Büyük Beden Giyim: Markaları ve İndirimli Online Satış Siteleri

Büyük Beden Giyim: Markaları ve İndirimli Online Satış Siteleri Galeri

Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan kilo sorunu, tüketicilere en çok giyim sektöründe sıkıntı yaşatmaktadır. Giyim sektöründeki firmalar, son yıllarda büyük beden giyim alanında gözle görülür ölçüde gelişme gösterseler de hala tam anlamıyla yeterli değildir. Özellikle, genç kullanıcılar günün modası olan kıyafetleri kendi bedenlerine göre kıyafetler arasında bulamamaktan şikayet etmektedir. Ünlü tasarımcılar ve birçok dünyaca ünlü marka, özellikle kadın bedenlerini 36-42 bedene hapsederek daha üst bedendeki kadınları mutsuz etmektedir. Oysa şık görünmek ve moda kıyafetleri kullanmak büyük beden kadınların da hakkıdır. Bu konuda önemli olan nokta, kaç beden giydiğiniz değil, beden ve vücut tipinize uygun olan kıyafetleri seçerek daha güzel görünebilmektir. Doğru kıyafetler kullanarak daha ince görünmek dahi mümkündür.

Büyük Beden Giyim Markaları

Büyük beden kullanıcılarının en büyük sorunu, moda olan kıyafetleri kendi bedenlerine göre bulamamaktır. Son zamanlarda markaların ürün yelpazelerine kattıkları büyük beden serileri ile veya yeni kurulan ve sadece büyük beden sektöründe hizmet veren markaların ortaya çıkması ile kullanıcılar kıyafet alışverişi konusunda bir nebze olsun rahatlamışlardır. Koton markası "büyük beden" koleksiyonu ile genç tüketicinin beğenisini kazanmaktadır. Normal koleksiyonlarında bulunan birçok ürünü bu büyük beden koleksiyonunda 50 bedene kadar bulabilmek mümkün hale gelmiştir. Koton markasının internet sitesinde online alışveriş servisi bulunmasa bile marka ürünlerine Markafoni, Trendyol, Limango, 1v1y gibi özel alışveriş klüplerinden indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yine büyük beden giyim alanında hizmet veren Think+ markası, online alışveriş sitesi ile birbirinden güzel sezon modası ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Markanın online outlet bölümünde geçmiş sezon ürünlerini %80'e varan indirimlerle bulabilmeniz mümkündür. Giydiklerini kendine yakıştırmayı bilen bayanları hedef kitle olarak seçen Foli giyim de bayan büyük beden giysilerde emin adımlarla ilerlemektedir. İnternet sitelerinde online alışveriş seçenekleri bulunan markanın Türkiye içi sabit kargo ücreti ve 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçenekleri de mevcut. Markanın ürünleri arasında 44-60 beden arası kıyafetler bulmak mümkündür. Erkek giyimine de yer veren Ridade markası, genç kullanıcılarının yanında olan bir diğer büyük beden kıyafet markası. Online alışveriş sitelerinde indirimli ürünleri de bulunmaktadır. Sumak XL Fashion markası ise bir diğer sevilen marka. 54 bedene kadar günlük ve abiye kıyafetler bulabileceginiz markaya sanalgiyim, Morhipo ve hepsiburada sitelerinden ulaşılabilmektedir.

Büyük Bedende Online Alışveriş Fırsatları

Christine Cotton Club ürünlerine %10 indirimlerle online alışveriş sitelerinden ulaşırken, Marks&Spencer, Evans gibi dünyaca ünlü markaların büyük beden koleksiyonları için Morhipo, Trendyol, Markafoni, Limango, 1v1y gibi özel alışveriş sitelerini takip etmeniz gerekmektedir. Organik giyim seçenekleri ile de beğeni toplayan İkiler giyim de kendi sanal mağazası olan büyük beden kıyafet markaları arasında yer almaktadır. Bunların dışında çeşitli markaların büyük beden seçeneklerine, belli aralıklarla yapılan kampanyalardan yararlanarak Limango, Markafoni, Trendyol, Morhipo, Vip Dukkan gibi özel alışveriş klüplerinden ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Koton
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları