Canan Tan Kitapları: Uygun Fiyata Online Satın Alınabilecek Siteler

Canan Tan Kitapları: Uygun Fiyata Online Satın Alınabilecek Siteler Galeri

Günümüzde kitapseverlerin çoğalmasıyla beraber kitaplar, kitapların çoğalmasıyla beraber bir çok yazar ortaya çıktı. Bu yazarlardan biri de Canan Tan. Peki kimdir Canan Tan? Kendisi Ankara'da dünyaya gelen ve Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitiren bir çok edebiyat yarışmasında ödül alan bir yazardır. Ayrıca bir çok gazetede köşe yazarlığı da yapmıştır. Önemli yazarlarımızdan biri olan olmasıyla birlikte, şimdiye kadar bir çok kitap yazmış ve bu kitaplar da okurlar tarafından büyük ilgiyle karşılanmıştır.

Canan Tan Kitapları

Canan Tan Kitapları

Başlıca Canan Tan kitaplarını şöyle sıralayabiliriz: Yüreğim Seni Çok Sevdi, Ah Şu Uzaylılar!, Fanatik Galatasaraylı, Alevden Küle Eroinle Dans, Sevgi Dolu Bir Yürek, Arkadaşım Pasta Panda, Yolum Düştü Amerikaya, Beşiktaş'ım Sen Çok Yaşa!, Sevgi Yolu, En Son Yürekler Ölür, Sokaklardan Bir Ali, Issız Erkekler Korosu, Safahat'tan Seçmeler, Söylenmemiş Şarkılar, İster Mor İster Mavi, Türkiye Benimle Gurur Duyuyor!!!, İz, Sol Ayağımın Başparmağı, Oğlum Nasıl Fenerbahçeli Oldu?, Sokakların Prensesi Şima ve Piraye. Ünlü yazar roman, hikaye, öykü gibi birçok türde eser veren bir yazarımızdır. Özellikle son dönemlerde kitapseverler yazarın kitaplarına büyük bir yöneliş gösterdi. Okurlar yazarın yazdığı kitapları en beğenilen ve çok satan kitaplar listesinin tepesine yükseltti. Tan her kesimden okur için kitap yazmış bir yazardır. Kimi kitapları küçük okurlara hitap ederken kimi kitapları da gençlere ve yetişkinlere hitap eder tarzdan. Kitapçılarda, kitap satan mağazalarda da bu yazarın kitapları oldukça ekonomik. Çocuklar için hazırladığı hikaye, masal kitaplarını 2-3 Tl gibi çok ucuz fiyatlara bulabilirken, romanlarına ise 10 tl ile 20 tl arasında değişen fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Her dönem okunan bir yazar olmayı başaran Tan özellikle romanlarıyla okurlarının gönlünü fethetmeyi başarıyor. Tan romanlarını en rahat D&R mağazalarında bulabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlar ve kampanyalarla.

Canan Tan Kitapları Online Alışveriş

Tan kitaplarını size en yakın kitapçıda bulabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. yazarın kitaplarını satın alabileceğiniz birçok websitesi mevcut. Bu sitelerde Tan kitaplarını bir çok indirim ve kampanyalarla beraber satın alabilirsiniz. Bu sitelerden bazıları: dr.com.tr, kitapyurdu.com, idefix.com vb. Bu siteler aracılığıyla güvenli bir şekilde Tan'ın yazdığı kitapları satın alabilir, sitelerin sunduğu özel kargo kolaylıklarından da yararlanarak okuyabilirsiniz. İnternet üzerinden kitap satın almanın bir çok avantajı var. Online kitap alışverişi hem rahat hemde çok caziptir. Size en uygun Tan kitabını yine size en uygun siteyi araştırarak bulup online olarak satın alabilirsiniz. Kitapyurdu ve D&R gibi siteler birçok kargo firmasıyla da çalışan büyük sitelerdir. Bu siteler sayesinde kitap siparişlerinizi istediğiniz kargo şirketini seçerek verebilirsiniz. Üstelik bu sitelerin birden fazla ödeme seçeneği de mevcut. Bu seçenekler arasında kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme ve birçok taksit seçeneği de mevcut.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
  • idefix
  • Kitapyurdu
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları