Büyük Beden Tunik: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Büyük Beden Tunik: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Biraz balık etinde ya da kilolu hanımların bir numaralı tercihleri uzun ya da kısa tuniklerdir. Pek çok ünlü firma toplu hanımlar için, son derece şık ve olduğundan daha zayıf gösteren uzun bluzlar üretmektedir. Eteklerin, pantolonların ve özellikle taytların üzerinde son derece şık duran bu tip giysiler, toplu genç kızların ve hanımların gardıroplarında önemli bir yer tutmaktadırlar. Yeni sezonda neredeyse tüm markaların büyük beden modelleri ve zayıf gösteren tasarımları bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerindeki mağazalarda istediğiniz giysiyi bulabilirsiniz. Fakat günümüzde artık küçük mağazalarda bile toplu hanımlar için üretilmiş son derece modern ve şık giysiler satılmaktadır.

Büyük Beden Tunikte Yeni Sezon Modelleri ve Markalar

Büyük Beden Tunikte Yeni Sezon Modelleri ve Markalar

Kilo fazlalıkları olan genç kızlar ve hanımlar için artık özel olarak üretilen pek çok kıyafet mevcut. Ünlü firmalar özellikle ürettikleri ve olduğundan zayıf gösteren tasarımlara sahip büyük beden tunikleri için yeni sezon modellerini sergilemeye başladılar. Artık eskisi gibi fazla kilolu hanımlara sadece siyah renkli giysiler değil her renkten kıyafetler üretiliyor. Canlı renkleri giymekten hoşlanan hanımlar için bu sezon son derece şık pantolon ya tayt üzerine giyilecek uzun bluzlar tasarlandı. Özellikle asimetrik kesimli modellerin dikkat çektiği ve kolların ve bedenin birleştirilmesi ile göbeği saklayan ve bu sayede zayıf gösteren modellerin hemen her rengi vitrinleri süslemekte. Nelly markanın asimetrik bluzları giyenleri son derece şık gösteriyor. LC Waikiki ve Bonprix markalar büyük beden hanımlar için hippi tarzında ve etnik çizgiler taşıyan kumaşlar kullanarak ürettikleri modelleri yeni sezonda hanımların beğenisine sunmaktadır. Mark&Spencer ise bu konuda haklı bir üne sahip. Renkli ve desenli kumaşlardan hazırladığı yeni sezon koleksiyonu ile süslediği vitrinleri ile hanımları bekliyor. Özellikle üzerindeki renklere uygun bir taytla giyilen asimetrik çizgilere sahip büyük beden tunikler toplu genç hanımlara çok yakışıyor. Göbeğiniz biraz fazlaca ise kalçaya doğru bollaşan bir model seçmelisiniz. Kalçalarınız büyük ise yine evaze kesimli, boyuna desenli ve dökümlü bir kumaştan yapılmış modelleri tercih etmelisiniz. Boyunuz uzun ise daha şanslısınız. O zaman daha dar fakat süslemeli bir şekilde kesilmiş asimetrik kesimler size daha çok yakışacaktır. Siyah renk tercih edilebilir fakat özellikle dökümlü kumaşlar ve boyuna çizgili, desenli ya da boyuna çalışılmış iki renkli giysiler toplu hanımlara daha çok yakışacaktır.

İndirimli Online Fiyatlar Burada!

Toplu ya da balık etli hanımların pantolon ve tayt üzerine bluz yerine tercih ettikleri şık tunikleri alabilmek için alışveriş merkezlerindeki mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca hemen her markanın internet sitesinden istediğiniz yeni sezon modellerini mağazalarındaki fiyatlara göre indirimli olarak sipariş verebilirsiniz. İnanılmaz kampanyalarla neredeyse %90’a varan indirimlerle satış yapan Trendyol, Zidaya, Limango, Morhipo, IVIY, Daybuyday ve Markafoni gibi internet sitelerinden bedeninize göre ve son derece şık modelleri satın alabilirsiniz. Kredi kartına 12 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • LC Waikiki
  • Markafoni.com
  • Daybuyday
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları