Camel Active

Camel Active Galeri

Çoğunlukla ünlü sigara markası Camel ile karışıtırılan ve bu sigara markasının bir ürünü olduğu hakkında yanılsamalara düşülen firma, Alman spor giyim markası olarak, özellikle ayakkabı, bot ve çantalarıyla oldukça tercih edilen bir marka. Bu karışıklık aslında çok da anormal değil, zira doğa sporları ile doğrudan bağlantılı, ve bir Camel organizasyonu olan Camel Trophy'nin varlığı bu yanılsamaya asıl sebep olarak gösterilebilir. Kaliteleriyle dikkat çeken Camel Active ayakkabı, bot ve çanta modellerini bir göz atmak ve satın almak için; Zizigo online alışveriş sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilir veya her gün birçok özel alışveriş kulübünün birbirinden farklı markalar için yayınladığı kampanyaları tek adreste incelemek için buraya tıklayarak İndirimlr'in "Özel Alışveriş Fırsatları" bölümüne üye olabilirsiniz.

Camel Active Ayakkabı, Bot, Çanta, Cüzdan

Oldukça kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üretmesi ve satmasıyla tanınan firmanın en çok tercih edilen ürünleri Camel Active ayakkabı, bot ve cüzdanları. Özellikle Gore Tex teknolojisi ile üretilen botları çetin kış şartlarında, sağlamlıkları, sıcak tutmaları ve aynı zamanda ayakta hava sirkülasyonu sağlamaları sayesinde tercih edilebilir. Oldukça sağlıklı olan bu botlar Portekiz'de üretilmekte. Ayrıca hafif ve inanılmaz dayanıklı ayakkabıların da üreticisi ve satıcısı olan firma hem dünyada hem de Türkiye'de tanınırlığı üst seviyelerde.

Camel Active Ürünlerine Online Ulaşın

Firmanın online satışı için Zizigo online alışveriş sitesine buraya tıklayarak bağlanabilirsiniz. Marka, kendine özgü çizgisi ile ürettiği ayakkabıları ile çok orijinal bir görüntü sergiliyor. Elegant Camel Active ayakkabılar, zerafeti ile dikkat çekiyor. En iyi kalitedeki deriden üretilen ayakkabı, sandalet ve botlar her sezon, firmanın yeni koleksiyonlarıyla alıcı bulmaya devam ediyor. Firma kurulduğu günden bu yana farklı çizgisi ve kaliteden ödün vermeyen kalite anlayışı ile popüler olmayı ve kendi müşteri kitlesini oluşturmayı başardı. Firmanın ürettiği ayakkabıları modelleri, genelde koyu torak renkleri, konyak rengi veya açık gri tonları ile dikkat çekiyor. Kauçuk ve yumuşak tabanlı ayakkabı modelleri, kaymazlık özellikleri ile de müşterilerine güvenli kış ayları sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deriden
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları