratabilirsiniz. Ortam ışığının yetersiz olması, mekanın yeterince iyi olmaması gibi birçok olumsuz şartlar altında dahi en iyi elde edebileceğiniz Canon 7d modelleri, size çok yardımcı olacak.

En Uygun Canon 7d Fiyatları Online Mağazalarda

Son yıllarda uygun fiyatlı alışveriş yapmak isteyen ancak teknolojik gelişmeleri de deneyim etmek isteyen kişilerin ilk tercihi haline gelen online mağazalar, tüketicilere birçok fırsatlar sunmaları sayesinde ülkemizde ön plana çıkmışladır. Ülkemiz tüketicileri için her daim en iyi fiyat garantisini sunan online mağazalar; Gold Bilgisayar, Darty ve Hızlıal’dır. Bu online mağazalarda en uygun Canon 7d fiyatlarını bulabilir, hem de kolay ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek ürününüze rahatça kavuşmuş olursunuz. Tanınmış online mağazalardan alışveriş yapmanın en önemli avantajı, satın alınan ürünlerde herhangi bir problem yaşandığında en geç beş gün içerisinde çözüme ulaştırmalarıdır. Üstelik, elinize hasarlı, yanlış veya eksik bir biçimde ulaşan herhangi bir ürünün değişimi veya iadesi için hiçbir kargo ücreti ödemezsiniz. Satın aldığınız ürünleri de hızlı kargo güvencesi ile bir veya iki gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Canon 7d’nin Genel Özellikleri

Canon’un göz bebeği olan bu ürün, yüksek performanslı olması, çok yönlü ve kolayca çekilebilen HD videolara olanak kılmaktadır. Ürünün 18 MP değerindeki çözünürlüğü size her daim üstün kalite sağlamakla birlikte, saniyede sekiz kare çekebilme özelliği, hareketli nesneler ile çalışırken işinizi büyük oranda kolaylaştırır. 19 noktalı ve geniş alanlı AF özelliği, ikili DIGIC 4 işlemcisi ile birlikte bu ürünü çok seveceksiniz. ISO 6400’ü desteklemesi sayesinde, düşük ışıklı ortamlarda dahi, etkilenmeden, yüksek kalitede fotoğraflar çekebileceksiniz. Yaratıcı bir biçimde çerçeveleme ve kolayca nesne izleyebilmek adına AF noktası seçebilme özgürlüğü bulunan 7d, çektiğiniz görüntüleri ürününüzün üzerinde düzenlemenize olanak sağlayan niteliklere de sahiptir. Eğer film çekmek ilgi alanınıza giriyorsa, bu makine ile bunu rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ışık koşullarında, çekeceğiniz görüntüleri en doğru şekilde pozlanmasını sağlayan 63 zone metering özelliği ve bu görüntülerin net bir biçimde görüntülenmesi için büyük, parlak ekrana sahip olan bu fotoğraf makinesi, büyük LCD ekranlar yardımıyla, çektiğiniz görüntüleri kolayca birleştirmenize olanak sağlamaktadır. Ürünün, ALO isimli özelliği sayesinde ışık düzeylerini otomatik olarak optimize edebilirsiniz. Vizör ekranınızı kişisel zevklerinize göre düzenleyebileceğiniz gibi, ürün 0,1 saniye gibi çok kısa bir sürede çekim yapmaya hazır hale gelmektedir. Ürünün dış gövdesi de magnezyum alaşımı sayesinde toz ve kiri belli etmez. Yeni nesil ışıklandırma imkanlarını keşfetme olanağı sunan bu makinenin, entegre temizlik sistemi sayesinde de ürününüz sürekli ilk günkü gibi yepyeni kalır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları