Büyük Numara Bayan Ayakkabı: Büyük Beden Ayakkabıda Online Fiyatlar

Büyük Numara Bayan Ayakkabı: Büyük Beden Ayakkabıda Online Fiyatlar Galeri

Bayanların en büyük tutkularından birisi de ayakkabı koleksiyonu yapmaktır. Hemen hemen her kıyafete uygun model ve renklerde ayak kıyafeteri olmasını isteyen bayanlar, alışverişlerde mutlaka ilgili reyonları gezmek isterler. Bunu bilen üretici firmalar da her geçen gün daha değişik, daha sıra dışı modeller üretme çabasına girerler.

Boy ve Ayak Numarası

Boy ve Ayak Numarası

Günümüzde artık boy ortalaması genç nüfus ile birlikte yükselmiştir. Her ne kadar araştırmalar Türkiye`de kadınların boy ortalamasının 1.62 olduğunu söylese de gerçek bunu pek yansıtmamaktadır. Çevremize baktığımızda yeni yetişen gençlerin bir önceki kuşağa göre hep daha uzun boylu olduğunu gözleyebiliriz. Uzun boy demek, uzun ayak, büyük ayak numarası anlamına da gelmektedir. Hal böyle olunca özellikle de genç bayanlar kendilerine bu ürünlerden seçerken zorlanmaktadırlar. Genel olarak ayak kalıpları bayanlarda 36`dan başlayıp 42`ye kadar yükselmektedir. 42 numaradan sonraki numaralar büyük beden ayakkabıya girer. Türkiye`de bayanların ayak numaraları standart olarak 37-38 kabul edilip bir çok model ilk başlarda bu numaralar ile üretilmektedir. Beğenilip çok talep edilmesi durumunda daha küçük ya da daha büyük numaraları da üretilir. Son yıllarda hep bayanların beğenisine göre hareket eden firmalar, boy ortalaması ve ayak numarasını da göz önüne alarak farklı modellerde büyük beden ayakkabı üretimine başlamıştır. Önceden daha zor bulunan bu büyük numaralara ulaşmak artık çok daha kolay. Bir çok büyük mağazanın vitrininde göze çarpan büyük numaralar artık herkesin elinin altında.

Online Mağazalar

Online Mağazalar

Büyük numara bayan ayakkabılarında model bulmak önceki yıllara nazaran günümüzde artık daha kolaydır. Hemen hemen her mağazanın vitrininde gördüğümüz modellerin büyük bedenleri de mevcuttur. Buna rağmen yakınlarınızdaki mağazalarda aradığınız model ürünlere rastlamadıysanız bir de internetten araştırma yapın. İnternet üzerinden online satış yapan bir çok mağazada büyük beden ayakkabılara rastlamak mümkün. Bu sitelerden bir tanesi olan Fİtbas.com adresinde 33-43 numaraları arasında ürün numaraları bulunmaktadır. 85 Lira ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve her hangi bir sorun olduğunda koşulsuz 365 gün içinde iade imkanı sağlayan siteden kolaylıkla istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Topuklu, düz, spor, klasik aradığınız her türlü modelin bulunduğu sitede ürünlerde %50-%40 oranında indirim bulunmaktadır. 37numara.com adlı internet sitesinde de büyük numara bayan ayakkabılarına rastlamak mümkün. Uygun fiyat ile müşterilerini kendine çeken e mağazadan vereceğiniz siparişlerde stokta olan ürünler aynı gün kargoya verilip hızlı bir şekilde elinize ulaşması sağlanmaktadır. Üyelik sistemi ile çalışan sitede yeni açılan outlet bölümünde %70'e varan indirimlerle istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Buyuknumaraayakkabi.net sitesi de adından da anlaşılacağı gibi büyük beden ayakkabı satan e-mağazalardan biri. Siteden yaptığınız alışverişlerde bonus karta peşin fiyatına 4 takside kadar taksit yapılmaktadır. Aradığınız hemen hemen her çeşit ürünü bulabileceğiniz siteden üye olarak kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Fitbas
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları