C&A Giyim: Erkek ve Kadın Giyiminde İndirimli Online Alışveriş

Cindy Crawford C&A koleksiyonu Galeri

Hollandalı iki kardeşin birlikte kumaş ticareti yaparak ticarete başlamasıyla kurulan ve kardeşlerin isimlerinin baş harflerini taşıyan C&A firması zamanla tüm dünyada adından sıkça söz edilen tekstil markası olmayı başarmıştır. Markanın mağazalarının başlangıç noktası Hollanda olsa da zamanla popülerliğini arttıran marka Avrupa sınırlarını da aşarak tüm dünyada satış mağazalarına sahip olmayı başardı. Markanın en büyük farkı kaliteyi ucuza sunması. Her sezon modayı takip ederek hazırlanan koleksiyonlar şık modelleri, kaliteli kumaşı ve uygun fiyatları ile müşterileri cezbetmeyi başarıyor. Geniş C&A giyim koleksiyonunda her yaşa ve her tarza hitap eden modelleri bulmak mümkün. Kadın, erkek ve çocuk ürün koleksiyonları geniş kitlelerce takip ediliyor.

Yeni Sezon C&A Giyim Koleksiyonu

Her yaşa ve her tarza uyan ürün bulmanın mümkün olduğu C&A giyim koleksiyonu bu sezonda da çok renkli. Bu sezon markanın reklam yüzü olarak Cindy Crawford seçilmiş. Herkese hitap edecek ürün çeşitliliğine sahip olduğu için aile markası kabul edilen ünlü marka, bu sezonda Cindy Crawford tarafından oluşturulan özel ürün koleksiyonu ile dikkat çekmeyi başarıyor. Ünlü manken zamanında pek çok marka için podyuma ve kamera karşısına geçmiş olsa da ilk defa bir marka için koleksiyon oluşturmanın heyecanını yaşıyor. Türkiye'de de satışa sunulacak olan bu koleksiyonda ünlü mankenin tarzını yansıtan ve farklı mevsimler için tasarlanmış ürünler bulmak mümkün. Ünlü manken de bu koleksiyonu hazırlarken hergün giyilebilecek rahat modellere ağırlık verdiğini belirtiyor. Koleksiyonun en çok dikkat çeken parçası ise zarifliği ile göz dolduran blazer ceketler. Kışın en çok tercih edilen kıyafetlerden olan kazak ve hırka modellerini de bu koleksiyonda bulmak mümkün. Pantolon modellerinde ise ağırlık jean pantolonlara verilmiş. Dar kalıp modeller şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Jean pantolonları bu koleksiyonda yer alan gömlek modelleri ile kombine etmek mümkün. Ürünler; kemer, kürk yaka ve fermuar detayları ile modern bir şıklığa bürünüyor. Her vücut tipine hitap edecek ürün çeşitliliğine sahip modellerin 36 ile 46 arası bedenlerini bulmak mümkün. Triko modelleri de small ve ekstra large beden aralığında satışa sunuluyor.

Giyim Ürünlerindeki Online İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın

Son dönemlerde indirimli satış siteleri oldukça popüler. Bu sitelerde ünlü markaların popüler ürünleri yüksek indirim oranlaryla ve sınırlı stoklarla satışa sunuluyor. Bu satış sınırlı süreli kampanyalar şeklinde gerçekleşiyor. Ürünler belirli sayılarda satışa sunulduğundan popüler ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olmak için kampanyaları takip etmek gerekiyor. Bu indirimli satış sitelerinden biri olan Morhipo sitesinde her gün birbirinden güzel kampanyalar satışa sunuluyor. Zaman zaman C&A giyim son sezon ürünleri de indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Bir diğer alışveriş kulübü olan Markafoni e-ticaret sitesinde de beğendiğiniz markaların modellerini çok uygun fiyatlarla bulmanız mümkün. Siz de bu siteler ile ekonomik ve pratik alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları