Büyük Beden Iç Giyim: Markaları ve En Yeni Modeller Kampanya Fiyatıyla

Büyük Beden Iç Giyim: Markaları ve En Yeni Modeller Kampanya Fiyatıyla Galeri

Hafif kilolu kadınlar, kendilerine yakışan iç giyim bulmakta biraz zorlanır. Her gittikleri mağazada rahatça aradıklarını bulamazlar. Sonunda beğenseler de beğenmeseler de mecburiyetten satın alırlar. Aslında ünlü markalar kilolu kadınlara özel son derece şık iç giyim ürünleri tasarlamışlardır. Önemli olan bunları doğru bir arama yöntemiyle bulmaktır.

Onlarca firma arasından tercihinizi yapın

Büyük beden iç giyim için onlarca firma var. Ancak bu firmaların arasında öne çıkan belli başlı markalar bulunuyor. Seven'til Midnight bunlardan biri. Seven'til Midnight büyük leopar atlet külot takımı STM-9435XP modelinin fiyatı 109 lira. Seven'til Midnight büyük beden seksi gecelik STM-9208X madelinin fiyatı ise 95 liradan satılıyor.

Seven'til Midnight külot STM-9090X modeli 49 liradan satılırken, aynı markanın STM-9228X modelini 30 liradan satın alabilirsiniz.

Seven'til Midnight büstiyer string STM-9341X modelinin satış fiyatı ise 129 lira.

Seven'til Midnight büstiyer gecelik STM-9382XP modelini kampanya fiyatıyla 109 liraya satın alırken, büstiyer btring STM-9341X modelini 129 liraya bulabilirsiniz.

Bu kampanyalı ürünleri satın almak için Bayansepeti.com internet adresine girmeniz ve online sipariş vermeniz yeterli. Üstelik ödemelerinizi kapıda yapıyorsunuz.

Ayrıca sözünü ettiğimiz bu ürünler 44 bedenden yukarı olan ürünlerdir.

Büyük beden iç giyim üreten belli başlı firmalar

Büyük beden iç giyim üreten belli başlı firmalar

İngilizlerin Marks&Spencer markası, 52 bedene kadar kıyafet ve iç giyim satan firmada 54 bedene de rastlamak her zaman mümkün.

Örneğin ürün kodu: T61 8888G olan külotu 19, 90 liraya, T 618300 ürün kodlu külotu 295, 90 liraya, T 6141111 kodlyu külotu da 49,90 liraya satın alabilirsiniz.

Bu ürünlere sahip olmak için Marksandspencer.com.tr internet adresini ziyaret etmeniz ve buradan size en yakın mağazanın nerede olduğunu bulmanız yeterli.

Erkekler için Dagi büyük beden atlet ekonomik 2’li paket 9600 kod nolu ürünü 36,50 liraya satın alırken, Dagi spor erkek boxer ekonomik 2’li paket 9500 kod numaralı ürüne 32,50 liraya sahip olabilirsiniz.

Dorea firmasının ürünü olan penye askılı klasik erkek atlet 1001 kod numaralı ürünü 7,08 lira gibi bir bedelle satın alabileceğiniz gibi, Dagi erkek slip 3’lü ekonomik 9400 kod numaralı ürün 29,49 liraya sizin olabilir. Buyukbedeniccamasiri.com ve İcgiyims.com satış sitelerindeki seri sonu fırsatlarını takip edebilirsiniz.

X-Man iç giyim pamuklu erkek atleti 212 ise 8.24 liraya satın alabilirsiniz.

Erkek büyük beden iç çamaşırları için Corapicgiyim.com online satış sitesindeki fırsatları takip etmeniz yeterli.

Büyük Beden İç Giyim

Büyük beden iç çamaşırlarını belli mağazalarda bulabilirsiniz. Erkekler ve kadınlar için kilo kaynaklı sorunları olabilir. İç çamaşırların dikişleri rahatsız edebilir. Bu nedenle iç giyim ürünlerinde dikişsiz olanlar tercih edilir. Büyük beden giyimlerinde kişiye göre farklı modellere vardır. Çok fazla kilolu olan kişilerde ise iç giyimler özel olarak üretilir. Büyük bedenlerde en önemli husus, kullanıcının rahatlığıdır. Özellikle terleme çok fazla olduğundan antibakteriyel ürünlerin kullanılması önemlidir. İç giyim firmaları bu hususları düşünerek model ve kumaş üretimlerini gerçekleştirir. Büyük beden giyimde kumaş seçimi ve hangi bölgeye hitap ettiği önemlidir.

Büyük beden iç giyiminde çok fazla seçenek bulunmamakla birlikte rahat çamaşırlar fazlasıyla vardır. Önemli olan bu rahatlığı sağlayacak çamaşırı bulmaktır.

Büyük beden İç giyimi üretici firmaların internet adreslerinden sipariş verebileceğiniz gibi, bu firmaların mağazalarını ziyaret edip satın alabilirsiniz. Vücudunuzdaki teri çekebilecek bir kumaştan üretilen iç giyim, sizi rahatlatacak, bunaltmayacak, vücudunuza zarar vermeyecektir. Penyeden üretilen iç giyimler, sağlık açısından daha doğru bir seçim olacağından, uzmanlar kaliteli, sağlıklı, vücudunuza nefes aldıran bir ürünü seçmenizi tavsiye ediyor.

Kilo sorunuz varsa, girdiğiniz giyim mağazalarında kendinize uygun iç çamaşırı bulamıyorsanız üzülmeyin. Ünlü markaların mağazalarında istediğiniz kalitede ve kullanımı rahat olan iç çamaşırını kolaylıkta bulabilirsiniz. Yapacağınız tek şey bu ünlü markaların online satış sitelerine girmek, kampanyaları takip etmek ve zevkinize uygun iç çamaşır modelini seçmek. İç giyimde online kampanyalı ürün fırsatlarını kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Dagi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları