C3 Fiyatı: Citroen C3 Modellerinde Uygun Kredi ve Taksit Fırsatları

C3 Fiyatı Galeri

C3 fiyatı ve teknik özellikleri bakımından en çok tercih edilen bir araba markası modelidir. Citroen C3 serili araba markası en şık tasarımı ve gücü, motoru ve iç tasarımındaki şıklık ile dikkat çeken araba modelleri arasında yer almaktadır. Fren sistemi, yakıt sistemi, modern dizaynı, boyutu, hızı, performans özellikleri bakımından oldukça yüksek özellikleri bulunmaktadır. Güvenliği, konforu ve iç donanımı bakımından da en güvenli sürüş imkanı tanımaktadır.

C3 Fiyatı, Teknik Özellikleri, İç Tasarımı Ve Donanım Özellikleri

C3 fiyatının uygun olması ve güvenli bir sürüş imkanı tanıması ve oldukça güçlü performans sergilemesi bakımından akla gelen ilk modeller arasındadır. Araba almak isteyenlerin ilk düşünmesi gereken bir modeldir. C3 fiyatı ve modeli herkesin zevkine uygun olarak tasarlanarak ilgi odağı haline gelmiştir. Aracın teknik özellikleri arasında bulunan tüm sistemi en yeni özellikleri ile desteklenmiştir. C3 fiyatı ve en güzel model olarak geliştirilmiş ABS desteği ile güncellenmiştir. EBD (Elekrtonik Fren Güç Sistemi), EBA (Acil Fren Destek Sistemi) özellikleri ile de desteklenmiştir. Ayrıca kaza anında koruyucu olarak tasarlanmış sürücü ve ön yolcu hava yastıkları bulunmaktadır. Yine en iyi şekilde düşünülerek tasarlanmış olan yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları bulunmaktadır. Her koltukta bulunan 3 noktada sabitlenme özelliği olan emniyet kemerleri bulunmaktadır. Ani frenleme yapıldığında otomatik yanan flaşörler bulunmaktadır. Immobilizer ve arka koltukta çocuk oto koltuğu için bağlantı bulunmaktadır. Hareket ettiği zaman otomatik olarak kilitlenebilen sistem bulunmaktadır. Sürücünün emniyet kemerini takmadığı zaman anında uyarı yapan ikaz sistemi bulunmaktadır. C3 serili otomobilde aynı zamanda çocukların güvenliği için elektrikli çocuk kilidi bulunmaktadır. C3 serili araba modelinin konfor ve iç donanımı ise yenilenmiş tasarımı ile tanıtılmaktadır. Yol bilgisayarı ve otomatik yanan far sistemi ile desteklenmiştir. Yağmur sensoru ve hız sabitleyici özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda hız sınırlayıcı özellikleri ile desteklenmiştir. Yükseklik ve derinlik olarak elektrikli ayarlanabilen direksiyon sistemi bulunmaktadır. Direksiyon simidi deri şeklinde tasarlanmıştır. Manuel ve otomatik olarak ayarlanabilen kliması bulunmaktadır. Aracın özellikleri arasında dış sıcaklığı gösteren göstergesi bulunmaktadır. Ayrıca araç parfüm sistemi de bulunmaktadır. Yolcu koltuğu ve sürücü koltuğunun yükseklikleri ayarlanabilmektedir. Direksiyondan ayarlanabilen radyo, CD ve MP3 çalar sistemi bulunmaktadır. Müzik hoparlör adedi bulunmaktadır. Ayrıca MP3 çalar bağlantı soketi de mevcuttur. Aynı zamanda USB bağlantı noktaları da mevcuttur. Bluetooth (Telefon Kiti) bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi ve elektrik kumandalı ön camları bulunmaktadır. Elektrik kumandalı arka camlar ve yan aynalar bulunmaktadır.

Citroen Modelinin Güvenli Ve Konforlu Tasarımı

Katlanabilir ısıtmalı yan aynalar ve kendiliğinden kararan iç dikiz aynası bulunmaktadır. Ön kol dayamak için destek bulunmaktadır. Ön ve arka kapılarda eşya saklama cepleri, bagaj aydınlatması bulunur. Alüminyum alaşımlı jant ile tasarlanmıştır. Karartılmış arka camları ve metalik boya ile tasarlanmıştır. Fiyatının uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Güvenli ve konforlu tasarımla dizayn edilmiştir. Geniş açılı ön cam modeli ile tasarlanmıştır. Bu modeldeki araba modelini internetten online olarak uygun kredi ve taksit fırsatları ile alabilmek mümkündür.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları