Çadır Fiyatları: Bütün Ebat Çadırlarda Online İndirimli Fiyatlar

Çadır Fiyatları: Bütün Ebat Çadırlarda Online İndirimli Fiyatlar Galeri

İster yatılı düzenlenen, birkaç gün süren festivallerde kullanacak olun, ister doğa ile başbaşa kalmak amacı güden amatör bir gezgin, isterseniz de profesyonel bir dağcı ya da kampçı olun, farketmez; mutlaka ve mutlaka ihiyacınız olan bir şey varsa, o da tüm bu aktivitelerinizde kullanacağınız, çadırlardır. Ülkemizde, tek başınıza kullanmak için, bir arkadaşınızla ya da ailenizle paylaşmak için aradığınız kaliteli ve dayanıklı ürünleri bulabileceğiniz pek çok firma mevcut. Husky, Karrimor, Salewa, Igloo, Trimm, Hannah, Ferrino, Loap gibi pek çok markada; hem kış ayları harici kullanabileceğiniz üç mevsimliklere, hem soğuk hava koşullarında tercih edeceğiniz dört mevsimliklere, hem profesyonel sporculuk hayatınıza yeni bir tecrübe katmak istediğiniz expedition yani beş mevsimlik kullanımlara, hem tatil amaçlı ailenizle paylaşacağınız büyük boy olanlara, hem de onlarca grubun sahne aldığı müzik festivallerinde geçici süreli olarak kullanacaklarınıza kadar, hemen her çeşitte çadıra ulaşabilirsiniz.

Çadır Fiyatlarını Etkileyen Özellikler

Çadır Fiyatlarını Etkileyen Özellikler

Elbette tüm tüketim ürünlerinde olduğu gibi çadırlarda da belli kriter ve kıstaslarda, farklı fiyat uygulamaları ile karşılaşıyoruz. Yapıldıkları malzemelerin kalitesi, kullanılan teknolojinin seviyesi, kaç kişilik oldukları ve hangi kullanım için düşünüldükleri, bu fiyat skalasının en belirgin farklılıklarını oluşturuyor. Çift tenteli, tek girişli, tek bagajlı, kubbe biçimli, Dry Tech ve Taped Seam Sealing teknolojileri ile dokunmuş tentelere sahip, rüzgar dayanımı ve nefes alabilirliği olan, üç mevsimlik bir Loap marka ürün, amatör kullanıcılar ve kısıtlı bütçeler için uygun tercihlerden biri olacaktır. Yoğun yağışlı bahar aylarında ya da bölgelerde veya kış aylarında da kullanılabilecek dört mevsimliklerdeyse, bütçenizi en zorlamayacak ancak kaliteli de olanlardan; Hannah markasına ait Serak S Al veya Blow sizi tatmin edecek ürünlerdendir. Bu ürünler düşük ağırlıkları ile hem yüksek irtifa kullanımlarınızda zorlamadan taşıyabileceğiniz hafiflikte, hem de alüminyum polleri ile çok rüzgarlı havalara dahi dayanabilecek sağlamlıktadır. Tek girişli ve tek bagajlı, çift pollü, su geçirmeyen, iki kişilik bu ürünler işinizi kesinlikle görmeye yetecektir. Çadır fiyatlarında en kabarık faturaya sahip olan ürünlerse, tabiki expedition yani beş mevsimlik, profesyonel kullanıma göre dizayn edilmiş olanlardır. Kaliteli ve popüler markalardan, bütçenize göre hemen her fiyat aralığında ürünler bulabilirsiniz. En az maliyetli olanlardan daha pahalı olanlara doğru sıralamamız gerekirse de; Hannah, Salewa, Marmot ve Ferrino markaları bizlere bir fikir verecektir. İskelet şeklindeki polleri ile dikkat çeken, büyük iç ceplere sahip, ayarlanabilir havalandırma pencereleri bulunan, geniş gölgelikli Sierra Leone; Salewa markasının makul fiyatlı ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Çadır Fiyatlarında Uygun Fırsatlar, İndirimli Online Siteler

Geniş marka ve model yelpazeleri ile aradığınız hemen her tür ürünü, farklı bütçelere uygun olarak bizlere sunan Atlas Kamp, Kutup Ayısı gibi outdoor firmalarından indirimli ve taksitli alışverişler yapabilir, sık sık uyguladıkları kampanyalardan yararlanabiliriz. Yine; Hepsi Burada, Hızlı Al, Yeni Çarşım gibi online marketlerdeki dönemsel promosyonları ve indirimleri takip edebilir, taksit avantajları ile de çok uygun alışverişler yapabiliriz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları