Canon 550D Fiyat: Teknosa, Vatan ve Mediamarkt Fiyat Karşılaştırması

Canon 550D Fiyat: Teknosa, Vatan ve Mediamarkt Fiyat Karşılaştırması Galeri

Fotoğraf çekmek çoğumuz için bir tutkudur. Yaşadığımız güzel ve özel anları karelerle daimileştirmek isteriz. Hayatımızdaki bize anlam katan tüm anılarımızı fotoğraflayarak, tekrar tekrar hatırlamak isteriz. Önceden siyah beyaz fotoğraf makineleri ile çekimler yapılır sonra karanlık odalarda banyo işlemi sonucunda kağıtlarda fotoğraflar görünürdü. Şimdilerde ise dijital makineler ile çekilen fotoğraflar anında bilgisayar ekranına aktarılır oldu. Bir pozdan on tane çekip beğendiğimiz bir kareyi saklayabilirken, diğer kareleri ise silebiliyoruz. Bu işleme ek olarak çoğu program ile çektiğimiz karelere değişik efektler vererek görüntüyü daha da mükemmelleştirebiliyoruz. İster profesyonel olalım ister amatör olalım kullandığımız fotoğraf makinesinin çektiğimiz karelerde en iyi görüntüyü vermesini isteriz. Bunun için de iyi bir fotoğraf makinesi tercihlerimiz arasında olur. Canon kendi alanında dünyaca ünlü bir markadır. Birçok modeli kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Fotoğraf makineleri arasında en çok dikkat çeken bir model de Canon 550D’dir. Bu makine herkes tarafından talep görmektedir. Çekimlerindeki netlik ve görüntünün mükemmelliği kişiyi memnun etmektedir. Özellikleri ile herkes tarafından beğenilen Canon 550D Fiyatı ise makinenin özelliklerine göre uygundur. Bu kapsamdaki bir makine çok daha fazla fiyatlarda iken, Canon’un ürettiği bu model fiyat bakımından almak isteyen herkesi cezbetmektedir. Güzel anlarınızı en güzel karelerle bu makine ile ölümsüzleştirin.

Canon 550D Özellikleri

Bu fotoğraf makinesi birçok özelliği ile diğer makinelerden farklı bir kulvardadır. Bu özelliklerinin belli başlıları; Sn’de 3,7 kare çekme, full HD çekimler, 18 MP sensör, harici mikrofon soketi, yüksek ISO ve birçok artı özelliği ile profesyonel çekimlerde aranılan bir makinedir. Canon 550D fiyat bakımından da diğer profesyonel fotoğraf makinelerine göre daha uygundur. Karanlık mekanlarda yapılan çekimlerde ışığı kendisi en üst düzeyde ayarlayarak net resimler çekmenizi sağlar. Ayrıca hızlı kontrol ekranı ise çektiğiniz tüm resimleri anında kontrol etme imkanı verir. Ayrıca video çekim özelliği ile güzel anlarınızı hd kalitesinde videoya alır tekrar tekrar izlemenize olanak sağlar. Fotoğraf çekmek konusunda amatörlükten çıkıp profesyonellik anlamında adım atmak istiyorsanız da sizin için hem kullanım açısından pratik, hem de kolaylığı açısından önerebileceğimiz makinelerin arasında en başta gelir.

Canon 550D Teknosa, Vatan ve Mediamarkt Fiyat Karşılaştırması

Canon 550D fiyat bakımından birçok online alışveriş sitesinde farklılık göstermektedir. Yapılan kampanya ve indirimli fiyatlar ile kullanıcıya cazip hale getirilmektedir. Taksit seçeneklerindeki ödeme kolaylıkları ise alacaklar için önemli ayrıntıların başında gelmektedir. Ürün için fiyat araştırmamızda size hangi sitelerde ne kadar satıldığı konusunda bilgi vermek istiyoruz. Teknosa’da; 2.028 TL ile satılırken, Vatan’da; 2.299 liradır. Diğer bir online alışveriş sitesi olan Mediamarktte ise fiyat 2.150 TL ile satışa sunulmaktadır. Zaman zaman %25’e varan indirimler düzenleyen firmalar alıcılara büyük avantaj sağlamaktadırlar. Sizlerde bu makineye sahip olmak istiyorsanız en uygun fiyatları “Teknosa”, “Vatan” ve “Mediamarkt” da bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları