Çanakkale Otelleri: Oteller Listesi, İndirimli Tatil ve Tur Fırsatları

Çanakkale Otelleri: Oteller Listesi, İndirimli Tatil ve Tur Fırsatları Galeri

Çanakkale, uygarlığın beşiği, Avrupa ve Asya kıtalarını birleştiren kıyılarıyla, iç ve dış turizmde önemli bir rol oynayan muhteşem güzellikte bir şehrimizdir. Aynı zamanda Marmara ve Ege Denizlerini de birbirine bağlamak gibi bir özelliği vardır. Kumsalları, yemyeşil tepeleri, masmavi suları ve ile yerli ve yabancı turistlerin yakın ilgisini çekmektedir. Tarihe adını altın harflerle yazdırmış, kucağında kurtuluş savaşı şehitlerimizin yattığı toprakları yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilere her zaman açıktır. Fatih Sultan Mehmet’in Anadolu tarafına yaptırdığı kalenin bir çanağa benzediği ve çanak-çömlek işlerinin fazla olması sebebiyle şehrin adı Çanakkale olarak anılmaktadır. Özellikle yaz aylarında turizmin hareketli olması nedeniyle Çanakkale otellerinde erken rezervasyon ile indirimli tatil yapma imkanları mevcut bulunmaktadır.

Çanakkale Otellerinin Özellikleri

Çanakkale Otellerinin Özellikleri

Tarihin ve medeniyetin beşiği Çanakkale otelleri yerli ve yabancı misafirlerini beklemektedir. Her zevke ve keseye göre bir otel mutlaka bulunmaktadır. Osmanlı tarzı bir binada hizmet veren, özel sınıf statüsündeki Hotel Des Etrangers, muhteşem Çanakkale Boğazı manzaralıdır. Limanda ve deniz manzaralı odalara sahip Hotel Limani’nin, huzurlu ve sakin bir havası vardır. Kent merkezinde kalmak, feribot iskelesine ve otobüs duraklarına yakın olmak istiyorsanız Grand Anzac Hotel’de kalabilirsiniz. Boğaz manzaralı ve sahile çok yakın bir otelde kalmak isterseniz Akol Otel’i tercih edebilirsiniz. Gelibolu Yarımada’sının merkezinde, Boğaz manzaralı Grand Eceabat Otel’de yer ayırtabilirsiniz. Saat Kulesine yakın ve merkezde kalayım derseniz Egem Pension’da, yine şehir içinde kalmak isterseniz Helen Hotel’de kalabilirsiniz. Hesaplı Çanakkale otellerinde konaklamak istiyorsanız, Limana sadece iki dakika mesafede Anzac House Youth Hostel, Saat Kulesi’ne bitişik Anzac Hotel, merkezde Çimenlik Kalesine beş dakika mesafede Çanakkale Pension 17 son derece hesaplı kalınabilecek yerlerdir. Feribot iskelesine çok yakın mesafede bulunan Hotel Helen Park, Eceabat kumsallarına yakın Aqua Boss Hotel de hesaplı kalınabilecek yerlerdir. Ayrıca, Sarıçay Hotel, Çetinkaya 2 Hotel, Kervansaray Hotel, Hotel Temizay, Park Eceabat Hotel, Konak Hotel, Kolin Hotel bütçeye uygun oteller arasındadır. Ilıon Hotel Çanakkale, Comfort Anzac Hotel, Büyük Truva Hotel, Artur Hotel, Boss Hotel ve Çanak Hotel’ler şehrin merkezinde ve deniz kıyısında bulunmaktadır. Ayrıca Assos’ta kalmak isterseniz Nazlıhan Hotel, Eden Gardens Hotel, Park Hotel,Kartal Yuvası Hotel, Nazlıhan Spa Hotel,Dove Hotel Resort Spa, Etap Altınel ve Hunters Hotel’den birisini seçebilirsiniz.

Çanakkale Otellerinde İndirimli Tatil ve Tur Fırsatları Burada

Tarihi ve turistik bir geziye çıkmak isterseniz, hem kültür, hem deniz, güneş, kum hem de Kaz dağlarının tertemiz çam kokulu havasını almak isterseniz Çanakkale Otellerinde kalarak muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Grupanya, Grupfoni, Gezi Sitesi, Yakala. Co ve Günün Tatili gibi internet sitelerinin fırsatlarından indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca tatil tarihiniz önceden belli ise erken rezervasyon yaptırarak inanılmaz indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı ile yapmanız durumunda ise taksitli imkanlardan yararlanabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yakala.co
  • Günün Tatili
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları