Canon 1100d: Ünlü Markada İndirimli Online Alışveriş Fiyatları

Canon 1100d Galeri

Hemen her fotoğrafçı, kaliteli bir makineye ihtiyaç duyar. Çünkü üst kalitede bileşenlerin başarıyla bir araya getirilmesinden ortaya çıkan bir makine, sanatçıya her koşulda yardımcı olarak, en iyi eserini ortaya çıkarmasını sağlar. Bu tür fotoğraf makineleri, fotoğrafçılık sanatında ileriye giden sanatçıların yanı sıra, yeni başlayanların da işini kolaylaştırmaktadırlar. Işığın yetersiz olduğu anlarda dahi başarılı sonuçlar veren Canon 1100d modeli hem uygun fiyatı hem de şık tasarımı ile gerçekten üst sınıf bir makine. Bu ürünü online mağazalarda uygun fiyatlarla bulabilir dilerseniz kendinizi şımartabilir veya sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz.

En Uygun Canon 1100d Fiyatları Online Mağazalarda

Bildiğiniz gibi üst sınıf profesyonel fotoğraf makinelerinin fiyatları bir hayli yüksek seviyededir. Çünkü bu ürünlerde kullanılan bileşenlerin maliyetleri kompakt modeller ile kıyaslandığında neredeyse iki kat daha fazla yüksektir. Ancak profesyonel bir makine ile yapabileceklerinin ancak yarısını kompakt bir modelde yapabilirsiniz, bundan dolayı bu tür modellerin fiyatı yüksek seviyelerde seyir etmektedir. Ancak bu fiyatların bütçenizi zorlayacağını düşünüyorsanız, Gold Bilgisayar, Kliksa, Darty gibi online mağazaları tercih ederek, alışverişinizi çok daha ucuz, zahmetsiz ve cazip hale getirebilirsiniz. Online mağazaları kullanarak yağacağınız alışverişlerde kredi kartınızı kullanarak, taksitinizi üç aylığına ertelettirebilirsiniz. Bu sayede ürününüze hemen kavuşabilecek ve ödemenizi üç ay sonra gerçekleştirerek, bütçenizi zorlamadan bu harika ürüne sahip olabileceksiniz.

Profesyonellere Layık Bir Fotoğraf Makinesi

Üst sınıf kalitede bir ürün arıyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Çünkü Canon 1100d, gelişmiş özelliklere sahip, ekonomik fiyatlı ve kolay taşınabilir bir tasarıma sahiptir. Ürünün temel özelliklerine bakıldığında, yüksek detay seviyelerine ulaşabileceğiniz 12 megapiksel çözünürlüğündeki CMOS sensörü, ürünün kalitesini ortaya koyan ilk özelliktir. Canon 1100d, düşük ışıkta harika çekimler yapmanıza olanak sağlayacak ISO 6400 hassasiyetine sahiptir. Ayrıca bu ürün ile birbirinden harika HD filmler çekebilirsiniz. Yaratıcı kadraj noktaları seçebilmeniz adına AF noktası seçim özelliğini barındıran bu fotoğraf makinesinin kutu içeriğinde birçok püf noktayı barındıran bir kılavuz da yer alıyor. Basit yönetim özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğraflarda kolayca düzenleme yapabileceksiniz. 63 zone metering sayesinde, tüm ışık koşullarında doğru pozlama yapabileceksiniz. Ürünün Picture Style özelliği ile fotoğraflarınıza farklı havalar katabileceksiniz. Ayrıca bu ürünü tercih etmenizi sağlayacak özelliklerden bir tanesi de geniş lens yelpaze olanağıdır.

Canon Firmasının Tarihçesi

Japonya’da kurulan, çok uluslu firma, dünya çapında optik ve resim ürünleri, fotokopi makineleri, stepper ve kameraları ile bilinmektedir. 1933 yılında ilk kamerasını üreterek yola başlayan firma, 1940 yılında kurulduğu ülke olan Japonya’nın en gelişmiş kamerasını üretmeyi başarmıştır. Sonralarda ise firma bu başarısını 1940 yılında X-Ray kamerasını çıkartarak devam ettirmiştir. 1947 yılında ise firma ismini, bugünkü ismi olan Canon şeklinde değiştirmiştir. 1985 yılında ise dünyadaki ilk mürekkep püskürtmeli yazıcıyı üretmiştir. 1987 yılında ilk dijital fotoğraf makinesini tanıtarak yeni bir çağ açmayı başaran şirket, 1992 yılında bu modelin daha gelişmişini piyasaya sürmüştür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları