Büyük Numara Ayakkabı: Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Büyük Numara Ayakkabı: Nereden ve Nasıl Satın Alınır? Galeri

Günümüzde her alanda kullanılan internet, alışveriş imkanları da sunmaktadır. Bu anlamda çeşitli ayakkabı mağazaları online mağazalar açarak büyük numara ayakkabıları satışa sunmaktadır. Büyük ölçülere sahip olup, piyasadan ayakkabı bulmakta zorlanan kişiler online mağazalardan inceleme yaparak internet üzerinden alışveriş yapabilirler. Bu anlamda hem sokak sokak dolaşıp yorulmadan, hem de birçok seçeneği bir arada bularak alım yapmak mümkündür. Büyük numara ayakabı üreterek online mağazalarından satış yapan firmalardan bazıları şunlardır: Yeşil Kundura, Ayakkabı İmalat.com, Büyük Numara Ayakkabı.net, Fitbaş, Sipariş Ayakkabı, Ayakkabingo.com, Uzun bayanlar.com, Konfor Ayakkabı, E-Kundura.com. Sayılan online mağaza adresleri ile gerek yurt dışında ve gerekse yurt içinde satış yapan çeşitli online mağazalardan seçim yaparak alışveriş yapmak mümkündür. Ürün seçimi yaparken ürünün ayak numaramıza uyup uymayacağını öğrenmek için mutlaka site yönetimine aklımızdaki soruları sorup emin olduktan sonra ürün alımı yapılmalıdır.

Büyük Numara Ayakkabılar Nereden Alınabilir?

Büyük Numara Ayakkabılar Nereden Alınabilir?

Günümüzde genellikle her kadın için standart ayakkabı numaraları olan bayanlar için 36-41 numaralar ve erkekler için 40-45 arasında ayakkabı üretimi yapılmaktadır. Firmaların büyük çoğunluğu bu numaralar arasında üretim yapmakta olup daha küçük ve daha büyük numaralarda çalışmamaktadır. Çağımızda yeni nesillerin uzun boylu olması, bazı kişilerin ayak yapısının diğer birçok insana oranla büyük olması nedeniyle büyük numara ayak ölçüleirne sahip kişiler oldukça fazladır. Standart ayakkabı kalıpları belirli aralıklarda olduğundan büyük numara ayakkabı bulmak zor olabilmektedir. Büyük numara ayakkabılar genellikle hanımlar için, 42,43,44 gibi numaralardır. Erkek ayakkabıları için ise 46 ve 52 numaralar arasında olmaktadır. Küçük hanım ayak ölçüleriyse 33 ve 34 numaralar olabilmektedir. Büyük numara ayakkabılar günümüzde birçok firma tarafından üretilmemektedir. Bu nedenle bu tür ayakkabıların temini zor olmaktadır. Büyük numaraya sahip kişiler için önemli bir seçenek sipariş üzerine ayakkabı üreten firmalara siperiş usulü ayakkabı yaptırmaktır. El ile veya makine ile kişiye özel üretim yapan firmalara başvurarak ayakkabı yaptırmak mümkündür. Sipariş usulü çalışan ayakkabı firmaları günümüzde yurdumuzun birçok yerinde bulunmaktadır. Ayrıca, hemen hemen her ilin ayakkabıcılar sitelerinde bulunan imalathanelere uğranarak hem toptan fiyatına ayakkabı temin etmek, hem de büyük numara ayakkabılar aramak ve satın almak mümkündür. Eğer büyük numara ayakkabıları online satın almak isterseniz, Pabbuc.com ve Konfor Ayakkabı gibi bu işte uzmanlaşmış siteleri ziyaret etmenizi öneririz. Hem aradığınız marka ve modeli bulabilir, hem de online alışveriş indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik bu siteler hem kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı hem de kargo kolaylıkları da sunmaktadırlar.

Büyük Numara Ayakkabı

Ayakkabılar her zaman insanlar için hem bir aksesuar, hem de ayakları dış etkenlerden koruyan giyim eşyaları olmuştur. Geçmişte ayakkabı üretimi sipariş üzerine ve ayak ölçüleri alınarak elde yapılırdı. Tekstil sektöründeki ilerlemeler, makineli yaşamın yaygınlaşması, deri işleme sektörünün hayli gelişmesi neticesinde artık gerek uluslararası alanda, gerekse yurt içinde belirli ayakkabı numaraları üzerinden seri üretim yapılmaktadır. Seri üretim yapılmasının bazı avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Avantajı, birçok modelin sipariş beklenmeksizin temin edilebilmesidir. Dezavantajı ise belirli ayakkabı ölçüleri eassa alındığından çok küçük ve çok büyük ayakkabı numaralarına sahip kişilerin istedikleri kalıpta ayakkabıları her an temin edememesidir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları