Can Dündar: Yoğun ilgi gören kitapları kampanyalı

Can Dündar Galeri

İlk eseri olan "Demirkırat" adlı yapıtı ile edebiyat dünyasına ayak basan Can Dündar, 1961 yılında Ankara'da doğmuştur. Yazar lise öğrenimini doğduğu şehirde tamamladıktan sonra yine aynı şehirde yer alan Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın bölümünü kazandı. Bu okulu da bitirdikten sonra çeşitli dergi ve gazetelerde yazarlık yaptı. Bu dergi ve gazeteler ise; Yankı, Haftaya Bakış, Nokta, Hürriyet, Tempo ve Söz'dür. Daha sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde yüksek lisans ve doktorasını da yapan yazar televizyonda çalışmaya başlamıştır. Tv hayatına ise devletin resmi kanalı olan Trt'de yapımcı Seyhan Levent ile başlamıştır. 1989 yılında ise günümüzde de devam eden 32. Gün adlı tv programında çalışmıştır. Yazar köşe yazarlığına ise 1994 yılında Aktüel adlı dergide başlamıştır. Aynı senede Yeni Yüzyıl dergisinde de köşe yazarlığı yapan yazar, 2001 yılından beri Milliyet gazetesinde "Ada" başlığı altında köşe yazarlığı yapmaya devam etmektedir. Can Dündar, edebiyatımıza da birçok eser kazandırmıştır. Yazarın kitapları ise birçok kitapevinde mevcut olduğu gibi, internet ortamında da satışa sunulmaktadır.

En Beğenilen Can Dündar Kitapları

En Beğenilen Can Dündar Kitapları

Edebiyatımızın yaşayan en önemli yazarlarından olan Can Dündar'ın birçok kitabı yayımlanmıştır. Bu kitaplardan en beğenilen ve buna paralel en çok tercih edilenler ise; Anka Kuşu, Ben Böyle Veda Etmeliyim, Yüzyılın Aşkları, Benim Gençliğim, Savaşta Ne Yaptın Baba, Büyülü Fener, Uzaklar, Yakamdaki Yüzler, Yarim Haziran, Yağmurdan Sonra, Kırmızı Bisiklet, Yıldızlar, Gölgedekiler ve Lüsyen adlı yapıtlarıdır. Yazar eserlerinde halka halka hitap eden bir anlatım kullandığından dili yalın ve her yaştan insan tarafından anlaşılır derecede sade kullanmıştır. Birçok okur tarafından edebiyatımızın gelmiş geçmiş en iyi yazarlarından biri olarak görülmesinin sebebi ise araştırmacı kimliğinin sürekli ön plana çıkmasıdır.

Can Dündar'ın Aldığı Ödüller

Yazar muhteşem kalemiyle birçok kitap yazdığı gibi, bu kitaplara verilen ödüllerin sayısı hiç de azımsanacak türden değildir. Yazarın aldığı ödülleri; İstanbul Vefa Lisesi tarafından en iyi yazar, Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından en iyi köşe yazarı, Kadir Has Üniversitesi tarafından En Has köşe yazarı, Gazi Üniversitesi tarafından en iyi program, Erciyes Üniversitesi tarafından yılın gazetecisi, İstanbul Üniversitesi tarafından en iyi yazar yine Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından en iyi program gibi daha birçok ödül alan yazar, aldığı ödüllerle de bir bakıma kalitesini birçok insana ispat etmiştir.

En Cazip Fiyatlarla Can Dündar Kitapları Online Mağazalarda

Yazarın birçok okur tarafından yoğun ilgi gösterdiği kitapları çeşitli online mağazalarda satışa sunulmaktadır. Online mağazalarda satışa sunulan bu kitaplar üstelik daha hesaplı olması ile de dikkat çekmektedir. Can Dündar'ın kitaplarını okuyuculara sunan mağazalardan bazıları ise; İdefix, Kitapdenizi ve Kitapyurdu gibi mağazalardır. Bu mağazalar müşterilerine %100 orjinal ürün garantisi vererek birbakıma onların güvenini kazanmıştır. Bu mağazaların diğer bir avantajı ise ödemede yaptığı taksit imkanının yanı sıra çeşitli alternatif ödeme yöntemleri de sunmasıdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kitapyurdu
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları