Canon 600D: Özellikler, Objektif Seçenekleri ve Uygun Fiyatlar

Canon 600D: Özellikler, Objektif Seçenekleri ve Uygun Fiyatlar Galeri

Canon modellerinin arasına bir ürün daha kattı: Canon 600D. Gelişmiş özelliklere sahip olan bu model, fotoğraf severler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Kategorisindeki diğer modellere göre çok daha geliştirilmiş olan bu ürün, markanın da en iyi makineleri arasında yer alıyor. Bu makineler ile son derece kaliteli görüntüler kaydetmeniz mümkün.

Canon 600D Özellikleri

Canon 600D Özellikleri

Model ilk olarak ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor. Gelişmiş gövde yapısı ile bu ürün kullanıcının eline tam olarak oturuyor. Ayrıca bu makine çok seri bir şekilde görüntü alabiliyor. Böylece herhangi bir spor müsabakası gibi ortamlarda en iyi görüntüler almanız mümkün hale geliyor. Makinede markanın her ürününde olduğu gibi 3 inç büyüklüğünde bir LCD ekran bulunuyor. Bu ekran bir çok farklı yöne hareket ederek en iyi görüntüleri almanıza yardımcı oluyor. Canon 600D'de otomatik akıllı sahne adı verilen bir teknolojiye de sahipsiniz. Bu mükemmel özellik ile makine ortamı kendisi ayarlıyor. Makinede alternatif bir çok objektif desteği de bulunuyor. EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II objektifi üründe mevcut. Bu objektif ilk olarak temel kullanıcılar için ideal bir seviyede. Bu objektif diğer serilere göre kıyaslandığında çok daha iyi bir konumda. Bu makineyi altmışın üzerinde objektif alternatifleri ile kullanmak mümkün. ISO değerleri ise makul seviyede. 3200 değerleri iyi sayılırken bu değer arttığında bazı görüntü kayıpları yaşayabilirsiniz. Ürün çözünürlük değerleri çok iyi. 18 megapixel kaliteye sahip kamerası ile bu ürün bir çok benzerlerinden rahatlık ile ayrılıyor. Yeni başlayanlar ise unutulmamış. Makinede amatörler için de bir yönlendirici rehber mevcut. Ürün, gelişmiş hafıza özellikleri ile de dikkat çekiyor. Geniş alan sunan SD kartlar ile binlerce görüntü almanız mümkün hale geliyor. Siz de bütün bu özelliklere sahip olmak istiyorsanız bu ürüne en kısa zamanda sahip olmalısınız.

Canon 600D Alışverişlerinde Uygun Fiyatlar

Canon 600D, bir çok mağazada ve satış noktalarında tüketicilerini bekliyor. Ancak bu ürünlere daha uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız online olarak bu makinelere sahip olabilirsiniz. Hızlıal, Webdenal, Electroworld, Bimeks, Hepsiburada, Teknosa, Darty, Gold ve Mediamarkt gibi bir çok online mağazada bu ürünlerin satışı yapılıyor. Zira bu mağazalar normal şehir mağazalarına göre çok daha cazip bir şekilde bu ürünleri kullanıcılarına sunuyor. Normal indirimlerin yanında dönem dönem de kampanyalar düzenleyen bu mağazalar müşteri memnuniyeti sağlıyor. Ödemeler konusunda ise bir çok alternatife sahipsiniz. Dilerseniz eft/havale, kapıda ödeme dilerseniz de kredi kartı ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemeleri kredi kartı ile yapmanız durumunda ise özel kampanyalardan ve taksitlerden yararlanabilirsiniz. Üstelik mağaza mağaza dolaşmadan en kısa süre içerisinde! Alışverişlere başlamak ise çok kolay: İlk olarak sitelere girerek sistemlerine üye olmanız gerekiyor. Daha sonra ise Canon 600D ürünün seçtikten sonra alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siz de daha önce online mağazaları denemediyseniz mutlaka uğramalısınız. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Bimeks
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları