Burçlara Göre Taşlar: Taş ve Takılarda İndirimli Online Fiyatlar

taşlar Galeri

Şifalı taşların bedenimiz üstünde koruyucu etkileri vardır. Nasıl bitkilerin bazı hastalıklara karşı koruyucu ve iyileştirici etkisi var ise doğadan çıkarılan madenler de aynı etkiye sahiptirler. Bitkiler iyileştirme gücünü bünyesindeki vitamin ve minerallerden alırlar. Madenlerin bileşiği de minerallerden oluşur. Farklı nedenler ile bedenimize elektrik yüklendiğimizde huzursuzluk, stres ve baş ağrısı gibi sorunlar yaşamaya başlarız. Metal bir eşyaya dokunduğumuzda elektrik çarpması gibi bir etki olur. Toprağa dokunmak ise bizi rahatlatır. Çünkü aynı mineraller toprakta da bulunur. Aynı mantık ile doğal taşların üzerimizde bulunması, bedenimizdeki negatif etkilerin giderilmesine yardımcı olur. İnsan bedeninin bileşiği de minerallerden oluşur. Yani toprak ve taşlar ile aynı bileşikleri barındırırız. Taşların etkisini doğru şekilde kullanmak için içeriğindeki bileşenleri iyi tanımak gerekir. Bu yüzden farklı durumlar için farklı ürünler kullanılması tavsiye edilir.

Şifalı Taşları Kullanarak Enerjinizi Dengeleyin

Şifalı Taşları Kullanarak Enerjinizi Dengeleyin

Bir madenin işinize yarayıp yaramayacağını kendiniz de anlayabilirsiniz. Ona dokunduğunuzda etkisini hemen farkedersiniz. Ham halde kullanılabileceği gibi takı tasarımlarında da bu ürünlerden yararlanılmıştır. Sağladığı fayda bir yana şıklıkları ile de göz dolduran bu takıların hangisinin size göre olduğunu burçlara göre taşları inceleyerek öğrenebilirsiniz. Hangi burç insanı iseniz onunla ilişkilendirilen ürünü kullanmak daha yararlı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Doğduğunuz ayı bir gezegen temsil eder. O gezegenin karşılığı da dünyada bir madene denk gelir. Kendi iç güdüleriniz hangisinin sizin için doğru olduğu konusunda size yol gösterebilir. Genel anlamda burçlara göre taşlar ise şöyle belirtilmiştir. Koç insanının temel rengi kırmızıdır, Kırmızı Kuvars, Akik ve Ametist kullanılarak yapılmış aksesuarlar önerilir. Boğa burcu toprak grubundandır. Rengi doğanın rengi olan yeşil ve mavidir. Ona uygun aksesuarlarda ise Zümrüt, Mavi Safir, Firuze kullanılması önerilir. İkizler burcu hava elementindendir. Beyaz, sarı ve açık mavi renkleri ona iyi gelir. Yine Firuze, Sitrin, İnci, Akuamarin, Sarı Kehribar kullanılan takıları seçerek yararlı etkilerinden faydalanabilirler. Yengeç burcunun rengi gümüş, eflatun ve pembedir. Aytaşı, Yakut, Zümrüt kullanılarak yapılan aksesuarlar yararlıdır. Aslan burcu ateş elementinin özelliklerini barındırır. Portakal rengi, altın sarısı kesinlikle üstünde bulundurması gereken renklerin başında gelir. Aslan'ın aksesuar seçimi ise Kaplan Gözü, Kehribar, Akik madenlerinin kullanıldığı ürünlerden olması gerekir. Başak burcu eflatun, deniz mavisi gibi renkler ile kendini iyi hisseder. Bu olumlu etkiyi daha da arttırmak için Akik, Lapis, Garnet, Yeşim kullanması önerilir. Terazi denge ve adaleti temsil eder. Rengi turkuvazdır ve Firuze, Lapis, Opal, Mercan kullanılarak üretilen takılar tam ona göredir. Akrep mor ve siyah renklerin insanıdır. Maskülen enerjilerini dengeleyen aksesuarlar Malakit, Hematit, Jasper, Kırmızı Mercan'dan üretilir ise çok faydasını görecektir. Yay burcu enerjisini eflatun, lacivert gibi renkler ile Ametist, Akuamarin ve Firuze'den alır. Oğlak koyu kahverengi ve koyu grinin insanıdır. Akik, İnci ve Akuamarin kullandığında etkisini hemen hisseder. Kova insanı zeki ve dışa dönüktür. Lacivert ve koyu eflatun rengini kullanması önerilir. Aksesuar seçiminde ise gök mavisi Safir, Lal, Topaz kullanması gerekmektedir. Ve son olarak Balık insanına gelince, duygusal ve hayalci oldukları bilinir. Açık mavi, açık gri onun rengidir. İnci, Akuamarin, Mercan, kullanılarak üretilen takılardan fayda görür.

Burcunuza Uygun Taşlardan Üretilen Şık Takılar Online İndirimli

Burcunuza Uygun Taşlardan Üretilen Şık Takılar Online İndirimli

Burçlara göre taşlardan üretilen aksesuarlarınızı satın almadan önce faydasını görmek için, kullanılan malzemelerin yapay değil gerçek olmalarına çok dikkat edin. Bu şifalı ürünleri herkes kullanabilir. Örneğin Ametist stresten koruyucu ve rahatlatıcı etkisi ile bütün burçlara fayda sağlar. Her maden farklı bir dalga boyuna sahiptir. Kendi enerjinizle uyumlu ürünü bularak onu bir güç kaynağı niyetine kullanabilirsiniz. Lidyana.com ve mortaki.com web sitelerinde size uygun takı ve aksesuarları oldukça cazip indirim oranları ile satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İNCİ
  • Lidyana
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları